Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Witam 🖐️ A ja dzisiaj obudziłam się o nieludzko wczesnej porze (godz. 6:00) :-O A wstałam pół godziny później. Wrrr Czyżbym już przygotowywała się na poranne wstawanie od poniedziałku ??????? Ja też już po rannej dawce kofeiny :D A teraz trzeba troszkę sprzątnąć w mieszkanku, bo i na dzisiaj się znajomi zapowiedzieli :) Ale piękny dzień się zapowiada :D :D :D A więc do pracy trza się wziąć :) Udanego dnia Wam życzę 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Jadę na zakupy, muszę stworzyc jakies żartko na grilla. Przygotowywać lubię, ale nie lubię kupować...Jakby tak ktoś przywiózł....mogę robić... Moje samopoczucie dzis pozostawia wiele do życzenia....Tabletkę niech ktoś da na ból....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Znajomi właśnie sobie poszli, a ja zostałam z królikiem :) Dostałam w spadku królika :) Znajomi mają 2-miesięczną córeczkę, no i, niestety, musieli oddać królika w dobre ręce (czyli w moje :D ) Już uciekam 🌼 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szepciku 🌻 biżuteria to Kate:) ja to z lenistwa raczej kupię a ni zrobię:D a ja w domu mam też zwierzątko /w tym prawdziwym bo tu są tylko niezliczone ilości pająków:O / mojego męża zaatakował ptak albo nietoperz!!!! aż się boję wracać, ale może to coś uciekło, bo miało specjalnie balkon zostawiony... tj. nie zaatakowało dosłownie, tylko po domu latało, ale nie było to fajne:O pozdrowionka i słonka życzę... sobie też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ :) W południe stawiam dopiero kawkę :) Ale grill zrobił swoje ;) Wstałam dość wcześnie, ale pierwszy raz ostatnia z tych którzy imprezowali :p Było rewelacyjnie...Dziewczyny z uczelni z mężami...Zabawa do białego rana.Oczywiście nie mogło zabraknąć tańców, w których byłam pierwszym uczestnikiem :D:D.... Zakończylismy około 3 nad ranem....ale ja siedziałam do 4 na plotkach z koleżanką, kiedy wszyscy już spali...Fajnie powspominać...A jeszcze troche przed nami :):):) Mamy sie zebrac na dokończenie jedzenia z dznia wczorajszego...ale moje samopoczucie nie jest najlepsze...Ale nie jest też wpływem wczorajszej ilośći alkoholu :P Chyba sie położę i oddam lenistwu tak słodkiemu........ Miłej niedzieli dla wszystkich....i słonka pieknego :D:D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w to niedzielne południe :) 🌼 Szepciku 🌼 na rozweselenie :) A królik obwąchuje nowe miejsce i jeszcze przede mną ucieka :( Ale ja próbuję wkupić się w jego łaski, wiecie - marcheweczka, sałateczka, rodzynki ;) I nie spocznę, dopóki nie osiągnę jego sympatii :D Pozdrawiam ciepło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo [czesc[ Z wieczora znalazłam kilka minuy na kafeterię :) Byliśmy na \"poprawinach\" grilla. Zmęczona, ale pojechałam. Aczkolwiek wiatr mi dzis przeszkadzał...Możę dlatego, że byłam niewyspana i wciąż było mi zimno. Słońce nie dość mnie rozpaliło :p Ale jak wróciłam dostałam takiego powera ;)...żę wzięłam się za przestawianie mebli w mieszkaniu. A to stąd, że wciąż mi sie net rozłączał. Zmieniłam ustawienie biurka komputerowego i....jest :classic_cool:. Zdecydowanie lepiej :). Teraz zgrałam sobie zdjęcia z wyjazdu ostatniego nad zalew i wczorajszego grilla :D:D:D Jest z czego się pośmiać ;) 🌻🌻🌻 Idę sie przejść ....bo wieczór taki piękny.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ale się spłakałam 😭 Skończyłam oglądać Damę kameliową. Pamiętam, że jak czytałam książkę, to też płakałam. Po prostu 😭 ze mnie Miłego wieczorku, a raczej nocki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem dobry :) wróciłam na czworakach, spalona na skwarek i z toną piasku w torebce i w uszach. jest bosko ;) Szepcie, tamte pozdrowienia były dla Was wszystkich, \"starych\" i nowych (witam serdecznie). Witajcie, babiorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... poczytałam sobie topic... trochę więcej nas i bardzo dobrze. Jestem jak najbardziej \"za\", żeby wreszcie się spotkać i napić prawdziwej kawki i zeżreć prawdziwe drożdżóweczki i tak po babsku poplotkować. No i poznać się, bo o to tu przecież chodzi ;) Macie jakieś swoje ukochane knajpeczki? Ale koniecznie musi być chleb ze smalcem i ogóry :D Jezusie, ile mam sprzątania po tym urlopie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż... jutro do pracy, hm. Zawrócili z urlopu, trzeba tyrać. W ciągu dnia pewnie się nie pojawię, miłej kawki życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten poniedziałkowy poranek :) Kate 🌼 Ja tu wpadłam tylko na chwilę przed pracą, żeby się pożalić. JA NIE CHCĘ DO PRACY !!!!!!!!!!!!!!! 