Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Aleksandra - jesteś the best :D Jestem pełna podziwu - takie poświęcenie i to tylko dlatego, żeby pomóc koleżankom ;) Naprawdę, nie wiem jak miałabym Ci dziękować za tak okazaną pomoc ;) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to zawsze można by było założyć nowy topik pt.: \"Szukam kochanka\" Widziałam, że na tym forum jakiś 35 latek szuka rozpaczliwie kochanki, to my możemy poszukać kochanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale trzeba by się zastanowić, co to ogłoszenie miałoby zawierać :D:D, bo jak dla mnie to tak: brunet oczy brązowe, ew. niebieskie nie chudy, ale dobrze zbudowany tu i ówdzie nie lubiący piwa z sokiem mający tyle siły, żeby nosić mnie na rękach bogaty, żeby spełniać moje zachcianki zapatrzony we mnie jak w obrazek minimum metr osiemdziesiąt pięc wzrostu o innych wymiarach nie wspominam, bo to wychodzi w praniu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm....., Anka, to jak mi się taki trafi, to na pewno go z Toba nie poznam :D:D:D:D po cholere mi rywalka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra :D Dla mnie nie musi być brunet, ale reszta opisanych przez Ciebie cech, to jak najbardziej :D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Anka, kolezeńska pod warunkiem,:D że najpierw sama sprawdzę i jak mi nie będzie pasować, to wtedy mogę byc koileżeńska :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski... powiem tak... jakbyscie zobaczyly mojego instruktora dzisiejszego to byscie przestaly stawiac warunki na tym transparencie:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D transparetn brzmialby tak: Instruktora kariolki na kochanka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nieważne od czego ten instruktor, jeżeli rzeczywiście jest taki niezły, jak pisze Kariolka ;) Ale to musimy ocenić na podstawie zdjęcie, które dostarczy nam Kariolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha instruktor robi zdjecia mi:P a moj slubny jest tak zazdrosny nie chce mu zrobic zdjecia ale te blond loczki, szeroka klata i niebieskie oczy ......... ech bruneci odpadaja:D jutro sprobuje jakies zdjecie mu zrobic;) z ukrycia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×