Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

luzujący lydy luzuj lydy, jeżeli uda mu sie go skasować (w co wątpie) załozy się drugi, ale to już nie będzie to samo:( wieczorem wpadnie reszta ekipy to zbojkotuje jego durny pomysł;) olej teraz asasa bo jak będziemy po nim jechać dostarczymy mu powodu do skasowania tematu. masz tu spódniczke z trawy i 🌻a na klate i wczuj się w klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no przeciesz luzujacy łydy pisał prawde (przynajmniej w pierwszym swoim poscie) dlaczego wykasowaliscie jego wpisy? zwródzcie chociaz pierwszy bo teraz moje wpisy są niezrozumiałe dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_franka
czego on chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź sobie na linka ktory podala p. cenzor i tam poczytaj, mamy nie rozwodzić się nad tym bo topik zostanie usuniety. wątek asasasa uważam za zamknięty, nie gadamy juz o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzujący łydy
o kużwa nie rozumiem tu czegoś,cenzura lepsza niż w radio maryja chyba komuś nie podoba się moje imię przeca ja piszę delikatniej niż pomarańczka a ktoś mnie eliminuje i kulaj rozmawia sam ze sobą ale jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzujący łydy
na klate może i wystarczy jeden kwiatek jak się postaram ale musicie być przygotowane że ze spódniczki coś może wychynąć to już na waszą odpowiedzialność skoro to strój wieczorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzujący łydy
jestem waszym fanem i dla was nauczę się grać na tym instrumencie a co tam w końcu po to jesteśmy ,my faceci, aby wam imponować jeśli nie chcecie mnie tutaj to wystarczy powiedzieć i znów wróce do czytania i nie będę pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostań luzujący już nie gadamy o assasie nie musisz sie uczyć grać na ukulele my tu wszyscy dzialamy na zasadzie luz i spontan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzujący łydy
dziewczyny,on po prostu nie może zboleć że już się nim nie interesujecie kulaj ma racje najbardziej mu dokuczycie tym że będziecie go ignorować i bawić się dobrze dalej...A więc jak wam podoba się moja spódnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzujący łydy
Kulajku ostrzegałem że mam co pokazać i to nie przechwałki wy też kwiatuszki macie troche przymaławe więc kwita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzujący łydy
zauważyłem że siedzicie tutaj dopiero po 23 dlaczego prowadzicie tryb nocny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzujący łydy
niestety nie stepuje nie raz uda mi się zrobić szpagat nie rozrywając się za bardzo ale przez 10 lat tańczyłem niestety bez większych sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wszystkie pomarancze wypad, robicie zamieszanie NIE KŁÓCIĆ SIĘ!!!!! assa tu nie ma nie było i nie będzie kto ma ukulele? poproszę o jakis relaksujący kawalek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzujący łydy
sorry dziewczyny znikam bo widze że przyciągam idiotów,a nie chce rozwalić wam topiku oppo to chyba fanka sranka i nacisłem jej na odcisk a urażona kobieta to tajfun nie mam szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka _franka
a ja.. mogę zostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_franka
nie,nie podszywam się.Znam ten topik,nawet sie zahasłowałam na fanka franka ale hasła juz nie pamietam dlatego tera zpisze jako fanka_franka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyliscie jakiś nowy topik? nie mam pojęcia jak tańczy się taniec hula może tak: (krok w bok z równoczesnym majtaniem bioderkiem w tę samą stronę )x2 i to samo powtórzyć w drugą stronę? nie zapominajcie o wykonywaniu falistych ruchów dłonmi w tym samym kierunku czyli w bok. mówiłam ze jestem kiepska w opisach:O w kazdym razie grunt to podspiewywanie sobie \"aloha hej\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka _franka
dziewczyny przeczytałam kilka ostatnich stron topiku i jestem załamana ktos sie podszywał pode mnie :( takm mi przykro ,wypowiedzi zostały skasowane,ale mozan sie domysleć o co chodziło. Chamstwio na tym forum sie szerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×