Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Wiedziałam:O...wiedziałam,że coś wymyślisz...Ty złośliwa kobieto:D Kabel------Ty się tak nie denerwuj bo Ci sie piórka naelektryzują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi tam....założę te zielone trykoty:P będziecie przynajmniej mieli ubaw z biednej ukulele:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę podpatrywała :P Nie przepuszczę okazji żeby widziec kabla w baletkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzowie to chyba przede wszystkim jak to tak zeby obce ludzie sie na nas gapili :O....maja zaplacic za tickety i jazda do domu po odsonieciu kurtyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie podjęłam poważną decyzję......wolę być jeziorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm po tym co qwertz napisała to ostatecznie zmieniam zdanie i wracam do roli szuwara:P......takie "szu szu" to dopiero wyzwanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez o tym pomyślałam.....nie mam zamiaru się marszczyć:P kabel wsiąkł....pewnie przymierza baletki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja też chcę o paru rzeczach zapomnieć:O Jeszcze chciałam kabla o cos zapytać ale chyba sobie odpuszczę na dziś bo się jeszcze zdenerwuje:D Zaraz mykam do łóżeczka, dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡.......właśnie tego się bałam:O Coś mi przyszło do głowy ale....stwierdziłam przed chwilą że to głupie.....nieraz tak mam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak nikogo nie ma to wracam do kącika....może kabel juz mi tam grzeje miejsce:) qwertz----masz dziś może jakieś \"dowcipne\"ciasteczka?Mam ochotę na coś słodkiego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️qwertz,może być budyń z papierka......o tej godzinie to chyba lepsze niż jakieś ciacho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam słabą silną wolę:O ale większość dni w tygodniu udaje mi się nie jeść po 20. Kiedyś próbowałam nie jeśc od 18 ale nie dałam rady bo strasznie mnie ssało:D qwertz ale Ty chytra jesteś...\"zostały okruszki\"..a nie mogłaś przyjśc wcześniej,kiedy ciacho było jeszcze w swoim okazałym kształcie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na alpejskie puszyste.......zawsze!:) może kabel by tak coś podrzucił a nie szamał po kryjomu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz,truskawkowe jest mniam mniam:) choć wolę waniliowe. A ja wiem co kabel dziś szamał :).....mam nadzieję,że mi jeszcze trochę podrzuci tych dobroci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty ciekawska jesteś:D Jak to nie tajemnica to Ci sam powie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wypij zklankę wody mineralnej albo zjedz sucharka:P.O tej porze na nic innego nie licz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację:) Ja wolę na śniadanko czekać śpiąc więc wskakuję w piżamkę i lulu:) Milych snów qwertz i niech Ci się przyśni ptasie mleczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D co wy tu tak sobie o słodkościach rozmawiacie, hę? ja czekam z utęsknieniem aż będę mogła zrobić karpatkę z przepisu fanki (🌻) gdybym mogła to bym ją za ten przepis ozłociła no ale złoto się mnie nie trzyma. będziecie robić pisanki? ja tak sobie myślę że może by owinąć jajuchy w gazę albo bandaż ten taki siatkowaty i wrzucić do cebulki :classic_cool: będą w kratkę;) robiliście tak kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł u mnie własnie sypie śnieg :D w sumie ja i tak nie pomknę z koszyczkiem więc wszystko jedno co będzie za pogoda ważne co będzie w lodówce:classic_cool: ewentualnie na paterze z ciachami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad wziąl sie ten snieg w srodku lata ?.... :) zniakm na jakis czas i skladam wam juz teraz zyczenia swiateczne \"Wesołego zająca, co smieje się bez końca, szczerbatego barana co beczy od rana, pisanek w koszyku oraz mokrego ubrania w dzień polewania \"... heheh wyobrazam sobie usmiech tego zajaca ;), ale szczerbaty baran mnie przerasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×