Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość o wzroście
to było moje ostatnie spóźnienie :) biję się w pierś więcej to się nie powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obiecuj ,bo i ciebie powie siła nieczysta a teraz spać,bo bedziesz miał wory po oczami i występ trzeba bedzie przekłądać Mam nadzieje pani kierownik, ze dziś podczas twojej nieobecności nie rządziłam sie za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
jakie wory ? :D pod oczami raczej nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSEPLASAM PSEPLASAM 😭 jest mi tak niewymownie wstyd ze strasna dupa! na moje usprawiedliwienie mam fakt iż wróciłam wczoraj z dni celtyckich ^^ o 00:25 i dostałam zjebkę stulecia więc nie wchodziłam już na neta:( ALE TO JESZCZE NIC!! Do piątku robię za Marry Poppins i nie będzie mnie na kafe 😭 Jakie to życie jest cięzkie😭 qwertz łączę się z Tobą w bólu:( Znajdź sobie jakiegoś przystojnego masażystę;) Może poczujesz się lepiej:) Bajcik kamraci;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie na bycie kierownikiem poszperałąm troche w temacie i wiecie co wycieli przwie wszystkie moje wypowiedzi na pomarańczowo,tak jakbym nie istniała a ja tu prawie od samego początku (od tego ciekawszego początku)_:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najdziwniejsz jest to, ze ja też nie wiem dlaczego nie dotarłam. Moze dlatego, że nie podałeś współrzędnych geograficznych, było ciemno, tkiwnm chciał mnie porwać. Kto to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
hejka fanka zostajesz kierowniczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
ej tam się nie zgadzasz :) zostałaś mianowana i trzymaj twardo tą władze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież wiem ze w Zielonej Górze,ale czy tam jest tylko jeden warsztat,chyba ze masz monopol na warszaty o wzroście-lepiej dla was żebym nie była tym kierownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
heh normalnie jeszcze jestem :D ale fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
tak obawiam się porwania :) dzisiaj mam być odcięty ale może zapomnieli i nadal jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odcięty? tylko nie to...\ale jak cie juz odetną to dasz znaki życia żebyśmy nie musieli wyruszac na poszukiwania,bo tak naprawde to nawet nie wiem gdzie miałabym cie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franek-w życiu nie byłam w Zielonej Górze.A moze byś sie tak opisał jak wyglądasz,jak bedziesz w miom typie to przyjade. Ps nie mam ładnych cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
jeżeli jesteś ze stolicy to w zasadzie niedaleko :) tylko na mazury a tu warszawiaków pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz chłopcy ćwiczyć kręcenie bioderkami bo wieczorem bedzie próba generalna. Franek masz sie nie spóźnić. A ja lece szyć wam majciochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
jak nie będzie drastycznych cięć to to może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za moje nieobecnosci :) czy usprawiedliwieniem moze byc trzy dniowy balet na ktorym bylam glownym uczestnikiem? :) w zwiazku z tym mam wszelkie tance przecwiczone i zastanawiam sie czy znajdzie sie dla mnie miejsce w tych wystepach? :) obiecuje, ze na proby bede zawsze solidnie przygotowana.. moze sie do czego nadam? :) ale bez zadnych drastycznych ciec.. bo i tak juz jestem karakanica ;) fanka gratuluje awansu :) naprawde Ci sie nalezal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
nawet pierwszy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
borsuków n8i będe nosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
bez spuźnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
aż n0ormalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×