Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

🖐️wszystkim kabel....dziękuję:).... mam nadzieję,że kawa smakowała:) (@) Ja dziś tylko na chwilkę i już się pożegnam bo strasznie boli mnie głowa.Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie troszkę spóźniłam :O co do siniakow.. bieglam dzis do pracy.. jak zwykle zeby zdazyc przed szefem (ja mam na 8, on na 10) i zawadzilam obcaskiem o nogawke spodni :O daaawno tak nie lecialam :D :D :D juz pominąwszy to co mnie boli.. najgorsze jest to ze sie spoznilam :O kulaju gratuluje zdanego egzaminu i zycze powodzenia na nastepnych :) i na koniec zostawiam Wam: gili gili gili :D 🖐️ dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAC kluchy leniwe:) zostałam po raz pierwszy od niepamiętnych czasów wystawiona do wiatru:( po kiego grzyba ludzie obiecują i nie dotrzymują słowa, hę? jeszcze ja sie tu kurna poswiecam i wstaje przed 9:O gdzie ja nie znam takiej godziny bo wstaje albo wczeeeeśniej albo później ech... miłego dnia wszystkim karakanom i karakanopodobnym tyz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj\"pączku leniwy\":D Ja dziś pracę przyniosłam sobie do domciu:) jeszcze mnie czeka wizyta w urzędzie i potem mam nadzieję--wolne do końca dnia:) Ach...i jeszcze mnie czeka z okazji dzisiejszego dnia wciągnięcie pączka....no może dwóch.....odrobię to na stepperze:O....ale o tym ciii bo Anioł mnie znów będzie wyzywał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu wyjdziesz------pączku leniwy :) ja też muszę zaraz wyjść i ...nie chce mi się bo pada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1101
a ile ty masz lat i skad taki pomysl..Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek----na wrodzone lenistwo to nie mam żadnej rady,mnie samą nieraz dopada i chciałabym wiedzieć jak je przezwyciężyć:O Qwertz----u mnie przestało padać,w urzędzie załatwiłam wszystko,a co najważniejsze......pączki kupione!!! :) Kabel-----dla Ciebie też mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz-----właśnie,pogoda jak w kwietniu i nici z zimowego wyjazdu nad morze:( chyba że jeszcze troszkę zimy wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaa
i dobrze ci tak bo i tak nie pojedziesz:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey karakanki :)🖐️.... whisper>>> widze ze i Ciebie lapanie pionu nie ominelo :D ukulele>>> dzieki ze o mnie pamietalaś ;)... nie wiem czy zdaze jeszcze dziś coś kupić..ale zamiar mam :D qwertz vel paczek leniwy>>>> :D ...mam nadzieje ze zdazylas polać sie lukrem :D czukerek>>> wystawili Cie do wiatru ? :) znalezli sobie moment cholerka ...dzisiejszy zrywa dachy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ qwertz----dałaś radę się go pozbyc?Tzn.tego karalucha :D Całe szczęście,że ja nigdy takich lokatorów w domu nie miałam....i mam nadzieję,że nie będę mieć. Chyba będziesz musiała wezwać ekipę,która się tym zajmuje,tylko,że to musi być zrobione w całym budynku bo inaczej nie ma sensu :O I co z tego,że jutro sobota,jak mnie czeka bardzo pracowity dzień:(..............Niech mnie ktoś przytuli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ukulele - przytulam :) i nie martw sie tez jutro mam pracowity dzien, ide do pracy - przed chwila sie o tym dowiedzilalam :O ale jest jeszcze caaaaala niedziela na odpoczynek :) ja juz sie ciesze na ta mysl. qwertz - :D dobrze ze twoje kapcie im szkodza :D bo wyobrazasz sobie jakbys musiala w nimi walczyc np armata :D pozdrawiam i zycze milego piatkowego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz >>> czyzbys chadzala po mieszkaniu w szkodliwych kapciach ? :D...mialabys wiecej okien i ani jednego sasiada :D ukulele >>> przytulam dwoma skrzydlami ;)... whispers >>> wlasnie !...cala niedziela na wypoczynek :D pracuje w kazda sobote 4/6 godz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Wam dobre duszyczki:) Coś dziś mam przytulaszczy dzień i......nic na to nie poradzę:) Jaką ja mam dziś ochotę na czekoladę....jestem ciekawa czy się powstrzymam :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel :) aż mi się cieplej zrobiło :)... i ten mięciutki puch ze skrzydeł :D Witaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny :)...hm armate powiadasz :O.......gdyby Ci chociaz spluwa wystarczyla, ale zaczelas odrazu z grubej rury :) ukulele> skrzydelka pachna jeszcze plynem do plukania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel----no...jak jeszcze pachną płynem do płukania.....to jestem.... wniebowzięta :)......chwilo trwaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achhh.....nie wiem co powiedzieć.....👄;) zaraz zjawi się zazdrosna pomarańcza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ofnij sie o kilka stron to zauwazysz ze podczas mojej pisaniny z qwertz pomaranczka czula sie niewidzialna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×