Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zahir 21

Najładniejsze komplementy jakie otrzymaliście....

Polecane posty

Gość do autorki -------------
Ponieważ jestem osobą która unika kontaktów z ludzmi wiec nie mam chlopaka, ktory mógłby mnie komplementowac. Ale zdarza mi się czasem usłyszec coś milego od obcych mężczyzn. W pracy duzo rozmawiam przez telefon i często słysze komplemnenty odnośnie mojego glosu, kiedyś pewien mężczyzna po tym jak usłyszał moj głos zrobił pauze po czym powiedział: "Ale prześliczny głos". Czasem dostaje komplementy odnosnie wyglądu, kiedyś pewien starszy pan powiedzial do mnie: "Twarz anioła". A jak załatwiałam pewną sprawe na uczelni, chłopak który przyjął moje zdjęcie zaczał szukac małego spianacza, zeby jak to pwiedział "nie zasłonic takich ładnych oczu". Słyszalam tez ze mam ponętne usta, a kiedys znajomy powiedział, ze ja to "w ogóle jestem" (nie do końca wiem, co to miało znaczyc ale wyglądalo na komplement)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna dziewczyna na widok mojego zdjęcia napisała na GG - Jesteś fajny, ale po co robisz zdjęcie z pryszczami? Dodam tylko, że zdjęcie było zrobione, bo miałem tylko dwa pryszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo komplementów miałam
od facetów (odnośnie urody, charakteru itp). To dziwne, ale najbardziej teraz jak to wspominam, to się cieszę z komplementu od koleżanki, której mąż przez jakiś czas był chyba mną zafascynowany (ja go nie zaczepiałam), i która mi kiedyś powiedziała: "Nawet po czterdziestce będziesz niebezpieczna" ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę zimno
"Ja to bym życie za Ciebie mógł oddać" "Jesteś moim narkotykiem" Te pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójmiejski kasjer w tesco
jest pani najpiękniejsza kobiata która tutaj spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtłapa
Hej dziewczyny, faaajne macie cycki!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wygladasz jak leśna królowa" :-) to od kuzyna mojego męża w obecności calego grona rodzinnego. Od mojego pierwszego chłopaka, po 27 latach od ostatniego spotkania: "Nadal masz taką przesliczna buzię" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od Pani sprzedającej w butiku, "o przyszła ta Pani, którą rozbieramy, a nie ubieramy" - świetnie się ubieram Od faceta - "jesteś mistrzynią świata w seksie, jesteś amazing"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od przyjaciela; za każdym razem gdy jestem pod prysznicem mysle o Tobie... Od nieznajomego na ulicy idacego za mna; fajne spodnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes boska! Od kompletnie obcego 20 kilkulatka, po tym, gdy wrzucilam zdjecia z wakacji na portal. Mam 40+ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes fenomenalna. jestes mi blizsza niz wlasna koszula. jestes najlepszym co mnie w zyciu spotkalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potronelaa
jestes moja radoscia, ucze sie ciebie kazdeg dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój najlepszy przyjaciel mówi że jestem taka piękną i sexowna że na mój widok gejom staje i się oglądają za mną na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×