Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olana

Najpierw mnie uwodził, potem spławił

Polecane posty

Gość Olana

Nie wiem , o co chodzi tym facetom. Poznałam go na imprezie- tańczyliśmy, ja byłam b. grzeczna- mam męża. Na następnej dyskotece znowu wspólne tańce, czułe słówka, pocałunki- nie było juz grzecznie. Odprowadził mnie, całowaliśmy się, wziął telefon, pytał o spotkanie, obiecał, że zadzwoni. Nie zrobił tego. Odezwałam sie pierwsza :o, nie mogłam się powstrzymać. Wyjaśniłam ,że liczyłam na coś więcej. On stwierdził, że przecież mam rodzinę, że on lubi czyste związki itp. To po co było to całe uwodzenie, te obietnice spotkań, te pocałunki. O co mu chodziło? A może mu sie po prostu nie podobałam. Nie mogę przestać o nim myśleć, cierpi tez moja urażona duma. Co robić? Tylko proszę nie moralizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co robić...
Zająć się mężem i dziećmi, jeśli są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika mrówencja
O rany, toś sobie obciachu nasiała dziewczyno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz przeczytała pierwsze kilka zdań . Masz męża i całujesz sie z innym ? Do tego pytasz co z facetami ? Ty szczyt ......- sama wpisz reszte 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olana
Jestem strasznie upokorzona, tak się skompromitować:o Ale naprawdę tak mnie zauroczył, tak uwodził, że zapomniałam o całym świecie. A wszyscy oburzeni- kwestia czasu, tez Was to kiedys dopadnie. Nigdy nie mów nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też o tym myślałam dzisiaj
gdzies to już czytałam, tamten topik sie znudzil? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchawka
Tak pisałam o tym już ale topic umarł śmiercia naturalną. A jestem z ty sama i emocje nie pozwalaja mi spokojnie o tym myśleć. Potrzebuję się wygadać.Zmieniam nick na mój stary, z tamtego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×