Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

34...idzie mnie....ale dawaj dynka tutaj....nie paliłam dawno...jednego macha choć załapię...nie Anuś ;)...a cienkie lubiem...mentolowe :) nie wybrzydzam...wypalę co jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbysmy sie mialy zdjeciami wymieniac??;) nie mam z krowa ale mam jedno zajebiste;) od wczoraj duzo osob mi go zazdrosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka, witaj:D Ania, ok, wykuję i daję 2 lata gwarancji, że przy ostrym szczekaniu wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie nasza Aleksandra się podziała, zawsze jest o tej porze.....? A może Romeo ją porwał emailowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie pojawi drugi raz to sorry:D napisalam: przejedzona a powinnam schudnac bo wesele mam za 2 tygodnie:P ale wcielo posta jakos dziwnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, hi hi ty nie dziękuj tylko módl się by wytrzymał te 2 lata, bo wiesz ... to zależy jeszcze od rasy psa, im bardziej wyszczekany tym mordościsk z wyższej jakości tworzywa:P Za czworonogi, chlup dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariolka to Ty masz wesele....................kurde dziewczyno i .............MY nic nie wiemy ,a możemy przyjść :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.....zasługa teściowej będzie...jak nic nie powie...postawię...a co tam...opłaca się ;):):):):):) kAriolka...znam to...mam za sobą...na mnie działa kawa...hektolitry...i fajki (niezdrowe, no i co z tego ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kariolka, spoko.... kupę czasu masz do tego weseliska, my cię odchudzimy... a propos ja schudłam równo 9 kilo, ale zawzięłam się nie słychanie i basta, hmm było momentami więcej nić tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×