Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

jak się spijemy to będzie nam wszystko jedno czym zagryziemy, więc nie marudzić tylko zamknąć oczy i łykać:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...kots sie wciąz podszywa, ale jeśli to go bawi,,,jego sprawa. Pod literą lw moim nicku kots pisze duż literke I. Poza tym zmieniłam stopkę ;) Podszywaczu...bużka :) za pomysłowość :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, a jaki spokój by wreszcie nastał na ziemi a one w przestworzach bez przyciągania ziemskiego hi hi.... perspektywa the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szept wirtuIności
ale krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj czuję, że was przepiję dziewczyny, dawno nie czułam takiego poweru i chęci dużej ilości procentów, tak to jest mój dzień tzn noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jakieś cuś nie ma co po nocach robić i ściga niewinnych, pijących kulturalnie ludzi. Hej człeku, przenieś swą szanowną pupkę na inną kanapę, dzięki, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szepcie, zauważyłaś, że nawet jej do twarzy w tym pomarańczowym a tak się broniła przed tą odblaskową kamizelką a tu patrz jak znalazł, noż w sam raz dla ciebie pomarańczowy pseudo szepcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, co jest? Pijecie czy ziewacie? Przyznam wam, że mam wielką ochotę na poznanie was w realu. Wyjątkowe babeczki z was, takie bezpośrednie i swojskie, wypijmy za nas! Chlup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyć...zauważyłam...ale niech sie zabawia własnym kosztem...;) w modzie mundurki, zatem dobry i pomarańczowy...dokładam beret od siebie...za darmochę ;):);) Stawiam druga butelkę... :D:D:D ...."Jeszcze jedna noc, jeszcze jeden dzień...." jakoś tak chyba...może nie do końca...ale pośpiewać można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk, ło mama mija, padłyście już przy trzecim drinku? Z kim ja będę teraz piła? Hej dziewczyny, wstawać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie, hi hi a ode mnie dostanie kaganiec też gratis, kaganiec dobry wynalazek, zawsze się sprawdza i jest prawie nie zawodny. Pijmy! Szepcie, ile masz lat jeśłi można wiedzieć oczywiście. Zaraz wracam, idę zapalić, nie chce wam dymić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×