😭 😭 😭😭 😭 😭😭 😭 😭 No, dobra, pożaliłam się ;) Miłego poniedziałku Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Z poniedziałkowym dzień dobry waitam 🖐️ nieznajoma 🌻.....nie Ty jedna...ja też nie chcę...😠....ale z usmiechem zacznijmy ten tydzień :D:D:D Kate 🌻....jak dobrz, Cię powitać :). Poprosimy jakąś relację z wakacji...może jakieś fotki :) No cóż...mimo, że nikt nie kocha poniedziałków...:D :p ale bez niego nie byłoby kolejnych pięknych dni. :) Zatem proponuje filiżankę mocnej kawusi i polepszy sie nastawienie... Miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie ciepło w poniedziałek:) Widzę ze juz chyba wszyscy wrócili z wyjazdów . Zapowiada się ładny dzień . W takim towarzystwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Jeśli pozwolicie ja dziś zostanę przy zielonej herbatce. Coś kiepsko się czuję. :( Szepciku staram się znależć troszkę czasu dla siebie. Zazwyczaj mam wolne niedzielne popołudnie. :D Leniuchuje wtedy ile wlezie. Ale wczoraj chyba przesadziłam. :( Byliśmy nad rzeką i chyba troszkę mnie przewiało. :( Moje zatoki tańczą hip hop. :) A w piątek wieczorkiem wpadłam zobaczyć co robicie. :) A tam cisza. :( Szepcie grill jak widzę udał się doskonale. :D Kate1 ja też bardzo chętnie zobaczyłabym twoją biżuterie jak już będzie gotowa. Nieznajoma nie martw się. Królik na pewno się do Ciebie przyzwyczai i pokocha. Tylko daj mu troszkę czasu. :) Przekupstwo w tym wypatku jest jak najbardziej wskazane. :D kariolka trzeba było zamknąć męża w pokoju razem z tym stworem :) i zagrozić, że nie wyjdzie dopóki nie wygoni potwora. :D Ignis_j gdzieś ty się podziewał? Tornado Cię porwało? :P Dzisiaj będzie ciężki dzień. :( Mam nadzieję, że szybko się skończy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda akuratnia rzekłabym :) Słoneczko i delkatny wiaterek...Mniodzio. Kawa druga zrobiona, herbatka zielona dla Nelki...A Becia...gdzie Nam zniknęła ? Kariolka...dzieki...podczytywałam kiedyś...ale właścicielki nie widziałam dawno :) Anka ....jeszcze sie nie rozbudziłaś ?;) Stawiam szatana dla Ciebie :D:D A tak swoja drogą dobrze, że czas wakacyjny dobiega końca...Wszystko zacznie normalnie funkcjonować. Teraz wszyscy sie urlopowali, nic nie można było załatwić Ależ jestem wredota...sama nie miała urlopu to i innym broni :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałki też mają swój urok, zwłaszcza, gdy na śniadanie jest wreszcie chleb z szynką, a nie flądra :D Fotki urlopowe mogę wkleić w późniejszym terminie, oczywiście - tylko te nieprzyzwoite :P Lecę do pracy, wpadnę wieczorkiem. Miłego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś...popatrz..powoli kompletuje sie towarzystwo...Dlatego też może uda się jakoś na ta kawke wyskoczyć, Kate też była za. Będzie miała okazję nam pochwalić sie swoimi wyrobami :):):) Najpierw niech sie zaklimatyzują na nowo w domu i szynki najedzą :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ciepło :D Ufff, jakoś minął poniedziałek w pracy :D A tu coś na rozweselenie: Jak prawidłowo przydzielić obowiązki nowym pracownikom? 1. W zamkniętym pokoju umieścić 400 cegieł. 2. Wpuścić nowo zatrudnionych do pokoju z cegłami, zamknąć drzwi. 3. Zostawić ich samych sobie, wrócić po 6 godzinach. 4. Ocenić sytuację: a. Jeżeli liczą cegły, dać ich do księgowości. b. Jak liczą po raz drugi, dać ich do audytu. c. Jak porozrzucali cegły po całym pokoju, dać ich do działu inżynieryjnego. d. Jak układają cegły w przedziwnym porządku, dać ich do planowania. e. Jak rzucają w siebie cegłami, dać ich do działu obsługi. f. Jak śpią, dać ich do działu zabezpieczeń. g. Jak pokruszyli cegły na gruz, dać ich do działu informatyki. h. Jak siedzą bezczynnie, dać ich do kadr. i. Jak mówią, że przetestowali różne kombinacje i szukają dalszych, ale nie ruszyli ani jednej cegły, dać ich do sprzedaży. j. Jak już wyszli do domu, dać ich do marketingu. k. Jak się gapią przez okno, dać ich do planowania strategicznego. l. Jak gadają między sobą, a nie przełożyli ani jednej cegły, pogratulować im i dać ich do zarządu. m. Jak się obłożyli cegłami w taki sposób, żeby nie było ich widać ani słychać - dać ich na listy wyborcze do parlamentu. Nelka 🌼 - też tak myślę, że przekupstwo to najlepsza forma wkupienia się w łaski :) Także przekupuję królika ile wlezie i daję jej czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nawet udało by się cyklicznie spotykać ;) np. w każdy 1-szy poniedziałek miesiąca na plotki i drożdżówy,smalec kawę hihihih.....a może na drinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×