Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondi1981

karmienie piersią a ćwiczenia odchudzające

Polecane posty

🖐️ mam pytanko czy karmiąc piersią można ćwiczyć??? np. jeździć na rowerze stacjonarnym bądź owal treku.... karmie 3 miesiące i zostało mi jeszcze zbędnych 5kg :( zabardzo nie moge liczyć na dietę więc pozostaje ćwiczyć :O niby karmienie to dieta cud ale od miesiaca waga ani drgnie w dół:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmiac jezdzilam na rowerku stacjonarnym :) nie widze problemu zeby cwiczyc i karmic piersia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 3 miesiąca po porodzie przestałam wcinac słodycze, jadłam lekkie ale pełnowartościowe posiłki,w przerwach m-y posiłkami owoce.Co najmniej 4 razy w tyg. poł godzinny aerobic.Codziennie duzo spacerowania.Waga ruszyła ...10 kg mniej pokazuje wskazówka:)A miałam ten sam problem co ty--iles kg zeszło,ale reszta za cholere nie chciała się ulotnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los pierogos
To już bardziej co do przeciwwskazań ćwiczeniowych nadaje się połóg, jesli chodzi o karmienie piersią to pierwsze słyszę, żeby ćwiczenia miały coś popsuć. W końcu niektóre mamy karmią i 3 lata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los pierogos
A mam pytanie odnośnie diet przy karmieniu ... można stosować south beach ? To w zasadzie nie jest dieta sama w sobie (nie ogranicza posiłków) a raczej zmiana sposobu żywienia ... ma ktoś opinię na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmiac jezdzilam na rowerku stacjonarnym :) nie widze problemu zeby cwiczyc i karmic piersia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewda
Hej Mam pytanie trochę nie na temat forum, na którym się znajduję. Czy może mi ktoś powiedzieć czy można używać kremu do pielegnacji biustu karmiąc piersią ?? Niebawem zaprzestanę karmić synka piersią z racji, że mam ostatki pokarmu w jednej piersi. A tak bardzo chciałabym już zacząć dbać o zniszczony biust :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×