Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

papa kabel🖐️ ukulele hehe :) co dziś robiłyście ciekawego? pewne cięzko pracwałyście a ja się lenilam na uczelni chociaż takie siedzenie i słuchanie wykładów też jest męczące;) hehe a tak z pamiętnika studentki kulaj to dziś uczyłam dziewczyny na prawie cywilnym jak sie ryzuje gwiazdki(te takie satanistyczne) i domki krasnoludków bez odrywania ręki;) no i stwierdzilam ze facet od prawa konstytucyjnego zachowuje się i wygląda jak pan Kleks :O:D z tym ze Pan kleks chyba nie podrywał dziewczyn... a raczej na pewno bo przeca w akadmi samych chlopców miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byków nasadzilam:O porąbało mi sie, pan kleks wykłada prawo cywilne za to koles od nauki administracji wykląda jak naleśnik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czukerek----to bardzo męczące zajęcie miałaś na prawie cywilnym:D ja dziś miałam całkiem znośny dzień,gorzej będzie jutro:O Mykam spać....przez kabla to pewnie mi się morze przyśni :) Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele słodkich snów 🖐️:) ma okrągłą bladą twarz:O ni istny naleśnik, w dodatku wszyscy go mają gdzies i caly czas pytlują na jego wykladach... biedny naleśniczek... a jeszcze mamy takiego gościa z prawa cywilnego z cwiczen który zachowuje sie jak ksiądz np gada coś gada i wtrąca takie zwroty jak " albowiem" i mówi to z takim namaszczeniem podnosząc palec wskazujący do góry jakby chcial podkreslic to co zaraz powie. Albo wyjasnia nam jakies pojeci czy zjawisko po czym daje dłuższą ok 0,5minutową pauze i szybko rzuca" zapiszmy więc" czuje sie u niego na cwiczeniach jak na mszy:O ale fajny jest bo zmusza nas do myslenia zadajac co chwila jakies pytanie. nie podaje suchych regulek ktorych nikt nie rozumie tak jak robi to pare wykladowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
gdzie jestescie moi drodzy :P:P;P:P:P:P:P:P:P PRIMAAPRILISUJECIE SIĘ ?????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
////----:O..tak mi się robi jak cie widze. Myślalam,że o tej godzinie jakiegoś zbłąkanego karakana zastanę:) ok,wracam do kątka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel:) Jestem bo przeglądam jeszcze moje \"pracownicze\"strony...:O ale zaraz wskakuję w piżamkę,jeszcze kilka minutek i lulu:) Ale widzę,że Ci się UDAŁO!Wiesz o co chodzi:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak udalo mi sie ale moge korzystac w bardzo ograniczony sposob :O wiem skad pochodzi i gdy szyby niebieskie od telewizora sie zrobia ja musze znikac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra duszyczka----niestety mam błedy na stronie:O ale będę próbować jutro. Kabel------dla anioła nie ma ograniczeń;).....poradzisz sobie i z tym;)...mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czachór
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiuy
a mi kabel usb pocałuj mnie tez na dobranoc jej sie nie nalezy:P bo za brzydka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi kabeI USB
nie caluje żab :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiuy
ja wiem ze to ropucha ale ja to dopiero fajna sztuka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pocalowal bym zabke ;)...a noz trafi mi sie ksiezniczka :).. opiuy>>>> fajna sztuka ?! hmmm ja tez tak sie wyrazam jak mam na mysli kawalek wolowiny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiuy
CHCE BYC TWOJA WOLOWINKĄ ukulele jest gruba i zal mi jej:P no trudno to nie jej wina ze jest taka brzydka:O mówie ci nie caluj jej bo sie jeszcze czymś zarazisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×