Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

witam :) wyspane dziewczynki?? ja niezbyt :( co do otrzęsin to jeeeezzzzuuuuuuu kobity Wy chyba chcecie mnie stąd wykopać :(( czytać cały topik na klasówkę :(((( ja już ze szkoły wyrosłam :) klasówki, testy itp to daaalekaaa przeszłość :) na szczęście, nie urządzajcie mi tu takiej traumy :( co do tańca przy bankomacie to ok, juz nie jedną głupote w życiu robiłam, a tulup, jejciu odpada-jestem po wypadku niestety, ale mogę spróbować :) specjalnie dla Was :) a to jedzonko ochyda, ja jem właśnie śniadanko w pracy :( nie obrzydzajcie mi jedzenia :) co u jeszcze było....hmmmm...cycki moge pokazać, bo same baby widzę hehe czytałam topik od poczatku do 30str, pozniej szukalam tej afery z autorem i przejrzałam od 60 do 120 tak z grubsza :) czekam na Wasza decyzje czy moge pozostac czy mam sobie isc... buziaki i POBUDKA...... CZAS WSTAWAC I ZE MNA PISAC DZIOŁCHY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jesteśmy nocne stworzenia,nie budź nas w srodku nocy pytanie do ciebie- kto z naszej bandy używa słowo dziołchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zrozumiałam :( nie wiem, nie moge teraz szukać niestety :( myslałam że mnie przygarniecie, a tu same testy buuuuu..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za smutne miny od samego rana my jesteśmy miłe i otwarte na nowych,ale musisz być zorientowana w temacie. dziołchy używa Franek z budowy i to jemu bedziesz musiała pokazać cycki,on jest facetem wiec wymyśl sama co chcesz jakie wkupowe chcesz nam zaoferować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu... :) no franka to już mam co---cycki hehe a Wam kobitki kochane, mogę ładnie zaspiewać hymn, zatańczyć przy bankomacie, zadbać o Wasze pazurki i makijaż, mam dar hehe, jezuuu...ale mam pustkę w głowie teraz ;) oooo...propos żywca np, chcecie dziś popołudniu, dam skrzynkę hehe i rozkrecimy imprezkę ;) tańce na barze, na stołach itp :) co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się Jonia
podlizujesz - żenujące !!!!!!!!!!!!!!. One cie tu nie chcą !!!!, na żadnych topikach nie robia takich głupich testów !!!!!!!!!!! Chory topik !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się Jonia
Najlepij to im jeszcze zapłać , żeby byli twoimi znajomymi !!! ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak reszta ,ale brzmi zachęcająco a ten pomarańczowy wpis to chyba autora przyzwyczaj sie,on często tu nas obraza masz pomysł na sponsora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie podlizuje hehe za stara jestem na podlizywanie sie i szukanie na sile znajomych hehe asasas a ja cie na poczatku bronilam, jak chcesz to mozemy pogadac ale nie obrażaj mnie bo ja ciebie nie obrazam, ani nie obraziłam wcześniej. a z poczatkowych twoich wypowiedzi wynika ze nie jestes taki zly, czytalam :) wiec co rozejm, jestem tu chyba mediatorem, nie lubie klamstw, ani kłótni to źle? wiec asasas wróć do sposobu pisania z pierwszych str a Ci w tym pomoge aby była zgoda... co do żywca ;) jasne że postawię, nowi zawsze stawiaja n poczatku, to co o 19?? bo o 18 ide do kosmetyczki hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja tez lubie smerfy :) ciekawe czy autor sie jeszcze pojawi mi nawrzucać ;) co ja mu biedna zrobiłam cooo...?? te jego wrzuty do mnie to tez otrzesiny oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka:D mnie się już smerfy znudziły, zapewne będę ale tylko przez godzinkę bo o 20 M jak miłosc a się ostatnio wkręcilam w ogladanie;) Nie wiem jak reszta ale ja jestem za przyjęciem cię Joniu do naszego grona. Juz nie musisz sie wkupywać. Przypominam o zakazie nadmiernego wspominania o Tym Którego Imienia Wymieniać Nie Wolno. Miło by było gdybyś przeczytała cały topik zeby nas poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ale 163str to troche duzo, ja nawet takich dlugich ksiazek nie czytam hehe żart :) widziałaś jak mi wrzucili?? hehe nie przejmuje sie :) to ide szykowac chipsy, zakaski i pifko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na razie mykam a pomarańczko oprócz o wzroscie zlewamy dla zasady teraz wyszło ze my tu jakas bohema jestesmy albo coś :O narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulaj czukerek -------a ciebie to juz troche poznalam z pierwszych 30str.....oj wpadlas ty w oko nie temu co powinnas hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...no niezbyt. wyzywaja sie tylko i obgadują, ale z brakulaku :) zara pójdę po torcik, jakieś specjalne życzenia co do smaku? bo jalubie czekoladowy z wiśniaki w alkoholu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty już po pracy? ja tez bym tak chciała zeby mi placici za siedzienie na forum niech bedzie ten wiśniowy jaki strój bedzie nas obowiazywac,bo nie chce mi sie kiecki z szafy wyciągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luźny jak w barze :) ja nadal jestem w pracy, robie zestawienie i pisze do was naprzemian ;) siedze w biurze :) kończe o 12.45 :)) a ty gdzie jesteś?? ciekawe czy pomarańczka też zajrzy...mam kupić mu też żywca na zgodę?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje drogie i ciebie franku :) nasz rodzynku :) jestem juz po pracy i siedzę sama w domciu. wiem wiem miałam być o 19 ale mam dła i może jest tu ktoś z was? jak nie to bedę po 19. buziaki DZIEKI BARDZO ZA PRZYŁĄCZENIE MNIE DO WASZEGO GRONA :) dozgonnie wam wdzięczna Jona z brovcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nową klubowiczką hehe ponoć mam Ci pokazać cycki hahahahaha tak mówiły dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×