Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozmiarówka

Rozmiar spodni 26 to duzy rozmiar czy mały ?

Polecane posty

Gość rozmiarówka

no własnie, powiedzcie mi dziewczyny jak mniej wiecej przekłada sie ten rozmiar na popularną numerację typu 36, 38, 40 oraz s i m pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agda hristi
eee to chyba bardzo małe spodnie, bo ja noszę rozmiar 38, a spodnie 29, czasem 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec :) r26 to odpowiednik 34 wiec malutkie. Ja nosze 27 a chcialabym 26:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiarówka
bo mis ie kojarzyło jakoś, że 27 to taka większa eska a 26 mniejsza eska :P ale 34 chyba jeszcze nie, nie wiem zresztą ja właśnie dzisiaj taki rozmiar kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiarówka
w ogóle dzieki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agda hristi
rozmiarówka skoro kupiłaś spodnie 26 to chyba wiesz, jaki rozmiar nosisz(34,36 czy 38) prawda? dziwi mnie to pytanie. poza tym mniejsze s, to xs czyli właśnie 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agda hristi
myślałam, że może przez internet chcesz sobie kupić i nie ma wymiarów podanych, ale ty je sobie już kupiłaś?hehe, to w takim razie: 1. znasz swój rozmiar, skoro pasują, to to taka europejska numeracja, jaką nosisz 2. na oko chyba widzisz, czy to mały rozmiar, co? hehe rozumiem, że tak chciałaś pogadać? :-) tak tak, mi też się trochę nudzi, znam ten ból :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiarówka
nie wiem jaki rozmiar spodni noszę, bo odkąd schudłam nie kupowałam spodni w tamtych innych rozmiarach ;) a poza tym xs to nie jest 32/34 ? bo 34/36 to raczej jeszcze eska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w polowie
To dziwne bo ja nosze 38 a spodnie 26 pasuja na mnie jak ulal. Taka samo z koszulkami w rozmiarze XS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w polowie
W XS jezeli chodzi o koszulki to chodzi tu bardziej o dlugosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agda hristi
34 xs 36 s 38 m 40 l 42 xl 44 xxl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agda hristi
ja jestem wiesz, różne są rozmiary, też mam pare ciuchów 34, 36 i 40, które na mnie dobrze leżą. Ale przeważa u mnie rozmiar 38, u Ciebie też jakiś musi przeważać i to jest własnie Twój rozmiar. no chyba, ze te 38 to na Tobie takie luźne są, albo te xs opięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agda hristi
rozmiarówka ale to chyba widać, czy one są duże czy nie i chyba sama wiesz, czy jesteś szczupła, czy nie, prawda? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiarówka
hmmm, no wiesz, najtrudniej ocenić swoją własną tuszę chyba, zwłaszcza jesli własnie sie jest na diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agda hristi
wiem, ale zadałaś pytanie mały/duży, a nie 32 czy 34? a czy to 32 czy 34 czy nawet 36 to i tak to mały rozmiar :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiarówka
no może i głupio spytałam, fakt ;) ale wiesz dla mnie jednak 36 a 34 to duza róznica, może dlatego wiem, ze nie jest to rozmiar dla osób z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agda hristi
no pewnie, że to różnica. ale te spodnie możesz mieć w takim rozmiarze, inne w innym, bo różnie te rozmiary podają. najważniejsze są wymiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 to takie 36 więc spoko, jak dla mnie to średni rozmiar, ponieważ jeansy noszę 25 - inaczej 34 - inaczej xs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agda hristi
26 to na pewno nie 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę 34 - 36 XS - S 25 - 26 Więc jednak wychodzi na to,że 26 to mniej więcej to samo co 36 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hnatusiowe Serduszko:)
Hej:) Słuchajcie, wg mnie roz 26 to i XS,S i M bo ja jak ważyłam 60kg normalnie się mieściłam w roz 26 tyle, że spodnie były bardziej opięte. Dziś warzę 55 kg i te same spodnie też są dobre nie wiszą tyle, że nie są tak obcisłe:) a w ogóle jak 2 lata wstecz ważyłam 47kg to te 26 też było dobre:P tyle że wiadomo też było mniej opięte:) Ale być może to zależy od figury?? Ja mam teraz chude nóżki (ale nie kościste jak 2 lata temu) i fajna sterczącą pupę (pupę miałam zawsze taką z przed 2 lat i jak ważyłam troszke więcej niż teraz) . Więc może u mnie to 26 się trzyma przez tyłek?? hehe:) Bo tak jak pisałam już jak miałam rozm XS 26 było dobre, po tem małe M też 26 było dobre i teraz S i 26 też idealne:P A ogólnie rozmiar 26 nie jest za duży ;) także spokojnie, nie jedna marzy by mieścić się w 26:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×