Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

I dobrze...w końcu ktos Kacika pilnuje :) Nie zdążyłam doczytać wszystkiego...tak porzelotem...ale jedyne co rzuca mi się w czoy...to poszukiwania...;) A i jakie wymagania hm hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrystusie, jakie kochanki na lewo i prawo :D Jedna chce bruneta, druga sonny boya.... a ja idę gotować pomidorówę, bo mój wraca zmęczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja na moment, byście nie zapomniały o mnie w trakcie testowania kochanka, wpiszcie mnie na listę oczekujących:D Kate, o tej porze gotujesz??? Współczuję........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma...Anka wie, że ja za gina dam sie pokrajać i...limonki ;)...szampan również...:) Jesteście debeściary...Obie pamiętacie ❤️❤️ Julii...kolejka jest....i zapisy...na bruneta...i trenera...w której reflektujesz ? Kate....porządnicka ;);)...Może ja swpjego wyslę do Ciebie, bo obiadu nie mam ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliette, ale taaaaka długa kolejka do testowania jest, że niestety będziesz na szarym końcu :D:D a szampana to ja tez uwielbiam, tylko po nim zawsze mi się chce poseksić (nie wiem czy te bąbelki tak działają, czy co :D ) i piję go tylko wtedy, gdy mam pod ręką mężczyznę... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate...rozwaliłaś mnie tekstem...Pierwsza klasa...Jedna kochanka a druga gotuje pomidorówkę...nie, no rewelka... zero rozbieżności....hihihihihihi number one powiedzonko :D:D:D...w tym tygodniu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to ustalone obiad u Kate, a sałatka u Ani :D A ja zabieram przystojniaka ode mnie z pracy i Aleksandra stawia szampana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×