Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

🖐️ Widzę,że się spóźniłam.W takim razie też sobie pójdę już spać bo jutro czeka mnie cięzki dzień:(Ta wichura mogłaby choć trochę smutku przepędzić. Qwertz-----na Bałtyku był niesamowity sztorm,widziałam w tv. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaaa
zyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic z tego:(nie mogę zasnąć,chyba tylko melisa pomoże więc teraz spadam już na serio bo chyba i tak byłam niezauważalna🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,meliska wypita,idę do łóżeczka i mam nadzeję że zasnę. dobranoc,jakoś marny ze mnie dziś rozmówca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście jeszcze chociaż trochę? :) a ja Wam musze powiedziec ze u mnie byla wczoraj burza! z gradem i piorunami.. w styczniu! nie jestem pewna, ale to chyba lekkie anomalia.. a teraz wciagnela mnie \"nasza-klasa\" :O a tak dlugo sie bronilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz myslalam ze to paparatzi - wszedzie mnie znajda ;) :D akurat bylam u kolezanki i troche sie odstresowywalysmy przy drinkach.. juz mialam isc kiedy ta burza..wiec czekalam az przestanie padac i skutkiem tego bylo to ze nie wiem czy jak wracalam to padalo .. nic wlasciwe nie wiem :O kabel - no wcale bym sie nie obrazila na ta wczesniejsza wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha jakos sie udalo i nawet do wlasnego domu doszlam :) od dzis wodce mowie stanowcze NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie sypie
nie widzicie ze moje kochanie cierpi?ma ktos jej @?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł po takiej mieszance tez chcac nie chcac bym zostala :D a kolezance nie ma sie co dziwic :D ja bardzo slaba glowe mam i wystarczyly mi dwa drinki.. no i dwa piwa - przez ta burze to ostatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie sypie
ponawiam ma ktoś @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz to trza bylo odrazu pisać ze karuzele zaliczylaś :D Whispers>> odwagi ? :D ...swiadom nie bylem :)....drugiego razu nie bedzie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewy wlazą mi na parapet na trzezwo :D....ja zazwyczaj slysze tupot szczurzych lapek :)...no chyba ze te mewy kroku przyspieszaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×