Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

Moj P. boi sie,ze pojdzie do wiezienia,bo zalozylam mu sprawe o pobicie i zrobilam obdukcje.Dobrej nocy:) Spij slodko!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my od 6 na nogach jechalismy dzisiaj do preston maly mial radoche bo pietrowym busem jestem zmeczona mam teraz przerwe bo zupka sie grzeje dziewczyny co z wami??? puk!puk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:) widze duzo nowych \"twarzy\":P witamw as wszystkie :) to przykre Nimfa ze tak sie zachowal ojciec twojego dzidziusia ale widac twarda z ciebei babka i napewno sobie poradzicie:) ja dzis byłam u lekarza no i okazalo się ze mam nei dobrą morfologię... anemia :( przepisał Femiferal i mam brac heheh kazał powiedziec ze w domu mają mi barzdiej z jedzeniem dogadzac bo cos tam jeszcze w tej morfologi mu sie nie podobało:P a reszta wszystko dobrze:) z maluszkiem juz przytyłam 6kg:P jeju jak bede w takim tępie tyc to neiwiem czy pozniej uda mi sie to zrzucic:O chyba mnei powiało:( cała szczęka mnie boli i głowa i wogle wszystko:( z rana to była tylko lewa strona, teraz i prawa o jeju tak sie boję zeby chociaz teraz nie zachorowac:( wieczorem natre się olejkiem kamforowym moze pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montii
hej:) ale mnie tu nie było dawno..... a to dlatego ze nastała zgoda z tatusiem mojego maleństwa i nie mam neta teraz;/ Goniu- niezła wpadka :) ale pamientajmy że rodzice też ludzie i też takie romantic kompiele i nie tylko mieli nie raz i nie dwa:) wiec rozumieją :) to ludzkie wkońcu:) a wogóle jak samopoczucie przed porodem bo z tego co pamientam to ty masz termion na 15-17 chyba nie??? bo ja juz sie szykuje do szpitala, nawet torbe juz w połowie spakowałam:) pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałam przyłączyć się do was :) mam 21 lat, 2 grubaśne kreski na teście i jak wychodzi z obliczeń internetowego kalkulatora- przeszło dwu tygodniowego dzieciaczka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że jak znacie jakieś fajne internetowe stronki do obliczenia dni dzidziusia to wrzućcie linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam ... dziewczyny ja tytlko na moment weszłam zapytac co moge brac na ból zęba ....... boze calej nocy nei spalam tak mnei ząb bolal i boli wzięłam w kjoncu jedno tabletkę ibupromu bo juz nei dawałam rady ale nie pomogła:O niewiem juz sama co mam robic wczoraj do tego bolało mnei ucho cała szczęka i głowa:(:(:(:(:(:(:(:(:( teraz juz tylko glowa i ząb :O jestem wykonczona i nie mówcie, żebymn poszła do dentysty bo moja mama wie jaką ja nerwówke przechodzę u dentysty i sama odradziła bo to dziecku moze zaszkodzic bo ja po wizycie u dentysty to jeszcze cały dzien roztelepana chodze i lapy mi sie trzęsą :O masakra teraz niewiem co mam robic czy moge wziąść jakąs tabletkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tylko na chwilkę, przepraszam, że się nie odzywam, ale mamy awarię kompa:( Teraz jestem u kuzynki i korzystam z jej kompa, ale mam nadzieję, że już jutro naprawią naszego grata i napiszę cosik więcej. Ja dalej w dwupaku i ani widu ani słychu żeby miało się coś zmienić. Lecę kończyć obiadek do domu.Całuski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRASNALKU Nie bierz IBUPROMU- jedynie możesz jedną tabletkę apapu albo panadolu ale to nie jest rozwiązanie. Chyba musisz wybrać się do dentysty,chyba wolisz teraz wyleczyć niż później wyrywać! