Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

qwertz ze smiechu wyplulam sobie wode na monitor :D :D :D a gdyby jeszcze ktos sie zainteresowal i spytal \"co pani robi?\" to bym powiedziala \" przekonywuje bankomat, do dzialania na moja korzysc ;)\" albo \"taniec dla mojej perelki/gory zlota\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdybym akurat odstawiala taniec brzucha, to chyba szukanie szczelinki :D by nie przeszlo? chociaz nie wiem, te rzesy moga sdzialac cuda ;) :D chyba, ze wywijajac brzuchem :D i trzepocac rzesami, wygladalabym jak podczas ataku epilepsji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, ale literowki robie :O cwicze trzepotanie i dobrze nie widze klawiatury ;) (sdzialac - zdzialac*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze moge powiedziec - a pani nigdy tak nie robi, przed wyplaceniem pieniedzy? (i mina wszystkowiedzacej, nowoczesnej dzilchy;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kulaju ha - czyli nawet na bankomat jest sposob :D a raczej na to co w nim drzemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D i czego to czlowiek nie robi, zeby to miec? ;) - zabrzmialo malo optymistycznie, chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym samym pomyslalam :D od dzis moge to glosno powiedziec.. jestem latwa dla wszystkich bankomatow :D :D :D i tego co w nich drzemie - zeby nie bylo, ze taka tylko powierzchowna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zawsze patrze tylko na wnetrze :D a od dzis mam jeszcze mocno uzasadniony powod :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
hej tancerki :) wczoraj tak niechcący przepadłem bez wieści:( te bankomaty to mają dobrze tylko pozazdrościć i nieważne że te ocierania, tańce są spowodowane chęcią zysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto,czyżby wszyscy przesadzili z tańcami i teraz sie kurują? Franek kiedy te korepetycje,bo szczerze to słabo mi idzie trenowanie samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziolchy :D korepetycje udzielam po pracy i w weekendy :) W takim razie fanka zapisalem cie na jutro o 20 u mnie na warsztacie? pasuje ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy - wiec jestesmy umowieni - w takim razie jutro o 20 u mnie na warsztacie :D nam nadzieje ze bedziesz chlonela wiedze jak gabka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna czy dobrze bym wyglądała w takich ogrodniczkach ale pomysł :D moze dla odmiany strój kasjerki z biedronki zreszta Franek bedzie zmęczony po pracy i nioe wiem czy bedzie w stanie udzielić mi tych korepetycji chociaż we franku drzemie wiele talentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie facet rzucil
i jest mi zle :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
witam wczoraj trenowałem ritbergery i myślę że mogę być już korepetytorem uczennice chętnie przyjmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
przyjmuje propozycje zgłoszoną przez fanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
tu niema żadnego spisku:) franek wygryzł cię ze stanowiska nie jesteś juz kierowniczką to musisz dostosować się do woli ogółu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
fanka każdy by tak zrobił na jego miejscu:) tylko oby się nie przećwiczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
fanka zaproponowała te szkolenie ja to popieram taka jest nasza wola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×