Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leanne

Co do Turcji?

Polecane posty

Leanne zazdroszcze Ci strasznie! Alanya jest super! Plaża Kleopatry jest piękna, niestety żwirkowa, więc bardzo się nagrzewa i nie da rady chodzić bez bucików! ale widoki niesamowite, a w miasteczku nuda Ci nie grozi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę Lufthansą,z Okęcia.Mam nadzieję,że sprawnie pojdzie,ale jak ostatnio slysze,co sie dzieje a tym lotnisku,to mnie krew zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole?A moge sobie kupic w strefie wolnoclowej np.kanapkę i wniesc ja do samolotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, ja leciałam w zeszłym roku liniami tureckimi, tyle że z Poznania. W drodze powrotnej wylądowaliśmy na lotnisku wojskowym, zamiast na cywilnym.... trzymali nas jakieś 3h, obstawili samolot strażą, policją itp Po nalocie na samolot celników odlecieliśmy na cywilne lotnisko. Pilotka pomyliła lotniska i nie znała zbyt biegle angielskiego.. W telewizji oczywiście narobili szumu, że porwanie itp. Gorzej być nie może! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn nie ma bezpłatnego cateringu, ale za kanapkę to pewnie zapłacisz z 5 E. Zrób sobie kanapkę i zjedz przed lotem a druga schowaj do torby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli kanapke zrobiona w domu moge miec w bagazu podrecznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musialas sie najesc strachu...Ja sie strasznie boje latac:(Juz mnie ciarki przechodza na mysl o 3 godzinach spedzonych w samolocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie wiem czy jedzenie moze byc w podrecznym, ale chyba tak. Myslałam o bagażu głównym. Chociaż ostatnio kolezance z Niemiec dalam zrazy dla jej męża i miała to w podręcznym w platikowej miseczce i przeszła :) Ptasie mleczka tez poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo sobie po prostu kupie na lotnisku,wiem,ze tam sa takie fajne kanapki w kawiarni na wolnoclowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss,a co myslisz o zakupach?Co warto tam kupic,a czego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little Miss Sunshine o pamietam to ladowanie ktore opisujesz! Zwrocilam na to uwagę bo kilka dni wczesniej sama wrocilam z Turcji. Hehe no to mieliscie przygodę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×