Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julllka2020

Watek tylko dla facetów!!

Polecane posty

Gość Julllka2020

pisze że tylko dla mężczyzn bo kobiety mnei tu zagryzą.....Jak napisze w wątku ,że jestem łądna i mam powdzenie... Wiec prosze aby baby się nie udzielały wmoim wątku.. Mój problem polega na tym ,że jestem no cóżż powiem to..Poprostu ładna...szczupłą z dużym biustem...urode odziedziczyłam po mamie... Paradoksalnie brzmi fakt że jest to dla mneie problem ale jest.. nikt mnie nie kocha...Każdy facet jest ze mną rozkochuje mnei wsobie ale potem okazuje się że zależyy mu tylko by pochwalić się przed kolegami i mieć laske w łóżku... To się czuje..jestem wykorzustywana i jeszcze nigdy nikt mnie naprawde nie pokochał..Ostatnio spotykałam sie z facetem(nawet się zakochałam)który wybierał mi ciuchy jak szlismy się spotkać z jego znajomymi....mówił co i jak mam umalować i jak się poruszać:-(Krzyczał jak założyłąm nie to co chciał....badz jak zaniedbałam opalanie i nieco zbladłam..........nigdy jeszcze nie byłąm w szcześliwym zwiazku...nie czułam się swobodnie z zadnym chłopakiem bo wiem że oni leca tylko na mój wygląd...a nie ma tu miłości..Co ja mam zrobić by w końcu ktoś mnie pokochałł:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwowyawać i stylizować
sie winny sposób tak by przyciagać inna kategorie mężczyzn ale ty pewnie nosisz odkryte bluzki mini....i ciuchy podkreslajace twoją figure i urodę...badz nadal ładna i zadbana ale maskuj się troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenn facet to faktycznie
musiał być kawał S*K*UR*WYS*YNA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3453532
no to masz przejebane w życiu. Bóg jest jednak niesprawiedliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama widzisz uroda to nie wszystko. Potrzeba też mieć charakter lub nawet charakterek. I dla tego właśnie będziesz tylko pukana. Facetów przyciągasz tylko fizycznie i nic po za tym. Jesteś tylko do walenia, trochę lepsza niż lalka dmuchana bo się ruszasz i wydajesz dźwięki. Także zapomnij o miłostkach bo żaden przyzwoity facet, który może Ci to dać, nie będzie Tobą zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babolec
jestem kobietka ale jednak sie wypowiem...jesli chcesz poznac goscia ktory nie leci na Twoj wyglad to zrob to przez net...tu najpierw poznaje sie wnetrze czlowieka ;) oczywiscie mowie o sensownych rozmowach prowadzonych przez dluzszy czas a nie spotkaniu po wymianie kilku zdan typu skad jestes,ile masz lat,jak wygladasz,daj fotke..;) i juz. Twój wygląd będzie dla niego później miłą niespodzianką albo gratisem;)) bo większosc takich spotkań to niestety rozczarowania:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz z facetami tez tak jest ze boja sie zarywac ladne kobiety-wiec Ciebie podrywaja tacy, ktorym nie zalezy i maja to wszystko w dupie!! Ja zawsze korzystalem z tego jak bylem na studiach-ladne laski byly oblegane ale jak co kazdy pekal sie posunac dalej-takie zycie i tak zle i tak nie dobrze. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftub
bo ladna dziewczyna ma duze wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagagta
hej dziewczyno wiem, ze to mialo byc tylko dla facetow ale musze ci powiedziec iz nie jestes jedyna taka na swiecie. ja tez jestem ladna i nie moge znalezc odpowiedniego faceta bo sytuacje mam podobna :-( ajajaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek elemelek
pewnie zaraz obleja mnie smola i posypia kocim futrem, ale musze powiedziec, ze dziwna to troszke historia. sama jestem bardzo ladna, tak, tak, trzeba miec swiadomosc swoich zalet i wad!, a z plcia marsowa nie mialam nigdy problemow. po prostu liczy sie osobowosc i kropka, nie wierze, ze gdybys faktycznie byla interesujaca dziewczynka to wszyscy jak jeden maz zostawialiby cie po kilku dmuchnieciach. a poza tym...to mysle ze to prowokacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to takie porady
"liczy się osobowość i kropka" osobowość... rozumiem, o co chodzi z tym, że liczy się kropka? chyba się starzeję bo przesaje rozumieć te wasze młodzieżowe slangi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wierzeeeeeeeee
wg mnie stylizujesz się na taka pusta lalę..nie wiem jaka masz osobowość i charakter moze jestes fajna dziewczyna ale jesli paraduje centrum ulicy naprzykład rozneglizowana wypacykowana opalona to przyciagasz nie tych mezczyzn co trzeba tylko tzw palantów....lecacych na wyglad...a nie wartościowych facetów..Wartosciowi sie ciebie boją i wola na ciebie tylko popatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek elemelek