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc gozdziki sa na bol zeba to ci nie zaszkodzi ale ja nie wiem co i jak czy trzeba je jakos przygotowac ja kiedys na bol zeba kupialm taki olejek gozdzikowy nie dobry jak cholera i zab dalej bolal najlepiej jak zadzwonisz do dentysty powiesz mu jak sprawa wyglada i niech ci cos da na to . Ja dzisiaj robie krokiety cholernie mi sie nie chce najgorzej samazyc te nalesniki to takie monotonne ale jak narobie to bedzie jeszcze na jutro i z glowy moj synek ostatnio bardzo dlugo spi zawsze budzil sie o 7 a najpozniej o 8 a od kilku tygodni wstaje o 9 dzisiaj to juz przegial bo spal do 10 30 od 21 niewiem czy to normalne ze tak dlugo spi w tym wieku w sumie powinnam sie cieszyc ale troche mnie to nie pokoi moze szukam problemu tam gdzie go nie ma ale dzieci tak dlugo nie spia to ranne ptaszki ide robic te krokiety bo nie zdaze a umowilam sie dzis zkolezanka cale trzy miesiace sie nie widzialysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ibupromu niemoge brac? Tam pisze ze w 3 trymestrze nie powinno się brać ja narazie jestem w 2 ,... tak sie boje zeby na dziecko to nie wpłynęlo ale z rana juz nie dawalam rady i wzięlam tabletkę ibupromu... apap nie dziala namnie zaraz pójdę do apteki po panadol:O mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie boje czy nic dzidzi sie nie stało przez te leki:( wzięlam przed chwilą panadol ale juz 10 min i nic nie pomaga:O.... chyba naprawde przejde sie do dentysty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Czuje sie ostatnio dosc kiepsko psychicznie.Znajoma miala sprawe sadzie i zostala oskarzona o to,ze byla z facetem dla pieniedzy:( Nie chce juz isc na zadna sprawe skoro maja tak gadac to ja to per... :( Boze jakie to przykre!Co za debilny adwokat!Mam dosyc!Co za prawo!!!!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane !!!! Ja po cieżkich przeżyciach w szpitalu ale na szczescie już w domku!!! moze zaczne od poczatku.. z niedzieli na poniedziałek zaczął mnie bolec brzusio.. a rano ból sie nasilił i przestałam czuć ruchy dzidzi wiec po 12 pojechaliśmy do szpitala . lerzałam sobie na oddziale i wszscy mi wmawiali ze jest ok bo serce bije dobrze ale ze mnie zostawia na noc.. zostawili i na kolejna bo chcieli zrobic usg dzidzi. na badaniu wyszło ze dzidzia sie rusza ale ja tego nieodczuwam ale napewno jest dobrze.. w srode bole zaczeły sie powiekszac i zaczeło mnie bolec w krzyży wiec ja biore telefon pewna ze zaczyna sie akcja dzwonie do meza zeby zabrał rzeczy dladziecka i przyjechał z siostra do szpitala.. oni ze beda w cieagu 1,5 godziny.. w tym czasie zgłosiłam pilęgnairce ze bóle sie nasilaja,, przysłała do mnnie położna która podpieła mi KTG i jej tez powiedziałam ze mnie coraz bardziej boli.. ona powiedziałą ze zaraz jest obchyd i bedzie mój lekarz. po 15 minutach przyszedł lekarz powiedział ze KTG jest dobre i ze mam wracac do domu ja mówie ze bole sie nasilaja a on powiedział ze to normalne i mam opuscic dzis szpital!!! i poszedł sobie!!! byłam w szoku zapytałam czy moge tu na sali poczekac na meża powiedzieli mi ze tak po czym w ciagu 5 minut przyszedł stażysta który zmieniał pościel na łóżkach i powiedział ze mam kilka minut zeby opuscic sale bo zaraz porzyjdzie tu kobieta na moje miejsce!!!!! ja w płacz dzwonie do zeza i siostry ze kazali mi wracac do domu!!! i ze musza po mnie jak najszybciej przyjechac.. Ubrałam sie spakowałam torbe poszłam zapytac czy mam podpisac jakies papiery czy cos one ze nie zdjeły tylko bransoletke z moejej reki i poiedziały ze mam isc do domu.. widzac ze ledwo chodze!!!! Wiec ja poszłam na dół do kawiarni na cherbate czekac na meza i siostre... jak przyjechali opowiedziałam im całą sytuacje ze mnie coraz bardziej boli i wogóle.. wiec siostra poszła na góre zrobic awanture dlaczegp z bólami mnie wypisuja ze szpitala mimo ze zgłaszałam ze boli coraz mocniej!!! Wiec główka pielegniarka YOTA PASZTE (hinduska) kazała wrócic mi na góre . wiec ja z mezem wracamy na góre