Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość //////////
wielkanocnych swiąt już pora trzeba jaja wyjąc z wora pomalować pofarbować i kobiecie dać spróbować zeby potem nie gadała ze na swięta jaj nie miała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) U mnie też sypie śnieg ale jest na tyle ciepło,że natychmiast topnieje. Kabel :) - dzięki... Hmmm szczerbaty baran...to nie lada wyzwanie dla protetyka :D Ja też składam Wam już świąteczne życzenia bo jutro nie jestem pewna czy będę przy kompie:) Życzę wszystkim karakanom:Owalnych jajeczek,rozczochranych owieczek,rozkicanych króliczków i pyszności w koszyczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Duzo masz do powiedzenia:O i jakie to wszystko odkrywcze i mądre...:P kabel-----ja już pracę skończyłam a Ty o zgryzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temu osobnikowi już nic nie pomoże....za późno:D no i szkoda by było mojej pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel----ale mi apetytu narobiłeś tymi kanapkami;)...po rozmowie musiałam coś wszamać:O Jest tu ktoś?Wszyscy zajęci przedświątecznymi przygotowaniami?Ja już mam to za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ma się rozumieć proszę pana;) W takim razie jak będziesz jeszcze to spróbuję za ok.20-30 min.na chwilkę zadzwonić..........jeśli pan pozwoli?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jestem panu bardzo wdzięczna i nie zapomnę tego wspaniałomyslnego gestu do końca życia:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie zmachalam i tez strasznie, niesety świat jeszcze nie zaczynam. Dlaczego zawsze wszystko zostawiam na ostatnia chwile??? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D uroda mowisz :D ale uroku w tym nie widze. Szlag by trafil w te salatki. zaczynam sie martwic, ze nie zdaze, a oczywiscie naobiecywałam gruszek na wierzbie.. kuchnia wyglada.. wlasciwie to nie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec. Nie mam juz sily. Nie mam nawet grabi. Chyba ten tworczy balagan zostanie sobie, poczekam az ozyje i sam wyjdzie z kuchni :) Kryzys przyszedl po tym jak walnelam glowa w drzwi od szawki i rozcielam czolo. No to Wam sie wyzalilam. Ide zapalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja moglam napisac "szaWka" :O dzieki qwertz za kwiotka :) I powiedz mi jak Ty to robisz ze z takim spokojem podchodzisz do tych świat? bo ja sie zaraz wsciekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
a gdzie to sie nasza parka podziała?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było a tu jakieś tańce baletowe łabędzie szuwary i jeziora występ na Mazurach by się musiał odbyć a co do świąt tak wielkie przygotowania na dwa dni są potrzebne? qwertz odpocznij od wtorku zaczniesz pisać:) Whispers nie nie uderzaj się więcej w szafki,po co masz tracić urodę i urok:) jak by co Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie mam ślinotok bo mam mega ochotę na schab który upiekł sie jakieś 1,5godziny temu i PACHNIE! 😭 w dodatku żurek tak zachęcająco bulgocze... zaraz przyjdzie mamta ze swięconką.... 😭 😭 😭 ja chcę JEść! ide se pobeczeć w kąciku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi pachną te święta jak zwykle co bym miał opisać to tylko cenzura dzisiaj mi się święta skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
a gdzie nasza dwojka przyjaciol?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
a dlaczego tajemnica?:P nie mozna wiedzieć gdzie nasze gołąbeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×