ta przyslowiowa "kropka nad i", zeby facet wzdychal jak wilk do ksiezyca i snil o swojej lady, uwielbial sie z nia kochac ale i smiac, rozmawiac. a nie tylko bzyknac pare razy i czesc. ejszcze czegos nie rozumiesz? jasniej ne moge wiec nie licz na korepetycji ciag dalszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftub
agagagagta - odpowiedniego, to znaczy jakiego? Bo nadal przystaje przy tym, ze macie za duze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
wlasnie jakbys miala coś pod sufitem to byśnie poleciala na jekiegods pustego kolesia co tylko na wygląd patrzy. no a i pewnie tez sie ubierasz jak wygladasz i pewnie wyzywajaco wiec cos ie dziwisz ze tylko palanty na ciebie leca a ty na palntow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek elemelek
inna jest tez kwestia, ze jak laska mowi "oj taka jestem piekna i nikogo nie moge znalezc" to nie znaczy, ze taka piekna jest faktycznie. w koncu nie dala fotki, nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
i co tak zamilklas pieknosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
tez tak moze byc moze masz zbyt wygorowane zdanie o sobie zreszta nie wiem jak moglas poleciec na takeigo planta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagagta
co tak na nia najezdzacie? kurwa wy faceci to oczywiscie byscie tylko zbluzgali i zaliczyli do grona dziwek nawet narmalna, fajna, wartosciowa dziewczyne. dla was wszystkie sa puszczalskie i glupie. do cholery troche SZACUNKU! jesli ktorys chociaz wie co to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
sory ale ja baba jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
fotki dawała nie bedę w necie bo nie chce by ktoś mnie rozpoznał pozatym nie musze się w ten sposób dowartościowywać.......... Nie to że jestem zaroozumia:DUwagi na temat swojego wygladu słuszałam wielokrotnie..Pracuje o jakiegoś czasu w agencji modelek......i ogólnie ludzie mi to wciąż mówią..Stad ta moja pozorna pewność siebie........Od facetów nie moge się opedzić....niekeidy to nawet meczące..ale nie stworzyłam nigdy prawdziwego zwiazku tak jak moje kolezanki.....dlatego że odchodziłąm za każdym razem jak wyczułam o co im naprawde chodzi po ulicach teraz nieukrywam że "paraduje rozneglizowana"ale to dlatego że mamy 30stopniowe upały!!!I nie zachowuje się jak trzpiotka idiotka wiec nie wiem gdzie leży przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki i patelnie
i czy ja wiem czy ona taka wartosciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ona....
Powiem Ci, że mniej więcej wiem o co Ci chodzi, choć u mnie nie było nawet tych facetów, którzy "chcieliby się mną chwalić, czy też tylko puknąć" (na szczęście oczywiście). Zwykle jest tak, że ładną dziewczyną interesują się wszyscy, ale odwagę, żeby zagadać ma tylko durny kark (nie uogólniam), który myśli, że jak ma Mercedesa to ma wszystko; albo paradoksalnie faceci kompletnie nieatrakcyjni. Ten wartościowy i w miarę przystojny najzwyczajniej się boi odrzucenia. Dlatego zawsze moje koleżanki dookoła miały facetów, a ja byłam sama - do pewnego momentu to oczywiście nie przeszkadzało. Zawsze byłam tą przyjaciółką o której po cichu "marzyli" faceci moich koleżanek :o Ale wkońcu poznałam faceta, z którym jestem już 4 lata,a teraz czekamy na dzidziusia:) Oj było ciężko, bo zazdrość potrafi naprawdę dużo zniszczyć (jego zazdrość oczywiście), ale daliśmy radę:) A najśmieszniejsze jest to, że na odwagę żeby ze mną porozmawiać zdobył się po chyba 10 latach (a mieszkaliśmy na jednym osiedlu, choć się raczej nie znali) i w dodatku nie całkiem trzeźwy :D Głowa do góry. Dasz radę. Ale ktoś tu miał rację: nie musisz zakładać mini, bluzek z dekoldem, spalać się na solarce i mieć żelowych paznokci - bo przyciągasz nie tych co trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagagta
ftub-- odpowiedni to znaczy: ni emusi byc zajebiscie przystojny bo uroda i tak przeminie ale wazne aby miec w nim oparcie, aby byl odpowiedzialny, z poczuciem humoru, by umiał zrozumiec, pocieszyc, zabawic, pogadac i wogole a nie tylko dupa i dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
no dobra przyznaje się w glowie mi tylko solar chodze w mini i cycami na wierzchu i jestem extra laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
i tak na prawde to moge miec kazdego i kurwie sie na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
Oczywiście dwa posty powyżej to nędzny podszyw jakieiś wrednej baby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julllka2020
Nie rozumiem tylko, dlaczego oni mnie nie kochają?:( Przecież jestem ładna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×