Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

do kolezanki wyzej, pomaranczowej, wiekszosc mozesz sie dowiedziec o nas z forum, mozesz zaczernic nicka i dolaczyc do nas, chetnie witamy nowe kolezanki. poznamy sie, przeslesz swoje zdjecie do administratorki bloga, dolaczymy je do forum iprzeslemy haslo. a gdzie sie wszystkie podzialyscie??ja wlasnie z basenu wrocilam, musze mezowi na jutro kanapki zrobic i uprasowac koszule:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Gosiu!!!!!Zjadłam właśnie pierogi z borówkami i jem jakieś ciacha.Gosiu ponieważ imieniny Małgosi pierwsze po Twoich urodzinach są 13 lipca więc my będziemy je obchodzic właśnie 13 lipca :-) ❤️ 🌻 A gdzie cała reszta-Mimi,Kasia,Miki,Louisa,Zuzia,Kika,Smutna lala-dziewczynki gdzie Wy? A co z Roswitha?Halo halo Gusia to coś już do nas nie pisze,hmmmmm......... Iza-pewno już ostatnie pakuneczki a Ola już wypoczywa. Gosiu jak było na baseniku?Ile przepłynięc tym razem? :-) :-) ;-) :-) ;-) ;-) A moje maleństwo smacznie śpi,wygoniła się na dworze z koleżankami a jutro jedzie o 12 do moich rodziców i będzie tam do wieczora,ale już nie wiozę jej tylko powiedziałam żeby po nią przyjechali i odwieźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Izuniu prosimy Cię o zaczernienie nicka-to sa dwie minutki,chcemy oszczędzic Tobie i sobie nie miłych niespodzianek,bo pomarańczki sa różne i nie daj Boże któraś się podepnie pod Ciebie i będzie draka także zaczernij się jak najszybciej.Wejdź w preferencje i wszystko tam już pisze..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem.... eh ile tu nowych \"twarzy\";) u mnie bieganina straszna... początek roku szkolnego za pasem a ja wczoraj malowałam szafki- eh te polskie standardy:( u mnie generalnie bieganina straszna, ale lubię to bo się przynajmniej coś dzieje;) w poniedziałek wróciłam znam morza, jutro jadę na Mazury, potem właściwie każdy weekend we wrześniu zajęty a jeszcze planuję iść na kurs kwalifikacyjny... nie wspominając o jazdach i nurowaniu;) przyznam się szczerze, że jeszcze nie nadrobiłam zaległości w topicu dlatego... pzdr wszystkie babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) tak troszkę czytam i myślę,że mogę do was dołączyć.Nasze starania zakończone 11 tydzień ciąży :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iska- milego urlopu, wracaj wypoczeta i zaciazona Pola- no cos ty, jak to ??? przeciez to ciaza!!! ja w ciazy nie jestem ale pierogami tez mi ochoty narobilas :O smutna- gdybym miala stare meble tez bym przemalowala, lubie takie eksperymenty. a kuchnie mammy nowiutka, lekki krem, prawie biala-mi sie podoba. fajnie ze masz duzo do \"roboty\", ja tez tak lubie ale czasami tez trzeba odsapnac, po prostu nie robic NIC :D Lady-L- witaj!!! i GRATULACJE!! dlugo sie staraliscie?? masz juz dzieci???napisz cos o sobie??? mozesz wpisac sie do tabelki bo Polusi pewnie smutno tam samej a zadna z nas jakos do niej dolaczyc nie moze- LICZYMY NA MIKE!!!!! mikus- co u ciebie??? tescik dzis chcialas robic, jak wynik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia_23: Witaj. Ja tak na chwilke bo dzisiaj mam strasznie duzo pracy. Koniec miesiąca i wypłate robie a że mamy ponad 200 pracowników to mi troche zejdzie i bede dzisiaj rzadko zaglądac do Was Miki23: Jak teścik. Zdawaj relacje bo czekamy :) Polusia; Wysłałam Ci email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Miłego dnia życzę! Ja dzis też będę \"z lekka zarobiona\" ;) Odezwę się w wolnej chwili. Pozdrowienia i trzymam kciuki za Mikę!! I za pozostałe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane ostatnio nie odzywałam sie za czesto przez ta @ miałam małego doła ale już wracam do życia hehe mika co u ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc misia- ciesze sie ze u ciebie juz lepiej we wrzesniu napewno sie uda!!! Louisa- witaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zuzia ciesze sie ze jesteś bo już myslałam że bede dalej prowadzić monolog hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - witaj :)) A ja jestem pełna energii i optymizmu hihi.. Mam owu w końcu i działamy :) Uda się! A jak nie teraz to w nastęonym cyklu! Ja tam w to wierzę :)) Ale niestety moja energia nie przenosi się na ochotę do pracy ... Ja chcę do domku!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
