Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

dokladnie qwertz :) poniewaz wiem, ze ludzie raczej nie rozumieja tego co czuje, co we mnie siedzi i wiem ze mi raczej nie pomoga, ze wywolaja jeszcze wyrzuty sumienia, ze nie doceniam tego ze chca pomoc, to nic nie mowie. Zyje z dnia na dzien, bezsensu wlasciwie. oczko w rajtuzach.. a kalesonków jakich nie ma na stanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wzroscie - znak zodiaku? niektorzy wierza, ze ma diametralne znaczenie.. moze cos w tym jest? Nie wiem. nie wem ile masz lat, ale moze w koncu znajdziesz TO odpowiednie zajecie, ktore Cie pochlonie. "Pomysl co lubisz robic, a pozniej zacznij to robic" :) - z jakiego to bylo filmu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz a Byki jakie sa? :) a kalesonki do zamszowych bucikow to juz w ogóle hit :D smialo mozesz uzyc kalesonek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D takie majty sa najlepsze :D a pod pachami Cie one nie upijają? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ten smakosz pasuje najbardziej :) uciekam juz. Ide swietowac koniec karnawalu. udanego welelicha qwertz :) udanej soboty o wzroscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie z dnia na dzień…czy aby na pewno bezsensowne? Nie znajdziesz dnia takiego samego jak poprzedni, co najwyżej będzie podobny. Nie potkniesz się o ten sam kamień, nie uśmiechniesz się do przechodnia dwa razy w tym samym miejscu i czasie… Czy warto zastanawiać się nad szarymi ścianami , które nas otaczają ? Nie lepiej szukać luki miedzy nimi? ……. Sama mysl ze coś jest za ścianą zacznie pobudzać nas do działania. Pragniesz zmian? Nie boj się ich realizowac…. Co najwyżej trzeba będzie przełknąć porażkę, jeśli się nie uda. Zawsze jednak można zacząć raz jeszcze….. nie ma nic gorszego jak , oblepić się stagnacją i patrzeć , jak upływa czas… o wzroście>>> do dzieła ! qwertz >>> szukaj dziury! Whispers >>> wszystko możesz zmienić….. uczyń tylko pierwszy krok …… „Nie odgrodzę się od swiata bo należy do mnie! Rany? Na swiatło dzienne!......Ze szczerym uśmiechem będę je pokazywał mówiąc : Patrzcie oto ja ! znowu się podniosłem!” Heheh jako Anioł lubie skrzydla wiec jestem spod znaku smoka :)...milego wieczorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Kabel------ładnie i mądrze to wszystko powiedziałeś....i właściwie nic nie mam do dodania :) Ja nie wierzę,że znak zodiaku ma wpływ na nasze życie. Jestem spod znaku bliźniąt....ale mam zupełnie odwrotnie jak Ty o wzroście:)...ja właśnie bardzo przywiązuję się do miejsc(oczywiście jak mi w nich dobrze),lubię zmiany ale nie mam potrzeby żeby ich dokonywać bardzo często.No i przywiązuję się do ludzi....oczywiście myślę tu o tych,których kocham,którzy są mi bardzo bliscy,są pokrewnymi duszami - przyjaciółmi. qwertz------miłej zabawy na weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel :).....niech pomyślę....kto miał kupić czekoladkę? Ty Ty Ty :)....bo masz lepsze wejścia w biedronce :) Znów się dzisiaj nie opanuję i wciągnę parę kosteczek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No doooobra :P i tak mialem zaraz wyjsc do sklepu....powiedz tylko z bakaliami czy bez? .... ostatnio raczylem sie taka z rodzynkami pachniala jeszcze swiezym winogronem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z BAKALIAMI!!!!!!!!poproszę........hmm mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(...mam nadzieję,że się nie spóźniłam???Zostawiłes mi choć mały kawałeczek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Za to Ty masz hmmmm.....coś bardziej smakowitego(@)...nawet jeszcze nie pokroiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....masz rację,przedtem możemy sobie na niego popatrzeć cały dzień :D.....a potem......z kawusią mniam mniam....teraz rozkoszuję się czekoladką od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę kłamała----nie,nie moje.Pochwalę się jednak,że w ozdabianiu tego rodzaju rzeczy oraz innych (kanapki,obiad itp)jestem podobno nie do pobicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że z tym poradziłabym sobie :) Co do obiadów....jak mam natchnienie to tworzę na talerzu coś w rodzaju \"ogrodu\" z trawami,drzewami,jeziorkami itp....może to głupie ale jak mam czas i jest jakaś okazja to uwielbiam to robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no,bez przesady......:D mógłbyś tak za 5 min zerknąc na @ ?mam małe pytanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×