Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

no widzisz? jakie to kafe jest pozyteczne! nagle dowiadujesz się że jesteś idealem! ja tam po papierkach nie mam wyrzutów, za to po facecie miałam zarąbiste:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
kafe pożyteczne ale dzisiaj zaspałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wzroscie tylko nie mów ze to prze ze mnie;) ja bym chyba wolala być rzucona przez smsa, nie musialabym juz patrzeć na ten fałszywy ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
qwertz jak przez smsa co napisał? to już jest koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
tak czukerek przez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wpedzaj mnie w poczucie winy:Omiałeś jakieś problemy z tego powodu? obiecuje ze dziś o 2 się już grzeczniutko zmyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
czyżby stańczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
czukerek jakie tam kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23.07] 22:54 Kulaj czukerek Ja na codzień obecnie się lenię. Z pożytecznych rzeczy robie obiad a tak czas upływa mi na podczytywaniu sobie to kafe to jakąś ksiązkę dorwę. Od października zaczynam studia 22:14 Kulaj czukerek no o tej miłosci bla bla bla to ja wiem, chyba nie jest ona dla mnie celem samym w sobie. Jeśli się przytrafi? ok. Jesli gdzies zabłądzi i mnie ominie? też ok. moje osiągnięcia? z takich mniej ważnych to zajęcie drugiego miejsca w konkursie recytatorskim w II kl sp , nie sfiksowanie jeszcze pomimo tych wszystkich problemów walących się z nieba, zaliczona matura i miejscówa na administracji w WSH. pragnienia? życie z jaknajmniejszą iloscią problemów, ewentualnie mogą być takie z którymi moge sobie raz dwa poradzić 22:54 Kulaj czukerek wydaje mi sie ze w trudnych sytuacjach mobilizujesz sie i z wielka determinacja rozwiazujesz dotykajace cie problemy lecz gdy wszystko jest stabilne pozwalasz sobie na lenistwo, Z TYM MOGę SIę ZGODZIć ALE MUSZE DOSTAć NAPRAWDę POżADNEGO KOPA żEBY SIE ZMOBILIZOWAć jestes towarzyska TO ZALEżY OD NASTROJU, JESTEM NIEśMIAłA I W NOWYM OTOCZENIU WYCHODZę NA GBURA nie zalezy ci na tym by byc lubianą MILO JEST BYć LUBIANA na siłe ALE JAK NIE TO NIE i stosujesz zasade jak kuba Bogu tak Bóg kubie OJ TAAAAK nie lubisz ludzi zapatrzonych w siebie TAK, czasami jednak robisz z igły widły TAK, ZDARZA MI SIę a co do wyglądu j masz ok 165-8 cm wzrostu 168 szatynka TAK jasne oczy CIEMNE OCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, nie ten czas, nie to miejsce, chce sie skupic na karierze, ten wspolny weekend to byl twoj pomysl, bye-------qwertz to jej pojechał po majtach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
darf nie pytaj bo przegrałeś zycie jesteś zaniski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kafe ktos kiedys napisał chyba \"a babcia mówi kulaj czukerka\" i tak mi się to spodobało że przez dwa dni nie mogłam przestać się z tego śmiać aż trafiło na nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje 3 pytanie mialo brzmiec- dlaczego ty mnie o nic nie pytasz? Mam na imie Piotrek - powiedz konkretnie co chcesz wiedziec(lubie konkretne dziewczyny;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
czukerek to Magda czy Magdalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczynam gdzie mieszkasz? jak trafiłeś na kafe? (w końcu to forum damskie) co porabiasz na codzień? pracujesz, studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w okolicy Kalisza, studiuje, na cafe trafilem przypadkiem czytajac posty slynnego stanczyka i dochodzac do wniosku, ze ze mna nie jest na szczescie tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×