Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna młooda

Buty ślubne

Polecane posty

gawi ja codziennie tancze po kilka godzin w tych butach wiec nie widze sensu w niewygodnych szpilkach smigac po parkiecie tyle godzin co wyprobowane to wyprobowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawi ja codziennie tancze po kilka godzin w tych butach wiec nie widze sensu w niewygodnych szpilkach smigac po parkiecie tyle godzin co wyprobowane to wyprobowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dzie sie kupuje takie
taneczne buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
Ja jestem z Wrocławia i tutaj ,ożesz takie buty zamówić w pracowni Tango albo Kozdra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na allegro
moje z allegro były akurat skórzane ale bardzo wygodne, trochę w nich pochodziłam przed ślubem. Jakby nie patrzeć przetańczyć całą noc w butach na obcasach jest ciężko zarówno w takich za 30 jak 300 zł. A przynajmniej mi było ciężko bo zazwyczaj noszę glany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimek_01
A macie jakis namiary na płaskie butki ślubne, takie w stylu balerin kolor: złamana biel, u mnie nie ma takich nigdzie, a jak są to brzydkie. Dla wygody wole miec płaskie buty, a że jestem jeszcze dosyc wysoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz na stronie
www.bialebuty.pl czy jakos tak. tam maja rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimek_01
ale nie płaskie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejaaaa
Płaskie to płaskie, a 2 cm obcas to nie płaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sękata ja kupiłam buty ostatnio za 119.90zl u Nas w dawnym Szewczyku nie wiem jak sie teraz sklep ten nazywa ale sa super mały obcas z materiału a w środku skórka jasny ecru ze sreprnymi refleksami bo takie mi pasuja ale maja dosc fajne te buty i nie drogie ja kupilam w sumie najdrozsze...a w salonach takie same minimum 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie jestem dość na świeżo z takimi zakupami, bo ze dwa dni temu do mnie doszły buty w kolorze beżowym ze strony butyslubne.com.pl. Buty prezentują się równie dobrze co na zdjęciach, a już na nodze to w ogóle poezja. Robią wrażenie bardzo wygodnych, ale wiadomo prawdziwy test jakości będzie na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolina
kupiłam w salonie ślubnym Evita , buty wygodne nie były tradycyjnie białe : sama wybrałam kolor fason dodatki , jestem mega z nich zadowolona polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej poszukać wygodnych butów w salonie ślubnym, przede wszystkim nikt nie będzie Cie poganiał bo ekspedientki rozumieją że masz w nich wytrzymać całą noc i muszą być dopasowane ;) porozglądaj się na www.onaion.gdziewesele.pl/Moda-damska/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla nie buty ślubne powinny być dobrze dobrane, choć byłabym za tym, by wybrać takie bardziej uniwersalne, dzięki czemu przydadzą się nie tylko na ślub. Z drugiej strony ponoć nie muszą być one wcale białe: http://podamto.pl/czy-buty-slubne-musza-byc-biale-propozycje-kolorowych-butow-na-slub i można zdecydować się także na inne kolory, choć przyznam, że to dosyć ryzykowne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×