Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Moim zdaniem nie masz z tym problemów,w każdym razie ja rozumiem Twoją pisaninę bardzo dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
(cześć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel,nie przesadzaj :D.Ja jak piszę to z kolei jeden wielki kogel-mogel :O 🖐️o wzroście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
normalnie zapomiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
jak się to emotke wstawia ale że jezusem jestem to pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel----miałes robotę podobno?:D Jonia----i jak?Masz choć @ do czukierka?Ja jeszcze raz Cię przepraszam,ale tak jak mówiłam,tylko dwie osoby mają mój adres i chciałabym żeby tak pozostało...Pozdrawiam Cię,ostatnio jakoś sobie nie pośpiewałyśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
normalnie tragedia zapewne mój komp szaleje bardziej niż :) qwertz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
i chodziło mi o to że qwertz jesteś szalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam ,dla tego czekalem ze moze cholaera komp mi sie zawiesi a dziś nic :O smigam wiec i zycze dobrej nocy milych snow ukulele 😘 ..o wzroscie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo ci wyjdzie tych aniołków z 1 kg.Z tym suszeniem jest tak,że możesz po wyrobieniu położyc w ciepłym miejscu np na grzejniku aż stwardnieją a po pewnym czasie dopiec w piekarniku czym bedziesz je malować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto sie odnalazl bo pytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle że to coś dla was
to WAM pomoże.. http://www.zycie.cytaty.p24p.com/ .....................................................................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wpdłam, zeby sie przywitac, no i sie przypominam, zebyscie całkiem o mnie nie zamomnieli. Nie zagladalam bo mialam troche problemow i za malo czasu.. Przeczytalam kawałek o masie solnej - zycze powodzenia, ja mam maksymalny antytalent. Kiedys zrobilam serca.. wygladały jak watrobka :O pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz jak ty lepisz te aniołki,daj zdjęcie bo ja nie mam pomysłu ja też chce miec swojego aniołka moje cudeńka stwardniały jeszcze,do świąt beda twarde jak kamień,niektóre niestety sie ułamały wpadłszy w niepowołane ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHISPERS🖐️kobieto,już myślałam,że cały czas błądzisz na tej \"wielkiej\"pętli na Ogrodach między 2 a 82 :D :D :D 🖐️wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaliscie cytaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak Was czytam to tez mam ochote zaglebic sie w ta mase solna :) ale chyba raczej napewno sie nie uda.. Ale Wam zycze samych pieknych Aniolkow :) i malo sprzatania ;) qwerz tez mam nadzieje, ze to bedzie raz dwa.. ukulele zgubilam sie w roznych miejscach ale na tej \"wielkiej\" petli jeszcze mi sie nie udalo, bede miala szanse w weekend :D kabel pozniej ta warobke rozdalam chyba na walentynki wszystkim znajomym :D wrazenia - bezcenne :D p.s. cytaty czytalam 🖐️ i mam nadzieje do szybkiego uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basa
dawaj zdjęcia swego dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Whispers proszę mi więcej nie robić takich długich przerw w niebyciu na forum, albo dawać chociaż znaki że zyjesz. Kopsnij żywczyka, qwertz walnie precelki ja talarki, fanka i reszta też pewnie coś dorzuci i zrobimy po staremu bibkę:) Wiecie kto to Michał Jelonek? Bo ja własnie odkryłam płytę na której min. właśnie on gra i aż sobie klękłam z wrażenia... CUDO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce zdjec twojego dziełą qwertz,moje sa juz twarde jak kamien ale coraz mniej mi sie podobaja nie znam Jelonka,ale fajnie sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka a pokażesz zdjęcia swoich dzieł?:) Ja stwierdzilam że nie chce mi się robić janiołków z tej masy:O W zamian za to posprzątałam wczoraj cały dom żeby nie bylło że jestem leniwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaże jak bede miała techniczna mozliwosc.bo na razie batrie mi padły w aparacie zrobiłam gwiazdki ,foremka był tłuczek do miesa zadan rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×