Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Antoinette

LISTA WYSOKICH PIĘKNOŚCI!

Polecane posty

Gość wysooooooooooka
to co piszesz dotyczy kazdej kobiety niezaleznie od wzrostu!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysooooooooooka
tzn.ze musi byc szczupła i w miare ładna!!!a niska moze byc niby gruba i brzydka???nie mowimy o brzydulach przeciez tylko zestawiamy te ładne, a niestety ładna wysoka zawsze bedzie 100xlepiej sie prezentowac niz ładna i niska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerops
niska kobieta to koszmar.pełno takich karlic snuje sie po ulicach. człowiek nie wie czy to baba czy dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwdew
a 170 cm to wysoka czy niska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjklgo88t
srednia ale bardziej wysoka niz niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miminnn
CATHRINE ZETA JONES JEST WYSOKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaaa
Piszę do ciecie,który obraża Belucci.To jest kobieta z krwi i kości.Ma na czym siedzieć i czym oddychać i nie poddaje się drakońskim dietom tak popularnym wszędzie.Dla mnie jest ikoną piękna,taka powinna być kobieta,tam gdzie trzeba zaokraglona,a nie ścięta jak chłop!!!!!!!!!!!!!Bez biustu i bioder to babochłop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaaa
A czego nie ma listy kobiet średniego wzrostu,a niskie to co,na obstrzał?Każdy chciałby mieć min.175 i wymiary 90/60/90,ale tak nas p.Bóg stworzył,że różnimy się od siebie co wcale nie oznacza,że jesteśmy gorsi.Zamiast na piedestale stawiać wysokie piękności rozejrzyjmy się wokoło,jakoś nie widać tych wysokich lasek raczej przeciętni śmiertelnicy!Wszyscy jesteśmy równi wobec Boga i o tym nie zapominajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaaa
Za dużo w niektórych pychy,ostatnio zauważyłam,że coraz to większe wyobrażenia mają ludzie o sobie.A gdzie pokora?Rozum?Trzeżwe patrzenie na rzeczywistość?Life is brutal,nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaaa
Miało być CIECIA oczywiście(a propo tej pierwszej wypowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysooooooooooka
ja jestem wysoka i mozna powiedziec ze szczupła prawie chuda ale wciecie w talii mam i biust tez.a to ze wysokich mniej na ulicach niz niskich to fakt dlatego własnie ciesze sie ze swojego wzrostu bo on mni epozytywnie wyroznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Belucci to się absolutnie zgadzam z Zołzą :) Uważam, że ma ona bardzo kobiece kształty, piękną twarz i sama chciałabym tak wyglądać. Tak w ogóle to ja mam tyle samo wzrostu co Uma Thurman (wg niektórych źródeł) czyli 183 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wysoka ma krzywe
nogi i plaska dupe albo zero biustu to jest dopiero tragedia mam 1,80 i wsxzyscy sie ze mnie smieli ze jestem facetem...nie mam wogole biustu 100 razy wolalabym byc niska wysoka nieladna i niezgrabna kobieta to koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie................
wysoka baba to tranwestyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne tranzwestyta
:-D Tak się pocieszajcie. Wysoka kobieta i w dodatku ładna i szczupła to super laska i ta niższa a ładna nigdy nie będzie od niej lepsza. Każdy facet obejży się jak widzi super laskę- wysoką i ładną. Robi wrażenie i zawsze niska będzie traciła wiele przy wysokiej. Mam 175 cm wzrostu jestem szczupła i jak ząłoże mini to jak idę to faceci z samochodów się oglądają jak jadą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne tranzwestyta
i nawet nie musze zakładać szpilet tak jak niskie i katowac stopy. Założe japonki i i tak mam długie nogi;-) Pozdro dla wysokich kobitek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala26
Do autorki. Ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysooooooooooka
JESZCZE GWYNETH PALTROW JEST WYSOKA! CZYLI UWAGA: 1.WSZYSTKIE ZAJEBISTE MODELKI-ZA DUZO ZEBY WYMIENIAC 2.MONICA BELLUCCI 3.LIV TYLER 4.CATHRINE ZETA JONES 5.NATALIA OREIRO 6.CHARLIZE THERON 7.BROOKE SHIELDS 8.UMA THURMAN 9.GWYNETH PALTROW 10.NICOLE KIDMAN ZADNA NISKA IM NIE PODSKOCZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysooooooooooka
prosze sobie porownac ciała np.9 i 11 ktore naleza do niskich osobek(koszmar) np. do 10...mowi samo za siebie no nie? :) http://codziennie.info/?p=732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssadsad
Wysokie sa Rihanna 1,75 i Angelina Jolie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wal_kilmer
wysooooooooka rzeczywiście wstrętne są te skarłowaciałe 9 i 11 :x wysokie górą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha wspolcczuje autorce tych
1,83:O toz to jakis mutant musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasio_27
prawdziwa laska to ma 170-178 cm wzrostu. Eh, szkoda że tyle karzełków chodzi ulicami:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuska
sory ale mutant to np.155 natomiast 183 to owszem b.wysoka dziewczyna, ale jesli jest szczupła i zgrabna to po prostu rewelacja! sama mam 179 i dla mnie to idealnie, ale jesli juz widze wyzsza od siebie na ulicy(rzadkosc) to z wielka przyjemnoscia sie obejrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzebuję współczucia, nie czuję się aż tak źle ze sobą. A do tej osoby, która to napisała: szkoda, że się nie spotkamy, mogłabym Ci wtedy napluć na głowę nawet nie stając na palcach ;) Jak widzę na ulicy dziewczynę równą mi wzrostem albo wyższą, to zawsze są takie porozumiewawcze spojrzenia między nami. Fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuska
pewnie, że nie!!!wrecz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość even
moja kobieta ma 158 a ja 189 i ją uwielbiam tylko raz miałaem wysoką dziewczyne ale była do niczego :P:P niske są lepsze te wysokie wyglądają jak faceci i nie mają biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
aleś palnął. Niskie mają a wysokie nie. Tak sobie wyobraź że gówno wiesz. A może faceci powyżej 185 mają małego?:-P tak własnie myślę. Facet do 180 to ma idelanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×