Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

bez przesady,ja chce wygrać w konkursie a nie z litości walka ma być uczciwa,ale oczywiście mając już jedną nagrodę możecie dać szanse innym karkanicom. Mialam iśc spać,ale w napływie emocji konkursowych nie mogła bym zasnąc. To na czym ma polegać ten konkurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
myślę że franek nie będzie zainteresowany nagrodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musi byc taki konkus ze przesyłamy cos na maila o wzroscie tak zebyśmy nie widziały tego nawzajem a on oceni kto wygrywa,tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pomysł ale teraz mi się nie chce tego robic może każdy z nas narysuje \"nas\" w paincie a póxniej będziemy głosować kto najlepiej narysował czy też uchwycił postacie rysujemy: qwertz fankę franka o wzroscie whispers i mnie( a może tkiwnw?) to nie muszą być nasze postacie tylko cos co się nam z daną osoba koajrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozemy się umowić ze jutro każdy punktualnie o 22:00 wklei tu linka do swojego rysunku tylko podpiszcie kto jest kto jak zbierze się rysunki wszystkich uczestników to póxniej każdy będzie miał jeden glos, jak się uzbiera wszystkie głosy to będziemy mieli zwycięsce (bo pewnie wszyscy na raz się nie spotkamy w jednym czasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka a nie mozesz sobie sciągnąć z neta? ja kiedys zgubiłam ten program i teraz mam mspainta mogłabym ci go przesłać fanka ale nie wiem jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze sie konkursik zapowiada :D zaraz poczytam o co chodzi.. weszlam tylko do domu i odrazu kafe wlaczylam :D uzaleznienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obsesja + uzaleznienie :D popieram pomysl fanki, musicie sie tu jakos opisac, bo samego portretu psychologicznego w zyciu nie wymysle :( za wysokie progi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz :D chetnie, ale nie wiem, czy chcecie moja morde w nocy ogladac ;) duzo wlosow, male oczy, duzy nos i twarz, ktora wyglada tak jakby widziala wszystko co swiat ma do zaoferowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulaju :D nikt mi nie obiecywal, ze bede sliczna ;) dobra to powiedzcie kolor wlosow/dlugosc oczy.. no i jakies takie znaki szczegolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×