louisa też chce do domu no ale niestety po pracy ide jeszcze na zakupy - mam w planie kumić jakąś fajna bielizne w poniedziałek mamy 2 rocznice ślubu no i bedzie już po @ wiec i staranka sie zaczna nowe hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc moje Kochane!!!!! Wiadomośc na bloogu dla Was pozostawiłam w księdze :-) Mikusiu-co tam???????????Niecierpliwimy się,dawaj znaka,ja dziś sie obudziłam o 6.30 i sobie od razu pomyślałam co tam u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wielka ochote na przytulanki, mezus wczoraj bardzo sie zmeczyl zakupami ze mma. kupilam bielizne, spodenki, bluzke i super mily golf nogdy nie lubialam takich przylegajacych golfow a jak przymierzylam ten to juz go zdjac nie chcialam i nawet calkiem calkiem..... szczuplo wygladalam :P wiecie, wczoraj tak mnie nogi bolaly i w brzuchu kulo?? czy klulo???? (niewiem jak sie to pisze) zeby to juz owulacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia - zapoiwiada się romantyczna i gorąca rocznica :) Gratulacje :))) No i potem owocnych staranek hihii :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia gratulacje z okazji 2 rocznicy :-) Wczoraj mnie nie bylo bo .... przytulalam sie z mezem :-D Pola zaraz tobie wysle daty na poczte. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - w sumie to ciężko powiedzieć, bo nie wiem jakie miałaś cykle wcześniej, jaką masz temperaturę i czy w okolicach owu miałaś zawsze śluz płodny :) Ale nie zaszkodzi się poprzytulać hihi :)) Mika - a jak tampka?? Może jesczze trzeba ciutkę poczekać? Trzymam mocno kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ja tak ostatnio miałam 2 testy negatywne, @ spóźniła się 6 dni, przyszła w 35dc, chyba przez wyjazd i zaminę klimatu tak się poprzesuwało, bo owu była ok14dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tempak cały czas 37, dopiero w dniu @ spadła do 36,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey;) przepraszam że sie nie odzywałam, ale tynkujemy i robimy wylewki i wszytko szybko bo okna maja przyjechac po 10 wrzesnia;) wiec miałam mały zamęt...hehe mika idz juz do lekarza... bo ja i tam myśle ze jestes w ciąży:) i daj znac co jak tak szybko:) dziewczyny ja juz nie wiem jak mam na ta owulke czekac...skoro z ostatnich 4 mieisecy wychodzi mi ze mam cykl 25 dniowy...to kurde owulka chyba sie mi zaczyna za 9 dni:) musialam jakos to obliczyc wiec dodtalam co ile był cykl z ost 4 miesięcy i podzieliłam...na 4:) zobaczymy jaki bedzie wrzesien:) tak bym chciała moją kruszynke już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki... ja juz wrocilam!!!! Wypoczeta pelna energii na nastepne tygidnie pracy :) Mam dwie wiadomosci... dobra i 2 zle i jak tradycja nakazuje ;) zaczne od zlych :) 1-wsza zla : @ do mnie przyszla... co oznacza, ze z dzieciaczka narazie nici. 2-ga zla: staranek jako takich nie bedzie przez najblizszy rok (no - 10 miesiecy). Starania o dzidzie zostaja zawieszone. 1-wsza DOBRA: ZARECZYLISMY SIE!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) Planujemy sie pobrac w sierpniu 2008 wiec starac sie za mocno nie bedziemy...wolalabym do oltarza z brzuszkiem nie isc :) Ale jestem happy :) A teraz bede nadrabiala zaleglosci w czytaniu :) Duzo tego mam :) Caluski dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki: Póki nie przyjdzie to ja trzymam kciuki Pola: Dobry pomysł. Przesle Ci wszytko ale dopiero po weekendzie bo teraz mnie nie bedzie. Ważne daty juz dostałaś ;) Uciekam bo pracy huk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co dzis znowu mierzylam tempke i mam 37,6 !! i dolpiero 6dc. Wy tez mialyscie taka wysoka na poczatku cyklu. ja od 20dc poprzedniego cyklu mam pow 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolnik
mimi jestes w ciazy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×