Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zahir 21

Najładniejsze komplementy jakie otrzymaliście....

Polecane posty

Gość dolcevitaON
Witam, jestem młodym człowiekiem pracującym za barem. Zwyczajny gość z troszkę barwną, artystyczną duszą. Wracając do tematu, pewnego dnia usłyszałem wyjątkowy komplement... bo taki, który naprawdę coś znaczył dla drugiej osoby. Moja znajoma, czasem zachodząca do mnie na cocktaile... po rozstaniu ze swoim ówczesnym facetem powiedziała: "Wiesz, że jesteś jedyną osobą na świecie, która zawsze jak mnie widzi jest uśmiechnięta? To sprawia, że i ja się uśmiecham." Wydaje mi się, że długo nie usłyszę nic bardziej oryginalnego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabastrowaaa
nie chce i nie moge juz spac bez Ciebie :) Jezu, jaka Ty jestes seksowna, dlaczego ze mna jestes? Moglabys miec kazdego! ;) oglada sie za laska i widzi ze jestem z tego powodu niezadowolona: zanim Cie poznales nie ogladalem sie za innymi laskami (???) hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka83
DolcevitaON -------------> rzeczywiście świetny komplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka83
dla mnie wciąż komplementem są oczy mojego ukochanego jak patrzy na mnie np. gdy skończymy się kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella ...
Działają na Was te gotowe teksty? Dla mnie to prawie policzek... :O Dla mnie jeden z piękniejszych ... (niby podobny, ale nie tekściany). To jak pewien autor podpisujący książki w księgarni ... podszedł do mnie, zapytał jak mam na imię, po czym za chwilę wrócił wręczając mi zbiór erotyków, a w nim dedykacja: "Niech ciało mówi - Pani X dziękując za piękne oczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJ BRZMIAŁ TAK: "KIEDY WROCISZ DO KATOWIC?BO MIASTO JEST TAKIE SMUTNE I SZARE BEZ CIEBIE";P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella ...
Myślę, że jeszcze zależy kto taki komplement mówi ... bo jeśli typowi podrywacze, to mnie w ogóle nie rusza ... Ale kiedy facet wyciszony, nieskłonny do tego i w ogóle zamknięty w sobie rzuci np. "Poznam Cię nawet z kilometra, bo takich długich nóg w tym mieście więcej nie ma", albo "jesteś wegetarianką? a to dlatego masz taką idealną figurę" Albo najlepszy ... który nie był nawet słownym komplementem.. kiedy mnie zobaczył z gołym brzuchem (mam umięśniony) zaniemówił ... nie wiedział co powiedzieć ... tylko próbował oderwać wzrok od mojego brzucha ... :) Komplementem od tego pana zdecydowanie było też to, że pamiętał po pół roku ciągle, co miałam na sobie kiedy mnie zobaczył... a widział przez chwilę ... a potem wynajął człowieka, aby mnie poszukał ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. "Jesteś mądrą dziewczyną. Nie potrafiłem nigdy rozmawiac o uczuciach. Dziękuję, że mnie tego nauczyłaś" 2. "Kiedyś było inaczej, koledzy, zabawa. Teraz mam Ciebie i jestem szczęśliwy. Juz nie chce tego, co było" 3. kiedyś na spontanicznej zabawie (potańcówie), byłam głodna, a że wyboru dużego nie było - wzięłam kawałek kiełbasy :) - podszedł do mnie nieznajomy pan :) - porwał mnie do tańca - byłam jeszcze z jedzeniem w buzi. i powiedział " ale ta kiełbasa pięknie pachnie" hahahahahah do końca zycia tego nie zapomnę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohohihihi
A ja kiedyś usłyszałem od dziewczyny że mam niesamowicie zgrabne nogi, i że jeszcze nigdy nie widziała żeby facet miał takie nogi i że bardzo jej sie to podoba... Troche dziwnie to zabrzmiało zwłaszcza że sama miała śliczne nogi, no ale mimo wszystko miły komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobno podobna
"Jesteś podobna do Monici Bellucci":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobno podobna
I kiedys przechodzac parkiem w krotkiej sukience - "Gdybym miala takie nogi tez nosilabym takie sukienki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja teraz ja
Wiesz słuchałem dzis piosenki IRY "Nadzieja" i jest tam taki fragment '... może masz serce ze szlachetego szkła..." Ty masz serce ze szlachetnego szkła to o Tobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja wiem czy taki fajny p
jestes tak piekna ze az sie ciebie boje ;];];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zachwytem na twarzy
nie mógł odejść, co chwilę wracał i z tym zachwytem "jesteś dziwna" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokkam
najlepsze komplementy to te, które otrzymywałam od nieznajomych zupełnie osób na ulicy/w sklepie etc. dosłownie w locie - wiadomo, że szczere, bo bezinteresowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje włosy
to okaz zdrowia:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje włosy
I jeszcze: masz zgradbne nogi..od kobiet i chłopaków.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj rozbawil mnie do lez
gosciu jadac ze mna pociagiem, patzry na moje rzesy (mam dosc dlugie) pyta: "czy Ty masz sztuczne brwi?!" Usmialam sie do lez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmm......
Ciężko mi powiedzieć... Ale chyba najbardziej utkwił mi taki najprostszy... Może i oklepany... : "Ciebie nie da się nie kochać! I patrz tak tylko na mnie. Nie chcę żeby inni faceci kochali to spojrzenie." Czułam jak bije mu serce kiedy mnie przytula... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgj
mi moj mezczyzna powiedzial cos takiego nad ranem po przebudzeniu przytulil sie do mnie i powiedzial"jestes wspaniala , bardzo cie kocham , chcem byc twoim mezem, miec z toba przynajmniej 2 dzieci i chcem sie z toba zestarzec, czy ty tez tego chcesz?" Normalnie lezki mi stanely w oczach i caly dzien chodilzma szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grngvlksjgdnjgvi
w dawnych czasach gdy nosiłam stały aparat ortodonyczny i miałam kolorowe ligatury (to ten "gumki") podszed ł do mnie kolega więc się do niego uśmiechnęłam a on: "ale masz piękne gumki!!" a od swojego ukochanego to: "jestes najpiękniejszą kobietą na świecie, nic bym w tobie nie zmienił, wyglądasz jak z obrazów, jestes taka delikatna, uwielbiam twoje kobiece kształty..." duzo tego :) jestem farciara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Cullen
jestes kobietą mojego życia chciałbym z tobą miec dom ( o dzieciach nie mówił i to mnie zastanawiało):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzzzzzzzzzzzzzoghk
ja kiedyś poprosiłam żartem mojego faceta, by powiedział mi jakiś komplement, a on po dłuższym namysle odpowiedział: " masz elastyczne plecy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka fdfghgg
"Taką dziewczyne to tylko uprowadzić" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka b
Od kolegi na imprezie. On polewając tequile mówi do mnie z podziwem w głosie: "Jesteś ten sam huj, tylko w innym opakowaniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm jak tak
"mam strasznie duzo problemow, ze soba, z otoczeniem... Chce do Ciebie przyjechac, po prostu sie przytulic, pogadac, wyzalic i wyplakac... jesstes w tym najlepsza i zawsze bedziesz" slowa mojego bylego- nie jestesmy razem pol roku, ale nie rozstalismy sie w gniewie czy zlosci, zawsze jakis tam kontakt byl... ja nic do niego nie czuje, on nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×