Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

szczególnie wieczorem ten klimat jest mi bliski:) ale nic nie pobije yani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to takie ładne.....chyba,że nie w Twoim guście? ok,już nic nie będę słuchać bo za chwilkę dreptam do łóżeczka Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dzięki ludziska:) jeśli to nie jest problemem potrzymajcie za mnie kciuki jeszcze w piatek;) ukulele ależ kabel ma racje:) słodycze to najlepszy środek poprawiający humor;) słodyczami można też uczcić swoje małe zwycięstwa (jak np. moje zaliczenie z angola-w nagrodę kupiłam sobie przepuszniutkie buławki) A tak jeszcze z innej beczki Moje drogie zakładam się z wami o co tylko chcecie ze największą pupinę w tym towarzystwie mam ja:classic_cool: i co z tego? niech sobie będzie, ja nie jestem w stanie oprzeć sie tym wszystkim słodyczom:) Już ne mówię o tym że jak jestem w jakimś supermarkecie i wchodzę na dział ze słodyczami to dostaje oczopląsu i nie wiem co mam wybrać :O no bo przeca wszystkiego nie kupię;) idę na zakupy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo:) Dziś nic nie stłukłam:) Czukerek------jakie słodkie określenie:pupina:D Ok nie bedziemy się licytowały która ma większą pupinę:D....Powiedzmy poetycko,że ja mam po prostu dużą różnicę między talią a biodrami....zupełnie inaczej brzmi,prawda?:D A tak szczerze mówiąc to przez tą różnicę mam często kłopoty z kupnem jeansów:O W pasie są dużo za luźne,za to w \"pupinie\"za ciasne:( Czukerek----oczywiście,że będę trzymać kciuki również w piątek:) Przez Ciebie mam ochotę na czekoladę😭 Kabel----za wczorajsze kakao poproszę dziś kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz-----a jak się ma Twój siniak na pupinie?Mój całkiem dobrze.....jeszcze tylu kolorów w jednym miejscu nie widziałam:D Dobra,idę sobie bo jakoś mnie monolog nie bawi:O Poczekam cichutko w kątku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie zapomnialem :P przeciez nie moglem zaparzyć skoro Ciebie nie bylo ....chyba ze lubisz zimną ;) ....prosze ta jest gorąca :) ...\_/'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/ dla Ciebie i \\_/ dla mnie oczywiście w całości bo widzę że dziś Ty stłukłeś już dwa:D Kawka pyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh nie stluklem :O...felerne byly z biedronki :D dzieki ukulele :) Dostalem @@@ :) napisze jak dostane swojego neta ...... teraz kradne komus sygnal ..wysiadl nasz router i do jutra za zlodzieja musze robić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cięzko Ci będzie zasnąć po takiej traumie:O te dzisiejsze skasuj! Załatw sobie w końcu porządny net.Taki jak mój:) odpukać...do tej pory wszystko działa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...to nie takie proste...moj laptop dziala na zasadzie radia....wylapuje wiecej sieci i wybieram nie zabezpieczone w razie jak moj nawali ...ten moj tez jest radiowy....rozdzielany jeszcze na kilka osob.... niestety oni nie sa w tak dobrej sytuacji... mieszkajac z innej strony domu trafia do nich sygnal sieci zakodowanych... Napisze na mailu dlaczego nie moge zalatwic stalego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ale skorzystałam ze swojego prawa;) To jeszcze za coś innego?Nie zasłużyłam 😭😭😭 To się naraziłam:O Troszkę wyrozumiałości,ja już mam siniaki :(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie troszkę mi ulżyło....choć nadal się boję :O Ochrzan od Anioła to dla mnie nowość...;) Kawkę już dopiłam,dziękuję bardzo:) Teraz kąpiel i idę spać bo jutro czeka mnie cięzki dzień i muszę wstać o 5 :(......mam nadzieję,że się obudzę,bo dziś nie słyszałam budzika. Dobranoc kabel :) i mam nadzieję,że aż tak bardzo mi się nie dostanie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nieobecnych :D 🖐️...w sumie ja jestem ale siebie witac nie bede :D...ukulele masz @... ochrzan od aniola to nowosc? temat mi sie gdzies zapodzial wiec pisze go tutaj...... \"Anioly nie moga tylko glaskac...one maja wskazywać droge\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kabel a co sie robie kiedy chce sie pochwalic aniola stroza? klepie po pleckach? głaszcze po aureolce? czy gilga pod skrzydełkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam cos w sekrecie ale jakby co to ciiii, nic nie wiecie;) otóż moja własna osobista siostra wywineła pirueta na przejsciu dla pieszych;) Dobrze ze było baaardzo wczesnie rano i nikt jej nie widział:D siniaka chyba nie ma na pupinie:classic_cool: kabela anioły wywijają orły jak tak sobie lecą i np się zamyśla? oglądaliscie dzis szklo kontaktowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak wywiaja ...szczegolnie jak sie zamyslą :) ot chocby ostatnia sobota ....sprawiem ze slup sygnalizacji swietlnej cichutko jeknal :D...a moze to bylem ja ? :O ....no ale to byla sobota wiec jestem usprawiedliwony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×