Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misty_19

kurtka jeansowa

Polecane posty

Gość misty_19

gdzie moge kupic fajna kurtke jeansowa? nie drogo, i czy do roznych odcieni jeansow lepiej miec jasna czy ciemna kurtke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakakak
Do dzinsów NIE WOLNO nosić kurtki dżinsowej!!!! To wyjątkowo wsiowe i obciachowe zestawienie. Kurtka dżinsowa jest super do innego dołu. A jeżeli już koniecznie musisz chodzić w dżinsowym mundurku, to TYLKO kurtka do pary ze spodniami. Kurtka z innego dzinsu to już w ogóle obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to niby ma znaczyć
że nie wolno? Zakaz jakiś odgórny czy co do cholery? Jak lubi dżins i jej sie podoba, to dlaczego ma nie chodzic?? Ja mysle że ciemna dzinsowa kurtka jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misty_19
dzieki za rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno nie powinno się łączyć dżinsowej kurtki z dżinsowymi spodniami w innym kolorze... Ale jeżeli komuś się to podoba, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm.. ja fajną kurtkę widziałam na stronie allinside.pl. Sama kupuję na tej stronie i jestem ze swoich zakupów zadowolona, po pierwsze, że rzeczy z tej stronki są modne i fajnie zrobione, a po drugie cena jest bardzo niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam sobie fajną kurteczkę jeansową na allinside.pl. Lubię ją, gdyż mi do wszystkiego pasuje, dobrze się komponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie internetowym Karibu dostępne są modne i designerskie kurteczki jeansowe, moim zdaniem kolorowe futrzane aplikacje wyglądają przeuroczo, dlatego też sama skusiłam się na zakup krótkiej jeansówki - teraz tylko czekać, aż się ochłodzi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×