Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Mimo wszystko, miłego, fajnego, wesołego popołudnia WAm życzę BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam slonce dopoki nie zejde z deski jak na wyschniecie mam ....chmury:O nie bede sie chwalic opalenizna:D chyba ze czubka glowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka, najwazniejsze, że odpoczywasz i dobrze się bawisz:). Tak trzymaj. ps. opalenizna jest juz niemodna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia...pomogło...:) wypogodziło się, chmury poszły precz ;) Kariolka...Liczy się odpoczynek...W tym roku trudno o opaleniznę...Toz ta pogoda nam płata niespodzianki różniaste ;) Idę robic naleśniki z serem, dziecie sobie umyśliło. A...i koleżanka z pracy sie upomniała :p obiecałam...mówi i ma :D:D:D A i dla Was starczy...Są jeszcze kotlety z piersi i frytki, jakby ktos chciał... Ale najpierw kawa zbawienna.....................we wiadesku ;);) aby nie zasnąć....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Szepciku, ale z Ciebie pracowita mróweczka. Ale ja tez mam się czym pochwalic: grochówka (a tak mnie naszło) gołąbki (to na jutro) i chińszczyzna (zostało jeszcze z obiadu) na co macie ochotę? a zamiast kawy, to chyba dzisiaj jednak herbatka, coś ciśnienie mocno mi podskoczyło :).............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chińszczyznę poproszę :).......Mniam ;) Becia a i herbatka się znajdzie dla Ciebie....Ciśnienie to Ktoś czy coś czy też ot tak podksoczyło ? Anka nie trać głowy tylko się częstuj... Kalorii nie liczymy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim 🖐️ Melduję się na kafe ;) A teraz ku zaspokojeniu ciekawości Ani, coś o mnie: Jeszcze mam 30 lat, ale już niedługo :( Mieszkam ok 100 km od Warszawy (Nelka, a u Ciebie to te 100 km od Warszawy to w którą stronę?, bo ja na północ od warszawy) Dzieci i męża się nie dorobiłam ;) Dobrze, że przynajmniej własnego mieszkania się dorobiłam :D Niedawno zakończony 3-letni związek, więc na razie nie mam ochoty na wszelkie związki damsko-męskie :-P Aha, na imię mi Aśka :) A u mnie dzisiaj była do południa bardzo ładna pogoda i z koleżanką wybrałyśmy się na zakupy,(tzn. ja jej tylko towarzyszyłam, bo dzisiaj musiałam zapłacić ubezpieczenie samochodu :-P ). Zlazłyśmy się, ale koleżanka zadowolona :) A teraz piję piwko, bo mnie straszna ochota na nie naszła ;) Ale się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka kupiła spodnie (bo to był najgłówniejszy powód wybrania na zakupy), bluzkę, spodenki dla swojej córeczki i jeszcze książeczki dla jej córeczki (chociaż jej córeczka ma dopiero 2 m-ce, ale to tak na przyszłość ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma :D:D:D 🌻....wróciłaś :) Witamy, dziekujemy za piwsko...ja chętnie :) wypiję ;) Sama nie będziesz , nie martw sie ❤️....Dobre towarzystwo zawsze sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale, mimo że ja nic nie kupiłam, to sprawiło mi ogromną radość łażenie po sklepach. To pewnie dlatego, że już tak dawno nie łaziłam po sklepach ;) Ale znalazłam równiez cos dla siebie, na ten czas po wypłacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma...bedziemy próbowały coś stworzyć...ale czekamy na resztę czyli Kate jeszcze...Może Nelka jakoś da radę ? Co za piwo nieznajoma ? Nie żebym wybredna była ......:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×