Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

hej dziewczyny kochane, dopiero nadrobilam straty. widze ze tu kilka nowych czlonkiniek dolnej tabelki sie zapowiada. ja juz jestem po @. i tak jakos strasznei nonstop mam ochote na przytulanie:) ciagle cos mi sie zmienia. smutna - w koncu wrocilas, nudno bez ciebie bylo, teraz musisz sie wyspac i napisac wszystko jak bylo. ja mialam meczocy weekend. musialam \"wycieczke\" zabrac do londynu pokaza wszystko bylo by oki tylko si enie bardzo czulam i strasznie parno bylam, potem wieczorem do klubu. a poza tym w domu pieprznik to ciezko tak z goscmi funkcjonowac. wczoraj ikea- kupilismy kuchnie, duuuzo kasy poszlo, dobrze ze ktos wymyslil karty kredytowe:) ale wiecie co dosyc mam tego zadluzenia:( moze jak wyjdziemy na prosta to sie zrelaksuje i wtedy zajde, wiec za pol roku mi wychodzi powinno sie poprawic. mialam komus maile wyslac, ale zagalopowlam sie z czytaniem i nie zanotowalam i wyslalam tylko do misi27. mialam jakis dziwny sen, ze rodzilam dziecko, gdzies w lesie, namiocie, i to bylo dziecko mojego meza, ale troszke takie mulatkowe, chlopiec, i dlatego ze okazalo sie ze to on ial jakiegos kiedys murzyna w rodzinie:) potem znalazlam sei w domu, chcialam dziecko nakarmic a moja mama ze juz to zrobila, i sie zezloscilam bo chcialam sprawdzic czy mam pokarm. popieprzony ten sen troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
a ja sie uspokoilam, porownalam sobie tempki na stronie mamotato jest tam wiele wykresow owulacyjnych i 2 bezowulacyjne- jednak ja mialam owulacje! :-) teraz to juz tylko czekac na wzrost ktory planowo powiniem juz jutro sie pokazac ;-) tak, cykle mam 28 no czasem (jakies 30%) 29 dni, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Gosiu nie przejmuj sie snami gratuluje kuchni napewno masz pieknie teraz albo będziesz maiła bo pewnie jeszcze nie stoi u ciebie dziekuje za meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchnia tyle kazy kosztowala ze nie wiem:( i jeszcze nie wszystko, kilka szafek nie dali, bo nie bylo, i jeszcze blat, a potem wszystko poskrecac. to bedzie porazka. no jeszcze sciany w kuchni do pomalowania, podloga, prawie ulozona, mozaika do ulozenia na scianach, jeszcze daleka droga, ale powoli chcemy to konczyc, juz mam dosyc, takiej egzystencji, kuchnia jest po prostu wszedzie w salonie, nawet nie moge normalnie obiadu ugotowac, jakies smieci musimy jesc i jakas nerwowa atmosfera sie przez to wytwarza. za tydzien jeszcze raz do ikei po reszte rzeczy, dzis kolega przychodzi pomoc, w malowaniu i fugi klasc. wiecie co okropnie jest tak jak kasy sie nie ma, a trzeba remontowac:(a i jeszcze samemu nie potrafi sie zrobic:( porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu ale pomyśl jeszcze troche sie pomeczycie ale jak bedzie ładnie ja mam na szczeście męża który wszystko zrobi w domu poskręca, pomaluje płytki położy, panele jestem szcześciarą pod tym względem (dobrze ze on tego nie czyta bo by chodził dumny jak paw hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- to moze ja z mezem wpadniemy pomoc moje kochanie w takich sprawach to jest super, a ja tez remontowac lubie mieszkanie mamy dopiero od 10miesiecy a juz przeprowadzka z sypialni do salonu byla :D sypialnia tak jak jest teraz tez mnie nie zadowala takze w weekend znow cos przemeblujemy- echh, choroba zawodowy chyba :P nie przejmoj sie, kiedys to sie skonczy!!!! na poprawienie homoru: (tak z pamieci) spotykaja sie koledzy jeden pyta drugiego: "fajna ta twoja dziewczyna w lozku???" w sumie to sam niewiem, odpowiada drugi "jedni mowia ze fajna, inni ze niefajna" h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, moj facet tara sie nauczyc, ale niektorzy nie aja drygu do takich prac, on est informatyk, troche ksiegowy, i nigdy w zyciu nic takiego nie robil. ja juz potrafilabym cokolwiek, a nie dotykam sie, bo mi si ewydaje ze mu to na ambicji strasznei staje wiec niech sobie cos tam grzebie i sie ucz y od kumpli:) niestety mu np musimy w calum domu chybagips polozyc albo farbe przytrzec bo stara troche i popekala w pajaczka i nie mozemy teego po prostu pomalowac. ale mysle ze jak zrobimy kuchnie, to znacznie luzniej sie zrobie, potem lazienka, salon, i chyba sypialnie 2 na koncu. bo na razie to pelno towaru wszedzie, obecnie nie mamu w kuchni nawet zlewu 4 sciany i kuchenka na koncu:) naczynia zmywamy w lazience. chyba jakos na dniach zmywarke kupimy obiecalismy