Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

alez jestem wdzieczny ...ale umarlbym ze smiechu przykladajac sobie takie waciki :D...brakowalo by tylko zielonej maseczki ktora zluszcza sie w koncowej fazie na twarzy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyobraź sobie,że ja przez cały maj i czerwiec dwa razy dziennie muszę nakładać to coś na oczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brummmm
beret leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja nic nie widzę:O w takim razie za przykładem kabla śmigam również pod kołdrę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalabym sobie reke uciąc ze w sobote sa smerfy.. didney nigdy nie ogladalam :O ale moze dlatego, ze od pol roku nie mam telewizowni :O gdzies sie qwertz zapodziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz bo nie chcesz czy popsuł cie sie telewizor? ja jak mieszkałąm w akademiku nie mialam tv i czulam sie fatalnie,wszyscy rozmawiali o programach a ja nie wiedzialam o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja .. nie mam bo nie chce. Mialam ale sie popsul. nie lubie ogladac telewizji i pewnie dlatego od tamtej pory sie nie zebralam zeby kupic nowy.. Moze kiedys, jak bede miala wiecej czasu.. Powiem Ci ze ja tez sie czasami dziwnie czuje jak wszyscy mowia o jakis modnych programach a ja nie wiem zupelnie o co chodzi.. Np niedawno wsrod moich znajomych krolowało "you can dance" a ja nie widzilam nawet zwiastuna :D ale podobno bardzo fajny program - nawet moja mama go uwielbiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sypie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie ja tez nie mam programów ktore musze obejrzec do niedawna mialam kanał animal planet i NG ktore uwielbiałam. Teraz tylko podstawowe kanały,nie lubie ich bo nie ma nic konkretnego,a filmy dokumentalne zwykle sa po polnocy kabla dzis nie ma,dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sypie sie ni ma ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sypie sie ni ma ludzi
o wzroscie pali z kablem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sypie sie ni ma ludzi
tyle ze jak palisz to sie sypiesz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×