ja już prawie placze z bólu a ta do mnie z chałem \"DLACZEGO NIEMÓWIŁAŚ ZE CIE BOLI!!! Z BOLEM NIKT BY CIE NIEWYSŁAŁ DO DOMU\" a palcem pokazałm siostrze komu zgłaszałm!!! siostra zażadała badan i widzneia z lekarzem bo ona zada zeby ktoś zbadal mnie ginekologicznie!!! a ona nam mówi ze przecież z dzieckiem jest ok to o co nam chodzi a siostra móei ze wie ze dziecko jest ok ale ja czuje sie fatalnie i ze mnie coraz bardziej boli... powiedziała ze lekarz moze przyjsc puzniej bo teraz jest zajety a ona mnie zbada bo jest położna... Bolała to badanie jak cholera i ona do mnie -\"O CO CI CHODZI PRZECIEZ NIERODZISZ\" ja mówie ze wiem ale dlaczego mnie boli niech podadza mi przyczyne bolu.. a ona ze to normalne i ze tak ma być!!! ale dzis zostane w szpitalu ale jutro i tak mnie wypisza!!!! szok!!! cały czas byliśmy w kontakce z pania Aneta( która uważała ze powinnam miec od razu robiona cesarke przynajmniej w polsce) i powiedziała ze jak mnie wypuszcza a bole beda ze mam do niej jechac. Ta cała Hinduska wyjechałą z tekstem -\"ZE JA NA SIŁE PRÓBUJE WYWOLAC U SIEBIE PORÓD BADZ WYMUSIC NA NICH BY DALI MI COS NA PRZYSPIESZENIE PORODU!!!!!!!\" DOSŁOWNIE!!! Po tym tekscie moja siostra powiedziałz e skoro tak to my wracamy do domu ale jak cos sie stanie to ona bedzie za to odpowiedzialna.. Pani PASZTE od razu powiedziała ze idzie po papiery po wychodzimy na własne żadanie to moja siostra ze my tego niepodpiszemy!!! ona na to ze w takiej sytuacji ja mam zostac!!! i wyszła z gabinety po czy przychodzi po 10 minutach i mówi ze mozemy wracac do domu. bezproblemowo Moja siostra prosi o kopie całęj mojej dokumentacji a ona ze nam niewyda i po co nam moja siostra mówie ze ma tu polskiego lekarza i chce z nim skonsulowac wyniki. powiedzieli ze nam niedadza. wiec my w samochód i do domu ,poniewaz Pani Aneta miałą byc dopiero po 17 wiec niebyło sensu jechac do niej skoro jej niebyło. dojechaliśmy do domu zjadłam obiadek i dostaje telefon ze szpiotala gdzie ja jestem!!!!!!!! ROZUMIECIE???!!!! szok!!! powiedziałam ze dam im siostre a oni do niej z pretensjami dlaczego wywiozła mnie ze szpitala i ze mam natychmiast tam wrócic bo przecież mnie boli!!!! szok. Moja siostra i maz postanowili zadzwonic do ambasady i poprosic o tlumacza( podobno w niezwykłych przypadkach mozna) siostra wytłumaczyła w czym problem ze wmawiaja nam ze ja niezgłaszałm bolu i inne rzeczy wiec ambasada poprosiła o numer szpitala i sami interweniowali!!! oczywiście pani Yota Paszte była bardzo niemiła dla Pani z konsulatu ( Amasada złożyła na nią skarge) po czym obiecali ze mam wrócic do szpitala ze zrobia mi wszytkie badania i ze niekt mnie niewypusci dopóki nieprzestanie mnie bolec. wiec tak tez zrobiliśmy . pojechaliśmy spowrotem 50km do tego szpitala i tam zaczeto mnie traktowac jak ksieżniczke!!!! wszyscy zrobili sie nadwyraz grzeczni znalaz sie LEKARZ nie położna który mnie mógł zbadac moja karta szpitalna została uzupełnina we wszytkie wyniki szok . Pielegniarki skakały kołomnie ze szok!!! a Pani PASZTE unikała nas jak ognia i niechciała z nami wogóle rozmawiac. wszytko było ok... rano siostra z mezem do mnie przyjechali zanim byłm obchud. bol sie trochce zaczoł zmniejszac wiec chciałm wrócic do domku. ale czekałam na lekarza. przyszedł nadwyraz grzeczny i powiedział ze skoro bol sie zmiejszył i czuje sie dobrze to jesli mam ochcote to moge wrócic do domu ale jesli nieczuje sie na siłach to jak najbardziej moge zostac w szpitalu. gdzie wczesniej kazdy mi n mówił ze ja tu leże i zajmuje łóko a sa bardziej potrzebujacy odemnie!!! nagle to 1 łózko nierobiło im zadnej różnicy!!! kochane uciekam bo jestem padnieta jutro was poczytam i napisze co i jak. Pozdrawaim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boze ! bebolku co za masakre tam mialas nie miesci mi sie to w glowie to jakies zarty chyba ! w jakiej miejscowosci mieszkasz? chcialabym wiedziec gdzie tak traktuja ciezarne ja zrobilam te krokiety myslalam ze na jutro zostanie ale zostaly tylko dwa z 16 musze przyznac ze byly dobre ja juz zacieram raczki bo zbliza sie weekend no i bedziemy mieli z P czas dla siebie milutko pozdrowinka dla was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dawno nic nie pisałam bo w sumie nie mialam co:) Dzisiaj tez nic ciekaweo sie nie dzieje poza tym ze od jakiś 4 dni boli mnie bruch bardziej niz zawsze. Wiem ze musi boleć ale to boli nisko i czasem jest nie do wytrzymania. Byłam w poniedziałek u lekarza i mowi ze to normalne, zbadał mnie i powiedzial ze wszystko jest ok. i Zapisał Relanium (!?) Mowil ze to najbezpieczniejszy lek dla dziecka i ma właściwości nie tlyko uspakajające ale rozluźniające mięsnie. Oczywiscie nie biore tgo g#$na za przeporszeniem bo wszedzie w necie pisze ze w czasie ciazy nie mozna brac tego leku. Wole sie pomeczyc niz zeby cos sie mialo stac. Czekam az mama wroci z pracy, zjemy obad i jedziemy do biblioteki:D znow wypozycze sobie wuchte ksiazek i bede czytać i czytać:D Jutro do szkoły na 8 lekcji:/ najgorszy jest dojazd tam. Na zajęciach czas tak szybko ucieka że szok tylko jak pomysle ze znozu o 6 pobudka to mi sie odechciewa hehe:) Napisałam juz 3 prace kontrolne i zaczęłam 4 z polaka. Tą najgorszą zostawiłam na koniec:D Znajde w bibliotece jaieś madre ksiazki bo z neta nie chce sciagać zeby sie nie skapnął profesorek:) No juz nie zanudzam i ide zrobić herbatke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka ja mieszkam w irlandi szpital w miejscowości Mullingar. Teraaz to ja tam jestem traktowana jak ksieżniczka:) Belong ssuper ze udało ci sie załatwic szkołe i ze niestracisz roku!!! przynajniej bedziwesz miec czas dla dzidzi!!! Krasnalku a jak u ceibei ze szkołą??? jak sie czujesz ?? moze na kolejnym usg dowiesz sie płci!!! Witam wszytkie nowe twarze i zapraszam!!! piszcie cos wiecej o soebie!!!!! Gosiu a ty jak madal dwupak??? pozdrawiam ide odpoczywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytuje was dalej Bebolku przykro mi ze trafilas na taka france zawsze sie jakas znajdzie ALE z drugiej strony zawsze moga sie znalesc takie recepcjonistki jak ja:P Belong sluchaj te bole to moze byc zapalenie drog moczowych to ze cie gin sprawdzi przez wzierniczek czy costam to pupa. Najlepiej wyslij mocz na badanie! Sprawdz czy nie masz jakis bakterii w moczu to sie czesto zdarza w ciazy. Chodz do lazienki nawet wdedy kiedy ci sie nie chce siusiu, pij duzo wody i soku z zurawiny (naturalny wyrzeracz bakterii w moczu).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziubki:) Ja dalej w jednym kawałku:( termin pierwszy miałam wczoraj...następny mam we środę a ostatni (liczony nie według USG, tylko według miesiączki mam 23, czyli za równe 10 dni) ale boję się, że urodzę później, że będą mi wywoływać poród..Ogólnie czuję się dobrze, tylko dokuczają mi plecki, bolą też żebra i mam strasznie spuchnięte stópki. BEBOLKU To okropne, że bez awantur i interwencji traktują człowieka w szpitalu jak zło konieczne, jak jakiegoś intruza. Mój szpital, choć nie żaden prywatny, jest naprawdę dobry. Obsługa miła, opieka świetna.Zreszta opisywałam już. Dobrze, że czujesz się lepiej i że z dzidziusiem wszystko w porządku. BELONG Ja na zajęcia jadę w poniedziałek, ale tak mi się nie chce uczyć, że szok! A tu muszę się nauczyć o jakiś Germanach - oczywiście wszystko auf Deutsch!Na szczęście moja grupa jest fantastyczna a wykładowcy bardzo wyrozumiali:) Witam wszystkie nowe forumowiczki, piszcie często!! Krasnalku Jak ząbek? A