Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Onka24

Gdzie zrobic usg piersi w krakowie????

Polecane posty

Gość Onka24

Witam wszystkich.Mam prosbe.Czy ktos moze mi polecic jakis gabinet gdzie mozna zrobic Usg piersi???Bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Ci gabinet Falcka na Mazowieciej, dr Żak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onka24
No wlasnie mi lekarka kazala zrobic i mialam to zrobic na Ul.Wislnej ale tam w wakacje nie robia.I teraz nie moge znalezc jakiegos gabinetu zeby szybko zrobic to usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newaaaaaaa
Polecam Klinikę Krakowską - prywatna. Wpisz w google klinika krakowska. A tam polecam panią Zytę Bieliuazin czy cos podobnego, takie dziwne nazwisko. Robi bardzo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onka24
Dzieki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeryczkaXXX
ja byłam wczoraj na usg piersi, ale miałam skierowanie i byłam w szpitalu na kopernika zrobić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kin_ja
Ja z całego serca polecam Panią Dr Joannę Jędrys - specjalistka pierwszej klasy jeśli chodzi o piersi. W dodatku odkryła u mnie guza na tarczycy - przez kilka lat bezskutecznie bezskutecznie szukałam przyczyn moich dolegliwości i nikt z lekarzy nie wpadł na to, że przyczyną może być chora tarczyca. A Ona sama, z własnej inicjatywy (przy okazji badania piersi właśnie) zbadała mi tarczycę i trafiła w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowka8
polecam klinikę SCM na Grzegórzeckiej. Tam maja super specjalistów i bardzo dobre sprzęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga881
Mogę polecić tą przychodnię http://www.mediconcept.pl/ sama badam się u nich co roku :) Personel bardzo miły i sympatyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam NZOZ Arka na ulicy Królowej Jadwigi 15. Badania wykonują specjaliści radiolodzy z Instytutu Onkologii z Garncarskiej. Ceny normalne (100zł za badanie). www.nzoz-arka.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambionette22
Byłam wczoraj w Arce na wizycie u dr Rudnickiego. Naprawdę lekarz godny polecenia. Tak dokładnego usg piersi jescze nie miałam. A poczucie chumoru u doktora doskonale rozładowuje stres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na prawdę bardzo ważny jest sprzęt, musi być bardzo dobrej jakości. Takie badanie pozwoli wykryć wszelkie choroby, diagnoza może być postawiona poprzez naciskanie głowicą piersi, nawet nie trzeba robić biopsji. Do tego są potrzebne najwyższej klasy aparaty do usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmella
Doktor Anna Ćwierz i Wojciech Rudnicki. Przyjmują na Królowej Jadwigi i pracują w Centrum Onkologii na Garncarskiej w zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Bardzo duże doświadczenie i umiejętności, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Komorowskiego 12 w centrum medycyny profilaktycznej. Bardzo dobra przychodnia i nowoczesny sprzęt wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć też do gabinetu http://sofimed.pl - bardzo dobrzy specjaliści i nowoczesny sprzęt - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam panią doktor Jędrys z dbajopiersi.pl. Kilka lat temu wykryła mojej mamie raka piersi na początkowym etapie i uratowała jej życie. A ja sobie u niej robię regularnie badania usg i rok temu powiększyła mi piersi. Zna się świetnie na onkologii i plastyce, a poza tym jest bardzo serdeczną i otwartą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scm diane hodorowicz zaniewska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MN
Byłam badana przez panią Annę Ćwierz (USG piersi) i jest to najlepszy lekarz, z którym miałam do czynienia. Poświęciła mi czas, na bieżąco wyjaśniała co widzimy na ekranie w sposób jasny i przystępny. Czy ktoś wie gdzie teraz przyjmuje pani Anna? Zrobiłam USG piersi w tym miesiącu u innego lekarza, ale nie jestem tym badaniem usatysfakcjonowana i chciałabym je powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przychodnię Prima Med.. Robiłam tam USG i jestem bardzo zadowolona z podejścia personelu do pacjenta. Wszyscy tam są uprzejmi a lekarze bardzo profesjonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na fundusz bardzo trudno jest się obecnie dostać. Lekarze rodzinni niechętnie wypisują skierowania i często długo się czeka. A bez skierowania nie ma opcji wykonania badania na narodowy fundusz zdrowia.

Prywatnie mozna wykonać badanie bez skierowania, samo badanie jest zupełnie bezpieczne, szybkie oraz bezbolesne. Można dostać się praktycznie od ręki. W Krakowie polecam Derma Med https://www.derma-med.pl/usg-piersi/ Nie jest to duży wydatek i moim zdaniem warto jest się wybrać. Przynajmniej raz na rok dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×