Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Fanka----ależ my przemyśleliśmy wszystko bardzo dobrze:)nie ma obaw;) Kabel---Ty wiesz,że się nie rozmyślę :)i wiesz dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja .... moze tak ale jesli tylko odswieza strone to dzis juz nie wejdzie :O ja musialem wejsc na kafe od wejscia do topiku inaczej nie chciala ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz prosze szybko internet mi pada :( pytam tylko czy odpowiada Ci taki i w takiej cenie ? czy widzialaś podobne w sklepach w Twoim miescie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioly zazwyczaj nie spelniają marzen.....ale na gwiazdke mogą odstąpić od zasad :).....zrobisz fotki swoim aparatem :) zostaw jednego aniolka by bylo co fotografowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz nie czytasz mnie uwaznie ;) za pare miesiecy mozesz czegoś innego szukać ja mowie o prezencie gwiazdkowym :)......ukulele powiedz coś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertz------ czy Ty słuchasz uważnie co Kabel mówi?Marzenia się spełniają i ja Cie proszę,nie odpychaj tego jeśli lubisz anioły;) Za parę miesięcy nie wiadomo co będziesz potrzebować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no....ja też chcę zobaczyć:) qwertz,gdzie znów uciekłaś? Czukierek----nie żartuj,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz ...z calą odpowiedzialnoscią mowie powaznie chce zobaczyć te aniolki chyba mi nie odmowisz.....ostatecznie zaprosilas mnie tu na topik to teraz znos moje humory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz----niczego nie kumasz;) słuchaj mi tu kabla bo ja wiem co mówię;)chyba,że nas nie lubisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×