Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

🖐️ fanka - milo Cie widziec :) ciesze sie, ze wrocilas :) ja tez nie jestem w temacie - ale to jak zawsze :D nawet o \"Gwiazdy tancza na lodzie\" nie moge nic powiedziec, bo jeszcze nie ogladalam :O nadla nie mam u siebie telewizora :O .. to juz bedzie ze 4 miesiace :D ale wcale nie zaluje, bo nigdy nie lubilam tego zlodzieja czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow sie zbuntowal? :( podziwiam, bo ja juz bym nie wytrzymala chyba :O moze oddaj go gdzies do naprawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie qwertz :) jest nadzieja :) Twoj komputer chyba potrzebuje duzego zainteresowania ;) skoro psuje sie zaraz po wyjsciu informatyka ;) desiree83 - z tego co wiem, okazalo sie ze autor nie byl wart pokochania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha wlasnie tak myslalam, ze to TEN informatyk :D mialam nawet o to spytac, ale balam sie, ze palne jakas gafe ;) qwertz to Ty sie juz tak na ten komputer nie denerwuj :D ;) no ale z drugiej strony, zawsze sa jakies ciekawsze tematy do rozmowy, niz popsuty komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytalas juz swojego informatyka, czy aby nie specjalnie Ci ten komputer tak zalatwil? ;) bo ja wyczuwam spisek :D moze boi sie, ze juz nie bedzie mial okazji Cie zobaczyc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz ciesz sie ze masz jeszcze dostep do netu,bo ja przez miesiąc nie mogłam sie połączyć,a i tak abonament trzeba było zapłacić. Informatycy to niezbyt dobry element na partnera,zamiast wyjść wolą czas sprzedzać przy kompie itp,ale ja zycze ci jak najlepiej. Zamiast ćwiczyc objadam sie ciastkiem,dziś upiekłam ,chyba mi nie wyszło ale co tam. whispers -mówisz ze telewizor to złodziej czasu a jednak wiele uczy,chociaz w czasie kampanii wolałam nie oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ fanka a jakie te ciasteczka? :) qwertz beznadziejna o ciebie pytała, twierdzi ze coś cie nie widać na innych topikach. powiedziałam ze z tego co wiem to siedzisz tylko u nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz beznadziejna przesyła dla cię pozdrowienia;) jak ja bym chciała zeby mi się kafe znudził😭myslicie ze powinnam juz udac się do specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
hejka witam wszystkich w ten świąteczny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ o wzroscie - gdzies Ty byl jak Cie nie bylo? Tylko nie mow ze to wina jaszczomba :D fanka - mimo wszystko uwazam ze telewizja to zlodziej czasu, tak samo z reszta jak internet.. ale z dwojga zlego juz wole to drugie. Przynajmniej moge wybierac co chce zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
a jakoś tak nie znajduje czasu normalnie tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiem co to znaczy :O dlatego tym bardziej sie ciesze, ze w \"tym swiatecznym dniu\" go znalazles ;) ja za chwile wyruszam na cmentarz.. ale teraz to chyba jeden wielki korek jest:O i na ulicach i na cmentarnych sciezkach :O ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
na cmentarz też się wybiorę ale jak zrobi się ciemno może kogoś przestraszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D uwazaj zeby Ciebie ktos nie przestraszyl ;) jak bedzie ciemno, tez pojde ale juz z kims.. zeby sie nie bac ;) Bo teraz ide sama.. troche sobie podumam.. p.s. moze L&M na rozchodniaczka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
a właśnie jestem w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
tak przy święcie pozwoliłem sobie na zapalenie w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na zdrowie :D ja juz koncze i zmykam. Do uslyszenia. Mam nadzieje, ze kiedys wygospodarujesz sobie troche czasu, zeby tu z nami pogadac :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
pa też mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie marwie sie o forme naszego zespołu skoro wy sobie na tym topiku raz piwko popijacie,raz papieroska palicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
fanka :) właśnie wybieram się na cmentarz straszyć a papierosy odstresowywują albo coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
przestraszyłem niezliczoną ilość osobników płci obojga:) ale mi się te święta udały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje odwagi,pewnie nie lubisz tłumów albo jesteś wamirem :) fajnie wygląda to z daleka- jak pali sie tyle zniczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
a tu nikogo :( fanka może i wampir ale nie krwiopijca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć karakany ;) Ja niestety znów w pracy...ale cóż, wolnego brak :( Wczorajszy dzień minął całkiem fajnie, miło, a jak u Was? Wieczorem fajnie było pochodzić, pospacerować, pięknie wieczorem cmentarz wygląda. pozdrawiam Was cieplutko i uciekam. ps. mam wrażenie że topik powoli umiera, mało nas tu juz przychodzi...a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja sie w końcu pojawiłam to topik umiera,nie pozwole na to. Zreszta chyba nie umiera bo ktoś tu jeszce coś pisze,i nie jestem to tylko ja :) nie wiem jak wy ale ja cały czas mam wrażenie że dziś jest poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka ja też mam wrażenie że dzis poniedziałek, może dlatego że jestem w pracy...:) ale dziœ to ta praca zbyt duzego sensu nie ma :( mało interesantów :) a co do topiku to wiesz, poprostu widzę że jest mało wpisów i mimo wszystko mało nas tu wpada, jakieœ 2 tyg temu jescze to tu 1 wieczora było ok 4 str do przeczytania a teraz 1-2 :) na tej podstawie tak piszę, ale każdy ma prawo do swojego zdania :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×