Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość o wzroście
jeszcze 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
Polska biało czerwoni`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
nastawiam się na mecz narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liszowska spiewała przeca w jakims miusicalu, chyba \"romeo i julia\":O ale w sumie aktor powinien umiec śpiewać i tańczyć, w końcu w szkole aktorskiej są jakieś egzaminy ze śpiewu (albo i nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D :D :D ale ladnie strescilyscie i obgadalyscie caaaaly program :D he he tylko nie wiem co to za program :O bo pomijajac to, ze nadal nie mam telewizora.. :) to jak byl, to i tak w ogole nie uzywany :) ale chyba to bedzie \"jak oni spiewaja?\" :) raz ogladalam co tam qwertz Cie tak wkurzylo? uffff w ciagu nie calej doby zrobilam ok 1000 km.. jestem wyzuta i wypluta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D he he nie no w Amsterdamie nie bylam - az takie szczescie mnie nie kopnelo ;) mialam za to male turne po Polonii.. nasze szosy nadaja sie tylko na czolgi :O qwertz juz po weekendzie - jutro bedzie lepiej :) chociaz to poniedzialek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze to stresik przed tymi zadaniami? co to za zadania? - jestem juz bardzo wscibka? :) jechalam tez pociagiem :) i chyba razem ze mna pol Polski ;) gdybym tak podskoczyla to zawislabym w powietrzu - bo juz by nie bylo gdzie opasc ;) - tez mam dzis jakis taki marudny humor :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka - uwierz, nie minely :) to byl akurat ekspres poznan - warszawa ... w srodku masakra, nawet z okien przeciekal deszcz :D w nocy bylam w Łodzi - autobusem i rozkraczyl sie na dworcu :d pasazerowie - ci co im bardziej zalezalo, zeby jechac pchali ten autobus, zeby ruszyl :D ja udawalam, ze spie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz tez sie bardzo ciesze, ze jestescie, ze ja tu jestem ze mam czas :D niestety za okolo tydzien znow musze zniknac.. i wtedy to juz tak powazniej - na jakies 5 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D moze to byl jakis kawelek autostrady - co to u nas tak buduja 500 metrow - 10 lat !!! :D porazajacy rekord :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faniu na Ciebie mozna zawsze liczyc :) beda z Toba chlopaki :D musisz ich do pionu poustawiac, bo bumeluja sobie strasznie - a tu przeciez wystepy czas zaczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ich obecności nie jestem pewna Franek sie naogląda na zapas to z nami nie bedzie chciała pisac. Ale postaram sie trzymać ich krótko,qwertz mi pomoze w miare swoich sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaganiec to i tak dla niego blogoslawienstwo ;) jeszcze dyby powinien miec zalozone ;) uciekam Kochane, bo juz sie tu osowam :O dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
ale mecz był wczoraj dobry jakie kary ?chyba tylko i wyłącznie dla tkiwnm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×