Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

w takim razie wszystko wskazuje,że to ze mną coś nie tak:D Być może to ta późna pora :O Dobrej nocy qwertz🌼 Kabel----nie wiem czy tu jesteś czy Cię nie ma :D ale też Ci życzę miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sypie sie
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi kabeI usb
nie cierpie uku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sypie sie
chcę sie przywitać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sypie sie
:(ale KOGOŚ nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sypie sie
głupi przypadek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sypie sie
co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sypie sie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOCY😭 Z pamiętnika studentki Kulaj Pamiętacie babke ktora stwierdzila ze da mi zaliczenie jak umyje jej okna? :O Ona uczy anglika i jest super wredna. Móglby mi ktos pomóc w angielskim? Jesli ktoś oczywiscie na tyle się zna;) http://www.ang.pl/past_continuous.html?tab=4&id=142 robilam sobie takiego testa na czasy i dalej nie rozumiem kiedy ma byc past simple a kiedy past continous? niby wiem ze ps jest dokonany a pc niedokonany ale jak widzę zdania z pc to mi słabo. One zawsze sa złożone i nie wiem w której czesci zdania co ma byc? Bo niby pc dziala sobie z ps... Ale jak widzę takie zdanko np: When you were telephone telephoned me, I wos studying was studying for an exam. to się gubię:O No bo dla mnie obie te czynnosci są dokonane:O Chociaż pc używa sie gdy jedna czynnosc przerwie drugą... hmm. Czyli ta dłuższa ma być w pc a krótsza w ps? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra już chyba wiem o co biega jak mi dziś jest źle to szok w majtach😭 wam tez? a wiecie ze wczoraj był najgorszy dzień w roku? i ciagnie sie on za mna do dziś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo sie sypie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sypie sie
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka witaj w gronie wybranych:) Jest tu kto? hop hop Szubrawiec a skąd ja cię znam? PS. to z angolem juz nieaktualne, kafe pomogło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze jestem wiesz ja mam uczulenie na angielski i taka blokade psychiczna wyniesiona ze szkoły,pewnie jak bym sobie przypomniała to bym ci pomogła jak tam sesja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie przez ten angielski chyba nawet nie mam sie po co zabierac do sesji:O bo jak jego nie zaliczę jutro to zostaną mi dwa terminy poprawkowe:O i tak sie mi będzie ciagło za dupskiem ze nawet nie bedę miała motywacji zeby inne przedmioty pozaliczac. A to babsko od angola jesttak wredne ze szok w trampkach, nie dosc ze faworyzuje chłopców to jeszcze poprawia oceny za "czyny społeczne" a ja nie mam zamiaru myć jej w domu okien czy tam coś w szkole sprzątać bo nie za to płace. Ona ma mnie nauczyć i koniec kropka (wiem ze jestem rozpieszczonym bachorem;) ) Gdybym całkiem olała nauke angielskiego to jeszcze mogłabym to zrozumiec ale ja nigdy w zyciu nie byłam tak obryta z gramatyki jak teraz. Uf, no to mi ulżyło:) fanka a co tam u ciebie? znalazlas qwertz to 10gr?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dale szukamy,ale ciagle wierzymy ze znajdziemy duzo wiecej byc moze wynajmiemy prywatnego detektywa wiesz o sesjach moge sie duzo rozpisywac,ale uwierz mi ze nie warto sie stresowac.kiedys bedziesz miala to gdzies i nawet nie bedziesz pamietala jak nazywala sie ta pani z angielskiego a teraz sie pozegnam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłych snów franka🌻 wiedzialam ze chociaż ciebie tu zastane bo ten kabel to sie szlaja po forum i nawet nie zajrzy na stare smiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie sypie
i dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×