sobie, bo np zmywanie to glowne zajecie mojego meza, ja ostatnio tylkoo zmywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-dobry ten kawał hi hi hi Gosiu-nie przejmuj się,wszystko się ułoży,za niedługo będziesz miała w domku już ślicznie i też się uspokoisz a z pieniążkami to napewno wszystko sie ułoży,tam na pewno lepiej niż w Polsce z zarobklami więc dacie rady,uśmiechnij się. A mi zostały jeszcze tylko podłogi do umycia,przy tym moim dziecku to dzień w dzień mam pożądki,a mąż znowu w łązience codziennie robi istny burdelik bo chlapie po kafelkach,lustro zalane,koszmar i dzień w dzień sprzątanie od A do Z. a ja nie mogę się w spodnie już zapiąc,dziwne to bo z córką do 6 miesiąca chodziłam w normalnych rzeczach,zapinałam się pod brzuszkiem a teraz taki mam cały czas jakby wzdęty i nie zapnę się w spodnie,za wcześnie trochę na tycie,hmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarobki inee, zycie tez inne, zyje sie glownie na kredyt:) wszystko dobrze by bylo, tylko ciezko jest remont przeprowadzac, od podstaw, zwlaszcza ze mieszka sie w tym mieszkaniu,i to strasznei utrudnia. no to moze chlopczyk bedzie??tym razem. ja nei wiem nie znam sie. my sie chyba w tym miesiacu nie staramy, bojak jede do polski to bede miala wymrazana nadzerke i jakbym teraz zaskoczyla, to chyba mogloby to zaszkodzic????? bo bede miala zabieg chyba tak na kilka dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola: Wiem coś o porządkach. Natalia wraca w sobote wiec i u mnie sie zacznie. A co do łazienki mój robi to samo. Jeszcze wszytko co weżmi nie zostawi na swoim miejscu tylko gdzie popadnie. Do szału mnie tym doprowadza. Zuzia: Kawał świętny. Jak ty lubisz remontowac to ja zapraszm do mnie. Czeka mnie nie długo remont łazienki ale nawet nie mam koncepcji. Gosia: Wszytko sie ułozy i bedzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola: Dokładnie pomyślłam to samo co Gosia. pewnie synuś i inne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my co do remontu to generalnie wiemy wszsytko jak bedzie, glazura i terakota do lazienki kupiona, wiekszosc kuione tylko czeka, bo nie ma kto zrobic. na szczescie moj maz to pedant, ja bardzie balaganiara jestem. on zawsze wszystko czyste zostawia i zlosci sie jak ja troche nachlapie na cos albo nie sprzatne czegos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika- chetnie, lubie takie przerobki my za wiele robic nie mozemy bo wynajmujemy mieszkanie ze spoldzielni, ale nadrabiam drobiazgami :D moze kiedys kupimy jakies mieszkanko, ale to narazie tylko marzenie Polus- nos lepiej luzniejsze ciuszki, nie wciskaj nie na \"chama\" :D, tak tylko meczysz i siebie i fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co chyba zaopatrze sie w spodnie ciążówki bo widziałam fajne na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola25 nom sunuś pewno będzie:) wrzuć linka spodni:P? a mi pola narazie objawy ustąpiły(wszytkie:( wiesz co zawsze przed okresem bolalo mnie wdole brzucha ciągło, ze wiedziałam zę będzie okres...a teraz nic..czaami coś poczuje...heheh fajnie tak:) pola ja zapomnialam ci fotek wysłac...daj mi jeszce arz meila to jakies mam tutaj w pracy wiec wyśle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pola chce wysła cna bloga;) a powiedz mi czy czujesz lub czulas na poczatku takie minutowe powiedzmy kłucie( pulowanie) i mrowienie w boku i promieniuje na doł nogi...nie wiem i jestem dziwnie nie spokojna od 3 dni, jakas taka nie swoja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam KAsiu kłucia :-) moim zdaniem jesteś kolejną która przejdzie w dół tabeleczki ❤️ a jak chcesz dac zdjęcia na blooga to musisz wysłac zdjecia do Miki bo ona ma uprawnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam KAsiu kłucia :-) moim zdaniem jesteś kolejną która przejdzie w dół tabeleczki ❤️ a jak chcesz dac zdjęcia na blooga to musisz wysłac zdjecia do Miki bo ona ma uprawnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ale to było takie pulsowanie nad jajnikiem trwało minutke może, ale czułam to dość wyraźnie...i nie wiem co jest bo nie mam bólu przed miesiączkowego...a zawsze miałam, kurde jak nie dostane okresu w niedziele to robie test w poniedziałek rano:) a mika jakiego ma meila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHHH Pola sorki że tak nudze, naprawde sorki;) ale powiedz mi jeszce czy te piersi to same bola od siebie czy np musisz na swoj sposób wywyołac ten ból