Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gliwiczanka

Jestem rozczarowana nowym sklepem Zary w Gliwicach....

Polecane posty

Gość Takasobieosoba
Hmmm... Jak tak to czytam, z tej drugiej strony, strony pracownika, to wydaje mi się, że wiele w tym prawdy jak i wiele przesadzonych opinni. Ok, zgadzam się, czasem praca w Zarze wygląda na chaotyczną krzątaninę kilku sprzedawców, ale z drugiej strony, spójrzmy na to z perspektywy osób, które załogą (w tym mną) sterują. Nie jedna mądra głowa już pisała, że przede wszystkim MOTYWACJA, nie DEmotywacja pracownika spowoduje wzrost jego "wydajności" i poprawi szybkość i sprawność pracy. Atmosfera i życzliwi kierownicy to podstawa, a z tym czasem bywa różnie. Jasne, i przejrzyste reguły zarządzania zasobami ludzkimi, i jasno określone zadania z każdej strony zespołu kierowniczego, tylko poprawią pracę, co od razu będzie widoczne dla klienta. Co do uśmiechu - osobiście uważam, że skromy, sympatyczny wyraz twarzy jest lepszy niż udawany przyklejony uśmiech. Pozdrawiam klientów i załogę i życzę... hmm, właśnie czego... chyba cierpliwości i odwagi, jesteśmy młodzi i mamy ogromny potencjał i tak na prawdę bez nas nie było by tego sklepu. 3majCie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samarytanka111
Dziewczyny co z Wami?!!! (piszę do damskiej ekipy Zary) Wspominacie tylko Casanovę i MK, a zapominacie o naszym młodym cukiereczku z CRO :-) Osobiście czasami trudno mi oderwać wzrok od pana B. No cóż, to przez jego urok osobisty chyba...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jakie
a jakie wrazenie robi manager z meskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gliwiczanka
Wowwwwww widze że tu cały personel Zary się zaczął udzielać :D Hehehhehe dobre! No starajcie się bo będę to stale relacjonowac na forum :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savio...
wescie sie odczepcie z tym casanova ;/ sorki ale o juz jest nudne ;/ to ze ktos stara sie byc miły to odrazu trzeba mu łatke podrywacza przyczepic ;/ zaczyna mnie to za przeproszeniem ******** i sorki ale jak tak dalej bedzie to zostanie wam tylko M.K i B :] bo sorki ale pracy dzisiaj jest wszedzie sporo ;] a to ze sie atmosfera psuje to juz wszyscy wiedza :] i widac skutki w wypowiedzeniach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupująca nr 333
Hmm...widze ze mamy odpowiedz dlaczego obsługa sklepu niemiła - jak ma byc miła jak same problemy w tej zarze :O Współczuje, że musicie pracowac w takiej atmosferze, wydawałoby się zwykły sklep z ciuchami....sami młodzi ludzie więc jakie problemy??? To nie księgowość gdzie trzeba wyjaśniać zawiłe sprawy! Czytając ten i inny temat dot Zary mozna wywnioskowac, że ta zara to jakis jeden wielki niewypał...naprawde :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneczQa21
Hmm mogę odpowiedzieć na pytanie co myślę na temat Pana W. -menager cro:) A więc.. Uważam tego faceta ze całkiem nice:P Nie wiem jaki jest dla swoich ludków którzy pracują na dziale, ale dla mnie jest zawsze miły, zawsze się usmiechnie,porozmawia, zapyta co tam u mnie, jak praca... Nie mogę powiedziec na W. złego zdania bo nic takiego mi nie zrobił, a wręcz przeciwnie :) Ciekawi mnie tylko kto zadał to pytanie na temat W. :P No i jesli chodzi o naszego rodzyneczka na dziale męskim :P Jego tez trzeba pochwalić:P do domku mnie czasem podrzuci, do pracki zawiezie :P fajny chłopczyk, fajny :P:P Nie zapominajmy o Nim hihih:) Pozdrówka No i miejmy nadzieje ze Team w Zarze w koncu jakis sie zrobi i że nastanie miła atmosfera aby każdy przychodził do pracki z uśmiechem i pozotywnym nastawieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savio...
Dzisiaj atmosfera byla całkiem całkiem :) moze dlatego ze duzo klientów i przewaznie zadowoleni :) no i jeszcze same dobre ludki :D troche bałagan sie zrobił na koniec ale 15 minut dlozej sie zostało i wszyscy zadowolenie pojechali do domku :) a co do W.. to ja tem nigdy do niego nic nie mialem :) a o rodzynku ot si enie ede wypowiadał:P wazne ze ekipa trzyma sie ostatnio coraz bardziej razem i niema juz miedzy nami jakichs outsiderów ;) niestety Ci ktorych polubilem tez odchodza no ale bywa :) nnic tylko zyczyc im powodzenia :) a sobie takich dniowek jak dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieski Kocyk
Hej! Ja tez zaglądam do gliwickiej zary i z moich obserwacji to obsluga taka sobie - przeciętna...ale jest jedna dziewczyna widać młoda na której widok mnie odrzuca...wydaje mi sie jakś niedomyta, taka oblesna :O Spalona solarium z wiecznie tłustymi czarnymi włosami i te paznkocie...ohyda :o!!!!!! Mam pecha niestety ją tam często spotkać fujjjj!!! Apeluja do niej by o siebie trochę zadbała, bo odstrasza kilentów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniejsza_z_tym
Hmmm przez ten komentarz chyba przemawia zazrosc bo jest calkowicie bezpodstawny...szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieski Kocyk