Ibupromu nie pozwolił mi brać lekarz - mówi, że jest bardziej szkodliwy niż leki na bazie paracetamolu. Ale jedną tabletką na pewno krzywdy dzidzi nie zrobiłaś - ja też podczas ciąży wzięłam jednego ibuproma na ból głowy - w dniu mojego ślubu - i i ja i Wojtuś mamy się dobrze - grunt żeby nie brać ich dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki mam zadyme w domku przyszli naprawic piec a wlasciwie go wymienic nasza landlorka naprawila tzn wzywala specow od pieca od lutego i oto dzis wkoncu bedzie nowy a ona wydala juz na naprawe tego starego ponad 200£ chciala ratowac co sie da a tym czasem przeplacila no i my grzalismy grzejnikami masakra nie mowie juz o tym ze w zwiazku z piecem kaloryfery niegrzaly i nie bylo cieplej wody w kuchni no i w domu zimno bo w lutym to jeszcze zima na szczescie tu nie jest tak zimno jak w polsce i jestem happy bo wkoncu bedzie cieplo dzisiaj to tak sobie w domku nagrzejemy ze bedziemy na golasa chodzic no oczywiscie jak synus bedzie spal :) montuja ten piec od 9 a tu konca nie widac a ja musze obiad robic !!!! a tu ...pupa kobietki piszcie czesciej moze kiedys wieczorkiem spotkamy sie na kafe i sobie pogadamy chociaz ze mna wieczorkiem ciezko bo moj P po pracy dopada laptopika i przeglada motory chce kupic sobie bo teraz sa tansze dobra...dobra ...koncze te moje wywody papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ajk sobie poradze z dzieckiem bez pracy i normalnego zycia.Mam ochote sie usunac:( Pozdrawiam i przepraszam jesli komus zepsulam dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina29
jesteś sama straszne...nie zepsulaś to ty się strasznie zle możesz czuc współczuje...ale mogęci tylko zyczyc powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimfa wiem ze to ciezkie ale wez sie w garsc teraz nie mozesz rozpaczac choc twoja sytuacja zapewne nie jest latwa moze masz kogos znajomego kto moglby cie zatrudnic musisz miec przepracowane pol roku moze to byc najnizasza krajowa byle by bylo legalnie to i swiadczenia beda ci sie nalezaly a tak to chyba tylko za samotne wychowywanie dzidka i albo w akcie ur wpiszesz ze ojciec nieznanay jesli on uzna dziecko bedziesz musiala podac go o alimenty o dopiero dostaniesz kase musisz juz teraz o tym pomyslec a jak z mieszkaniem powiedz mi z jakiej miejscowosci jestes moze bede mogla ci pomoc wiem ze jest ci ciezko ale glowa do gory bedzie dobrze buziol 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina--lorinka--🌼Dziewczyny ,dziekuje Wam za wsparcie:) Czulam od kilku lat,ze spotka mnie cos takiego,ze bede sama.Poprostu to czulam.Skazana na porazki?Moze... lorinka jestem z Białegostoku,niestety.Nie mam wlasnie takich znajomych,ktorzy by mi pomogli,a teraz juz nikt nie chce nikomu pomagac :o Takie czasy.Mieszkanie juz mam tylko trzeba sie utrzymac,chyba,ze wynajme w bloku cos,ale to tez kasa potrzebna,a co ja moge jak mam dopiero 19 lat.To straszne.Nie chce sie uzalac,ale jest tak ...wrednie w zyciu,ze czuje ,ze zwariuje:( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starające się zajść w ciążę
hej wszystko się ułoży a rodzice Ci nie pomogą?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starające się zajść w ciążę
bo widzę że sama pewnie będziesz wychowawać bez męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie pomocy od nich.Bede sie czula jak darmozjad:( Chce isc do pracy,ale to nie takie proste:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,sama bede wychowywac.Cale szczescie ten damski bokser nie byl moim mezem i jeden problem mam z glowy,ale jest mi taki zal,ech.Dlaczego faceci czuja tak nie wiele:( My kobiety kochamy sercem,a oni czym albo jak?Napewno inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×