Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Pola ja sie na tym nie znam ale myśle ze to w związku z pokarmem już zaczyna sie coś dziać a pisałaś że pierwszym razem miałaś bardzo dużo pokarmu to pewnie bedzie podobnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola: he he he objawy sie zaczynają. A niedawno pisałaś że Cię nie bolały. Zuzia: Co z toba ty chyba juz w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ...22,09,07 bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...13.08.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..8.......... 17/18.09.07 pie**olnik.........20..........RZym................11... .......18.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 smutna_lala......26......... śląskie...............3...........21.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... .....21.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......22.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 misia/27/.........27..........lubuskie............9..... . . . .26.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................5... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...13.08.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..8.......... 17/18.09.07 pie**olnik.........20..........RZym................11... .......18.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 smutna_lala......26......... śląskie...............3...........21.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... .....21.09.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ...22.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......22.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 misia/27/.........27..........lubuskie............9..... . . . .26.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................5... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...13.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..8.......... 17/18.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 smutna_lala......26......... śląskie...............3...........21.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... .....21.09.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ...22.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......22.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 misia/27/.........27..........lubuskie............9..... . . . .26.09.07 Mika23............23..........lubelskie............2.... ........28.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................5... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 bb............29...........slaskie.............1........ ..11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...13.08.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..8.......... 17/18.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 smutna_lala......26......... śląskie...............3...........21.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... .....21.09.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ...22.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......22.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 misia/27/.........27..........lubuskie............9..... . . . .26.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................5... .... ..?..........29.04. dodałam jeszcze raz bez pi**dolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 bb............29...........slaskie.............1........ ..11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...13.08.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..8.......... 17/18.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 smutna_lala......26......... śląskie...............3...........21.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... .....21.09.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........4....... ...22.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......22.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 misia/27/.........27..........lubuskie............9..... . . . .26.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................5... .... ..?..........29.04 SORKI ale na szybkiego , a wydawalo sie mi ze ta była ostatnia;) i jeszcze poprawiłam swój cylk starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie kucharek szesc tam....... prawdziwe kobiety jak sie wzieły do poprawiania to dopiero sie narobiło hihi (mój mąż to by to już odpowiednio skomentował)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja jestem padnieta, wczoraj caly zdien w londynie, samochodem, korki, przeprowadzac moja siostre, na dwa razy, i jeszcze w miedzy czasie ikea, stanie dwie godziny po dwie male szafki, kleska. moj maz chory, stracil glos, i z nosa mu katar ciurkiem leci, nie poszedl do pracy. szkoda mi go. ja do nie go wczoraj, no to moze darujemy sobie przytulanka, padniety jestes, przeziebiony, a on na to ze nie i ze bedzie pokal;)smieszny jest czasem:) uciekam na spotkanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo co to wklejacie z tabelki????????Kasia przecież wkleiłam już ostatnią dobrą.Wkleje jeszcze raz i ta ostatnia jest aktualna,zawsze kopiujcie OSTATNIĄ TABELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, troche sobie dzisiaj pospalam, nie zdazylam jeszcze wszystkiego przeczytac, w przerwie nadrobie zaleglosci ledwo do pracy przyszlam i juz sie wku.... sekretarka mnie wkurzyla, stara malpa (sorki za wyrazenie ale tak jest) kiedy w firmie powiedzialam ze biore cywilny ona przy pierwszej okazji do mnie z tekstem: \"slyszalam ze pani slub bierze- a czy pani MOSI??\"\"\" menda jedna i od tego dnia kiedy mnie widzi walnie usmieszek powie dzien dobry i mierzy moj brzuch. najchetnie powiedzialabym jej ze go.... ja to obczodzi czy jestem w ciazy czy nie wrrrrr...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...13.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..8.......... 17/18.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 smutna_lala......26......... śląskie...............3...........21.