No rzeczywiście zazdrość....zwłaszcza o te tłuste włosy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneczQa21
niebieski kocyku Ty chyba faktycznie czegoś zazdrościsz.. cóż mało mamy czarnych ekspedientek na sklepie... i czyżby ten koment tyczył się mnie?? Bo jesli tak to ja bym Cię prosiła abyś kiedyś przyszła do sklepu tak pod koniec przed zamknięciem, wtedy to sobie wyjaśnimy :] pozdrawiam zazdrośnico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneczQa21
No tak jeszcze mi sie przypomniało, że nasza A. zastępca managera też masz czarne włoski i zawsze ma je spiete w kok i polakierowane. I naprawdę nie wydaje mi się aby była spalona z solarium, tak więc Niebieski Kocyku zanim zaczniesz bluzgać innych zastanów się nad tym, bo niepotrzebnie mozesz kogoś urazić. Chciałabym zobaczyc jak Ty wyglądasz w rzeczywistości sa dwie opcje Albo jestes grubą nadetą dziewuchą która nie ma kasy na nic i kazdemu zazdrości, albo jestes wytapetowaną blond lalą z brakiem rozumu.. :] i nie obrażam tu Ciebie jako naszego klienta tylko, że 'kto mieczem wojuje ten od miecza ginie' zapamiętaj to sobie na przyszłość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieski Kocyk
:D :D :D Ja nie wiem czy to Ty czy nie...ale jak to odebrałaś do siebie...to coż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieski Kocyk
Naprawdę "koleżanko" nie mam czego zazdrościć :) A napisałam to po to zeby ta pani coś ze soba zrobiła bo naprawdę nie wygląda ciekawie i dodam ze to nie tylko moje spostrzeżenia... A tak w ogóle jeśli to Cie nie dotyczy to co się tak gorączkujesz? Czyzby sprawdzało się przysłowie - uderz w stół a nożyce się odezwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneczQa21
Wiesz dlaczego się odezwałam, bo to jedna Zara i jeden Team.. I nie bede patrzyła na to jak kogoś bezpodstawnie obrażasz tu na tym forum.. Tym bardziej jak nie ma racji.. Proste i logiczne! Tak więc stań na 5 minut do kąta i przemyśl swoją decyzję, może wyjdzie Ci to na dobre! Koniec wypowiedzi na te Twoje obelgi.. Niewarto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehhehe. - koniec komentarza Ostatnio tak sie zastanawiałam nad tym obgadywaniem.może to już stara sprawa ale tak mnie chyba trochę oświeciło. Napewno nie chodizło o mnie, że to ja obgaduję z pzyczyn dla kolegów i koleżanek z pracy oczywistych natomiast przy kazji myślenia kto mógł kogoś obgadywać doszłam do wniosku, że nikt. Już wyjaśniam dlaczego. Wątpię, aby ktokolwiek był na tyle godny uwagi, żeby osoby z naszego sklepu któe mają naprawdę mało (prawie wcale) okazji żeby zamienić dwa słowa miały ochotę kogoś obgadywać. Być może tak to wyglądało ale myślę, że poprostu zwyczajnie ze sobą rozmawiały i patrzyły przy tym na klientkę, żeby tak jak nam kazano zaobserwować czy dana osoba wyraźnie czegoś nie szuka i cyz nie potrzebuje pomocy. To tyle moich spostrzeżeń. pozdro ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savio...
no coment ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulinka
a co powiecie o obsłudze w sklepie zara teraz? po juz prawie roku od otwarcia, czy coś sie zmieniło? bo wg mnie jest duzo lepiej, obsługa sie wyszkoliła i jest o duzo duzo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mało kto został z tych pracowników, którzy tam zaczynali. W po części niestety/po części na szczęście ;) co do numeru telefonu: 032 335 76 41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takalala
Ja uważam że nic sie nie zmieniło...niestety co lepsi poodchodzili...a njagorsza jest taka laska ( juz ktoś o niej pisał) czarne włosy, grzywka , ochydne tipsiory i te włosy takie tłuste łłłłłłłłłeee ale jej make up i cera ???? Matko i ona chce mi doradzać ???? Jak ktoś tak mało reprezentatywny. Pozatym zaciaga po śląsku jak jakaś wieśniara!!! I odnisłam wrażenie że tylko chce mi coś wcisnąć. Pozatym mało profoesjonalne jest opowiadanie ( tak że ja i mój chłopak słyszeliśmy ) o swoim życiu osobistym i przy tym siarczyste przeklinanie . Fuj jak wyglada taka jest!!!!!! Przyznaje racje super obsługuje ten chudziutki chłopak i świetnie doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się z opinią na temam Tej dziewczyny ale każdy ma prawo do własnego zdania. Zastanawiam się kto z lepszych sprzedawców odszedł. Co do tego chudzielca to ja go nie lubię bo dla niego zawsze we wszystkim wyglądam źle. I nie podobało mu się moje połączenie różwych leginsów dziecięcych z damską białą koszulą :)) to zraniło moje uczucia ;p A może jeszcze jakieś pozytywy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No prosze nie tylko ja........
Eeejjjj myslalam ze tylko ja to zauwazylam co do tej pani z czrnymi tlustymi wlosami ze kompletnie nie pasuje do wizerunki marki Zara!!! Zgadzam sie z opiniami powyzej, oczyscie negatywnymi co do niej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×