np przez dotchniecie piersi? bo ja np nie moge biegac po schodach bo tak mnie bola piersi:(a jakoś wczesniej nie miałam z tym problemu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no coś Ty Kasiu nie marudzisz,pytaj pytaj. Wiesz teraz przy tej ciąży to mnie bolą przy dotyku a przy corce to były od począttku takie banie,ze normalnie lekko się dotknęłam i ból straszny,to zależy od ciąży,kazda jest inna.Mnie przy córce bardzo bolały,ja miałam swój rozmiar zawsze 75 B a w 6 miesiącu miałam już miseczkę D a jak urodziłam to DD,i wyobraź sobie jak wygladałam,jak ja tylko 9 kilo przytyłam przez całą ciążę i od razu mi brzuszek wklęsnął po porodzie i takie wielkie cycory,jak wróciłyśmy do domu i posłam się umyc i mąż wchodzi do łazienki i jak zobaczył moje piersi to zaniemówił,nie mógł uwierzyc,śmiał sie ze przy okazji porodu poszłam sobie piersi powiększyc,tylko ja mialam tyle pokarmu od razu,ze mogłam cały oddział niemowlęcy wykarmic.Najlepiej jak stałam przy wannie jak się szłam myc i normalnie pokarm mi sikał po ścianach,ja nie mogłam z wkładkami do biustonosza nadążyc,nawet położna sie dziwila i mówiła że to się nie często zdarzażeby aż tyle pokarmu od razu było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola to towja córa bedzie zdrowiutka zawsze bo jak mamusia tyle pokarmu miała, i karmila to super:) a powiedz mi miałas gdzies w 10 dniu od ewentualnego zapłodnienia dziwny lęk,tak jakbvys nie była soba?hm? bo kurd eja sie dziwnie czuje:/i piersi nie bolą a le jakby były pełniejsze;) tak czuje...kurcze nie wytrzymam do niedzieli tak pragniemy małego człowieczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę że trochę czasu mi zajmie poczytanie tego, co tak naprodukowałyście przez prawie 3 tygodnie więc wybaczcie jeśli póki co nie będę na bieżąco;) urlop- dużo czasu na myślenie (czasami za dużo;)), spora dawka słońca i... cieszę się, że już jestem w domu:) pzdr ciepło i idę się wypakować bo jeszcze nie miałam na to czasu:( wróciłam wczoraj przed północą... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie leku nie miałam a co do karmienia to niestety moje dziecko było karmione tylko 2 tygodnie,mała miała podejrzenie skazy białkowej ale to był fałszywy alarm ale zostaliśmy na sztucznym i powem szczerze że nie chciałam nawet wracac do naturalnego bo normalnie mała sie budziła po 5-6 razy w nocy na karmienie a tak na sztucznym to tylko raz w nocy i od 5 miesiąca życia przesypia nam całe noce,pozatym zgryzła mnie do krwi ze płakałam przy karmieniu,niektóre kobiety karmia i podziwiam je za wytrwałośc,nie wiem moze przy drugim bedzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
a ja od wczoraj tez mam jakies takie klocia tak jakby od srodka do wzgorka lonowego, dzis to wogole jakies klocie w lewym jajniku ;-) a mam 14 d.c. wiec polowka! a ja w piatek wyjezdzam na wczasy! jedziemy ze znajomymi na chorwacje, i pwoiem wam jaka ja glupia jestem! zamiast cieszyc sie ze pojade na wczasy to ja jakos mam glowe zaplatana moja tempka i sluzem !!!!!!!! idiotka jestem! nakrecam sie a seks byl tylko raz!!!!! no musze zgwalcic tego mojego lubego!!! no zobaczy sie! jeszcze do piatku popisze a jak wroce 11 wrzesnia tzn w dniu okresu to mam nadzieje ze wam napisze ze sa 2 kreseczki, :-0 :-0 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ smutna_lala......26......... śląskie...............3..........21.09.07 Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8..... . . .26.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ..02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..7.......... 17/18.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... ........22.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... ....21.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................5... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8..... . . .26.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ...02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1...........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..7..........17/18.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 smutna_lala......26......... śląskie...............3...........21.09.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... .....21.09.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......22.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................5... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×