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... .....21.09.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........4....... ...22.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......22.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 misia/27/.........27..........lubuskie............9..... . . . .26.09.07 Mika23............23..........lubelskie............2.... ........28.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................5... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia nie przejmuj sie tak ja mieszkam w małej wiosce jeszcze przed ślubem byłam chyba z 10 razy w ciąży hihi :D (tak ludzie gadali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co do ciązy, to ja od 2 tyg na kiedy mam termin bo tak zładniałam, i przytyłam, ale to od znajomych sie dowiaduje ze kazdej jakas bojcora sie pyta:P heheh fajnie jestem w ciązy a nie wiem o tym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIU podobnie miałam chyba w Wielkanoc pojechaliśmy do męża rodziny a tam teściu wyskoczył ale ty jakoś tak sie zmieniłaś, poprawiłaś na buzi (nie wiedział jak zagadać) 🌻 wiec nie tylko my mamy urojenia z objawami ciazowymi ale inni też doszukują sie ich u nas i sami je stwarzaja :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale nam się namnożyło tabelek ;) Jestem ciekawa ile we wrześniu zafasolkuje :D Pogoda jesienna, nic tylko spać.. Miłego i znośnego poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka :-) Ale dzis jest pogoda niech ja...... E wiecie co lepiej nie sluchac ludzi. Ja tez juz nie raz slyszalam ze jestem wciazy. Najlepiej zima zaloze grubszy sweterek pod kurtke i juz w ciazy hehe :-D Albo najlepiej rok temu przed swietami bozego narodzenia dzwoni kumpel do mojego meza i zyczenia, itd i on zaczyna mu gratulacje skladac. Moj maz niewie o co chodzi a on ze ja w ciazy i pyta sie kiedy sie urodzi hehe. Ale bylo smiechu on byl na 100% pewny. Ale plotka musiala sie niezle rozejsc bo on nie mieszka w tym samym miesice co my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki:D ale miałam weekend... na 3 dni spałam aż 9 godzin ale warto było :D 5 chopa i ja jedna... wyglądało to cudnie :D leżałam na kanapie przy kominku a panowie robili ma kawkę, podawali ciasteczka, karmili (w sobotę pyszna jajecznica a w niedziele- śniadanie na świeżym powietrzu przy stole ustrojonym winogronami, do tego grille z moimi ulubionymi rybkami), jeździli do sklepu po lody i piffko a do tego wszystkiego... sprzątali i zmywali gary... nie wspominając już o rzeczach OCZYWISTYCH jak noszenie mojej butli do nurkowania czy ubieranie mnie w swoje bluzy po wyjściu z wody... mówię Wam... faceci to dziwna rasa... dla swojej własnej kobiety palcem nie ruszą (Ci co najwięcej sprzątali przyznali się, że w domu nie robią nic) a dla koleżanki...- nie ma problemu... wariaty !!! Gdzie tu sens i logika !!! Ale imprezka była przednia... ja oczywiście ambitnie piłam na równo z nimi;) sesese... ale \"strzaskałam się\" o wiele bardziej spektakularnie niż oni;) nocne pływanie wpław w jeziorze na szczęście w miarę mnie obudziło;) a do tego jeszcze podwodny świat... wyścigi z rakami i okoniami, te wszystkie dziwne roślinki, które przybierają pod powierzchnią wody nieziemskie kształty i ogromne muszle... było cudownie :D pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna -to super ze sie dobrze bawilas, wiedze ze to totalny relaks byl i bardzo dobrze. zazdroszcze ci okropnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, mam nadzieje ze nie gniewacie sie na mnie za to co napisalam na bloogu ach niemoge sie dzisiaj jakos do pracy zebrac zamowilam pade rzeczy na ebay i dekoracje do slubu zrobie sama mam nadzieje ze mi sie uda :D duzo pisalyscie o slubach, my cywilny mielismy w restauracj, bylo super przytulnie, przysiega byla po niemiecku a znajomy tlumaczyl mezowi na polski. hehe, ja ciagle mu mowilam jak bedziesz mi obraczke na palca zakladal to patrz na mnie i patrzal a ja sie \"zapomnialam\" i sama niewiem, na nakladaniu sie koncentrowalam , hehe co do koscielnego to bardzo sie stresuje, juz zaczynaja sie koszarne sny, brak sukienki, gosci, ksiedza itp. maz mowi ze ja za dokladna jestem, ze czce jak najlepiej, jak najladniej, a w sumie wszystkim nie dogodze :O przytulamy sie, w zwiatku ostatnio duzo lepiej (oczywiscie po klutni i dluuuugiej rozmowie) nie chce zapeszac ale jest poprostu fajowo. mam nadzieje ze wrzesien przyniesie nam dwie kreski na tescie smutna- fajnie ze sie wybawialas a tyle facetow wokul, ohhhooo super!!!! tez bym tak chciala :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co na ogolnym poprosilam o rade, albo opinie kogos kto moze sie z tym spotkal, niestety malod odpowiedzi:( co mnie martwi i coraz bardziej sie martwie i nie wiem czy dobrze robie: za moment wkleje ponize o co napisala, moze wy dziewczyny cos poradzicie rozsadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ost wizycie gin powiedziala ze nastepnym razem jak bede na wizycie to wymrozi mi nadzerke a tym czasem mamy sie starac. moje pytanie jest, ze staramy sie ale czy np tydzien moze kilka dni wiecej po teoretycznym zaplodnieniu, czy lekarz ginekolog bedzie w stanie rozpoznac ciaze??albo podejrzewac?? bo jezeli bede w ciazy lekarz sie nie pozna, wymrozi nadzerke, to moze to zaszkodzic ciazy i moge poronic? zapytam sie oczywiscie lekarza, ale moze ktoras z kolezanek na kafeteri moglaby cokolwiek powiedziec na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdsf
mika23 kryj sie dalej my i tak wiemy kim jestes waflaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nie mam pojecia o tym. Ale moze odpowie tobie ktos kto to samo przezyl. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdf
mika23 a co mnie to obchodzi ze ty wiesz kim ja jestem ja sie wcale nie ukrywam bo jak bym chciała sie ukrywac to bym nic nie pisała a tak wogole to dlaczego mam sie ukrywac ja nie mam nic do ukrycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×