Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

No dobra...zwołuję na wieczór radę...obecność...zainteresowanych...Nelka rozgrzeszona....:) Ustalimy termina, gożdzika i możę miejscówkę :) a....i listę potencjalnych obecnych babeczek ;) Dziś będę póżniej, zostaję na szkoleniu w pracy.... Wieczorkiem jestem :):):) Kate>>>mała szybką kawkę :) poporszę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szept, jestem za :) kawa raz! mieszkam na Służewiu, więc każde miejsce w okolicach metra mi niestraszne ---> mogę się dostosować i do centrum i do innych miejsc ;) termin - do uzgodnienia, w tygodniu raczej po godz 19 goździka nabyć mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllenna129
hejka mam problem moj chlopak do poprzedniego weekendu ukrywal to ze ma 2-je dzieci i bylłą zonę . czuję sie z tym parszywie i chcialabym z kims o tym porozmawiac.powiedział mi o tym dopiero kiedy sie w nim zakochałam na dobre. głupio to brzmi i czuje sie jak w telenoweli.sama nie sdzukam nigdy klopotow wiec tym bardziej meczy mnie ta sytuacja .teraz jestem na etapie zastanawiania sie czy warto dac mu szansę.pozdrawiam forumowiczkia tez jestem z wawy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoł anka
🌻 o rety o kochanku była mowa potencjalnym i mnie nie było:O i zamiana kotów na kochanków wow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoła anka, to szybciutko oblicz - ile kotów na kochanka? :D zawsze mozna wrócić do tematu ;) a u mnie po mieszkaniu plączą się właśnie półnadzy męźczyźni w poszukiwaniu wycieku gazu, eeeeeh... żeby tak byli z dekadę młodsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellena, pogadać mogę, tylko teraz zmykam do domu. Może wieczorem na moment wpadnę. Żależy jak długo to ukrywał, jak bardzo jesteście zaawansowani, czy to coś poważnego. Czy on też jest zakochany. Jeśli to jest poważny związek, taki, że wiązaliście jakieś nadziej na bycie razem, to troche poózno Ci to powiedział. No chyba, ze on uznał, że dopiero teraz to coś poważnego. Za mało wiem na ten temat. Anka, a była mowa o kochanku, była :D Tylko o potencjalnym, a ja bym wolała takie prawdziwego, z krwi i kości ;) :D Co do spotkania, to mnie osobiście pasuje piątek wrześniowy, ja mogę trzymać w ręce mały transparent z napisem: szukam kochanka :D:D Na pewno byście mnie szyko rozpoznały :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra :D :D :D Jakbyś miała taki transparent, to: hipotetycznie, jeśli byś była pierwsza na tym naszym spotkaniu, to mogłybyśmy się nie poznać, bo jakiś kochanek sprzątnąłby nam Ciebie sprzed nosa ;) Za kotami nie za bardzo przepadam, więc gdybym miała kota, to natychmiast oddałabym go za kochanka ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Babolce wieczorem :D Nieznajoma, ja myślę, że z takim transparentem to pewnie miałabym conajmniej kilku chętnych, i wtedy...przetestowałabym ich wszystkich szybciutko i oddałabym wam tych, co mi nie pasują :D:D:D, no! i myslę, że wtedy byłabym dobrą kolezanką, bo o was tez bym zadbała :D:D, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, ja na północy mieszkam to chyba daleko od Ciebie, poza tym jakoś biegac nie lubię, zawsze planowałam, pobiegałam i....uwaga! AŻ tydzień, i potem mi się znudziło a w ogóle to co Ty z tym bieganiem??? nie masz gdzie energii tracic :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, tak dokładnie to tu nie chciałabym pisać, a tak mniej dokładnie to niedaleko Bemowa :D a tak bardziej dokładnie to powiem Ci jak się spotkamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania od biegania (taki wymyśliłam drugi nik dla Ciebie - żebys mi się nie myliła z wesołą Anka :D ) w jakiej dzielnicy mieszkasz? bo tak wnioskuję, że jak masz blisko do ŁĄzienek to chyba w Centrum, albo gdzies na południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Uśmiechanka (dla Ciebie tez mam pomocniczy nik :D, bo u mnie wszystko na zasadzie skojarzeń jest i jak wesoła to się uśmiecha, bo nam sie Anki rozmnozyły :D to muszę was jakoś zapamiętać, żeby nie pomylić :D ) casting to ja moge robic juz dzisiaj :D:P tylko kandydatów trza by skądś wygrzebać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×