Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Wiecie co naprawde chyba za duzo myslimy o dzidzi idzie zwariowac. Ale wiecie co ja naprawde nie myslalam czy jestem czy nie jestem bo jak dostalam okres to juz wiadomo. A tumi po kawie mdli i wogole nie myslalam o objawach. Kurcze sama niewiem. Poza tym jestem sama w domu prawie bo moj ma urlop i tak nie ma go w domu no ale to szczegol. To jest maniak na punkcie saomcodow. Jakby nie ja to by siedzial caly dzien w warsztacie. I na dodatek wyjezdza na ta podoficerke. :-( I dlatego robie taka minke :-( I pytam opraz enty komu moglabym wyslac fotki na bloga i jesli mozna to ten ktos pisze tak bo niewiem kto zajmuje sie blogiem moglby mi podac meila. Chyba ze nie chcecie. Mam dola :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki JAKICH PERFUM UŻYWACIE?Szukam czegoś nowego dla siebie bo moje perfumki już mi się znudziły i nie wiem moze podpowiecie mi coś ekstra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j auwielbiam euforie -calvina cleina (pewnie zle napisalam) i jeszcze lubie D&G takie wpanterke czarno brazowa, dozyc stare perfumki ale mi sie nadal podobaja. burberysy week end- ladne-delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polus- ja uzywam \"COMMA\" czarny, Lubie tez S. Oliver, obecnie mam zolty i srebrny, nowy Sports pomaranczowy tez jest super, troche slodki ale typowy na lato wedlug mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pójdę sobie do perfumerii i powącham zapchy te co napisałyście,Zuziu nie ogę znaleźc w internecie tych perfum co piszesz COMMA. Ja do tej pory używałam Lacoste pour femme,na przemian z Hugo Boss Intense i Puma Jamaica ale kurde zbrzydły mi już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - ja też mam Hugo Boss Intense i miałam malutkiego Lacoste Pour Femme :)) Sliczne są I mam jescze Red Delicious DKNY. I też szukam czegoś nowego :) Pogodzilam się z mężem (w końcu miały być dziś przytulanki bo owu tuż tuż :> ) Jest dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od dwuch godzin na nogach, :O mika, misia co u was???? odzywac sie prosze i uzupelniac dolna czesc tabelki, pola tam taka samiutka, fressia sie nie odzywa- chyba wszystko w pozadku u niej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc zuzia :-) Ja juz wstalam. Dziewczyny mierzylyscie sobie temp juz od poczatku cyklu. Ja zaczelam mierzyc od 3dc i mam 37.1. Czy temp nie jest za wysoka jak na poczatek cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi- kazda kobieta ma inna temp. ciala, ja np. na poczatku mialam 36,0 wczoraj i dzis nie mierzylam, co ma byc to bedzie, temp. skoczy i tak dopiero po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Właśnie, proszę tabelkę uzupełniać :> mimi - a kiedy mierzysz temperaturę? O której godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - jak Twój 32dniowy cykl jest długi to co ja mam powiedzieć o moich 44-45dniowych :> Trzymam kciuki żeby się pojawiła druga kreska na teście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika- ja zawsze miałam złuższe cykle - 32-35 dni. Te długie są po odstawieniu tabletek, więc myślę, że się unormują. Lekarka kazała czekać na razie. I mówi że organizm kobiety to nie zegarek ;) Albo w przyszłym tygodniu albo za 2 tyg. wybieram się do innego lekarza - będę przy okazji robić badania, wiec zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - mam owu - przynajmniej w ostatnim cyklu miaam :) Tempka była OK, śluz też płodny i testy owu pozytywne :) Dziś też mam początek śluzu płodnego, test wczoraj był prawie pozytywny (druga kreska leciutko jasniejsza niz kontrolna), tylko czekam na skok tempki :) STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ...02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...13.08.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..8.......... 17/18.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 smutna_lala......26......... śląskie...............3...........21.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... .....21.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......22.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 misia/27/.........27..........lubuskie............9..... . . . .26.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................5... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ...02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...13.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..8.......... 17/18.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 smutna_lala......26......... śląskie...............3...........21.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... .....21.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......22.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 misia/27/.........27..........lubuskie............9..... . . . .26.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................5... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane!!!!!!!! Mikusiu-ja nadal obstawiam że to bejbik,a nie masz mozliwości zrobic badania z krwi? A powiedzcie mi jedną rzezc bo byłam dziś na badaniach krwi i zrobiłam sobie morfologię i mocz ale lekarz jak wczoraj jeszcze do niego dzwoniłam to powiedział zebym sobie zrobiła HCG.Ale w sumie to nie wiem czy powiedział HCG czy Beta HCG-on każdej ciężarnej na poczatku ciąży kaze to robic a w laboratorium zgłupiałam bo są na beta HCG i HCG ale nie wiem czym to się różni,jedno kosztuje 15 zł drugie 25,zrobiłam HCG i mam nadzieję ze dobre zrobiła.Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pisałyście wczoraj o perfumach więc ja używam davidoffa. Miki: No ja juz nie moge sie doczekac kiedy zmienisz to swoje miejsce w tabelce. Ale nie ma innej mozliwosci jak do drgiej tabelki. Czekamy na wynik testu Pola: Ja niestety nic Ci nie doradze. Nawet niewiwiedziałam ze są dwa HCG U mnie powoli konczy sie @ wiec mozemy zacząc staranka tylko ja ostatnio zastanawiam sie czy oby to dobry pomysł. Z męzem sie nie bardzo ostatnio dogadujemy. Kłócimy sie o pierdoły chyba jakiś kryzys nas łapie. Mam nadzieje ze to chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×