Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

czytam was od początku- dzieki🌻 wczoraj to wszystko poprostu sie tak skumulowało i juz nie wytrzymałam musialam sie gdzies wypłakac ... juz mi lepiej :) naprawde bardzo kochammojąmamę i rozumeim , że dla niej to wszystko tez jest bardzo trudne ... dlatego łatwiej mi wybaczyc i zapomniec jej te słowa ... no dzis juz naprawde mi lepiej :) malutki/malutka w brzuszku od rana skacze :) to takie cudne uczucie takie kopniaczki:) ... pewnie ok 17 przyjdzie do nas M. uwielbiam jak glaszcze brzuszek i mówi do niego :) dzidzia zawsze wtedy tacie odpowiada kopniakami :) ostatnio trafił w ucho :P a teraz nei moge doczekac się czwartku :) idziemy na USG i powiedzialam sobie ze jesli bedzie znów ta wredna baba to nie wyjde z gabinetu do póki mi nei powie czy to chłopiec czy dziewczynka :P hehehhe lorinka a jak tam twój brzdąc :D? belong i co dzidzia rusza sie czy jeszcze nie czułaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalek chyba sie rusza:D tzn raczej tak. Juz od jakiegoś tygodnia czułam takie nie wiem jak to opisać... hmmm.... no takie jakby głaskanie tam w środku. I jak byłam w pt u lekarza i macał mnie ( :D:D ) po brzuchu to zapytał czy czzuje juz coś a ja powiedziałam ze chyba nie. i juz ode mnie odchodził jak krzyknął na pol gabinetu \" o widziała pani? Kopnął mnie, to własnie takie uczucie jest, bo potem bedzie mocniejsze\" . Wiec z gabinetu wyszłam taka lekka, w drodze do domu sama do siebie sie usmiechałam, jak sobie przypominam te jego zdziwienie i ta mine to nawet teraz mi wesoło:D Ale te ruchy to rzadko narazie czuje moze z 2 3 razy dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalku moj brzdac ma sie bardzo dobrze teraz smacznie spi :) pomaranczka a -rozbawilo mnie twoje pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny krasnalku przykro mi ze mialas taka sytuacje w domku ale moze mama stresuje sie ta sytuacja ...a Ty nie przemeczaj sie i dbaj o siebie i dzidziusia teraz Wy jestescie najwazniejsi:);) gonia i bebolek juz ze swoimi pociechami :) fajnie macie tez juz bym chciala miec porod za soba choc tak sie boje brrrr.... dobra koncze bo jedziemy do lekarza buziaczki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalku - Słoneczko, może nie uwierzysz, ale ja tez miałam czasem takie jazdy - ale to były pojedyncze epizody i tylko, gdy mama była w nerwach. Na pewno wiesz, że ona chce dla Ciebie dobrze, tylko dla niej to też ciężka sytuacja. Musisz się złotko trzymać - bo dzidziuś jest smutny jak płaczesz...Ja od początku namawiałam Cię byś zamieszkała po porodzie z M. i dalej twierdzę, że on powinien być z wami od początku - nawet nie wiesz jak facet pomaga przy dzidziusiu. Gdyby nie mój mąż było by mi ciężko, choć malutki jest grzeczny i kochany, ale ja nie mam tyle sił by go nosić i lulać. Poza tym między nimi tworzy się taka fajna więź. Trzymaj się ciepło i uwierz - będzie dobrze..muszę lecieć, bo mały się obudził. Całuski dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Hej!Co za ponury dzien.Ech... Jest u mnie babcia to mi lzej:) Milej:) Mam jakas anemie :o Ide od lekarza jeszcze raz jutro lub po jutrze. A teraz relaks,bo dopiero wrocilam do domu.Pozdrawiam cieplo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam pamietam i pozdrawiam :) jak sie czujesz ostatnio jak pislas to spodziewalas sie dzidzusia ;-) Nimfa u nas tez ponuro i zimno umylam sofy a tak na swieta juz maly je tak uwalil i popisal ze ledwo je domylam oczywiscie dlugopis zolstal i jak sie tego pozbyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zmycia długopisów z tkanin jest specjalny odplamiacz. Moja mama kupuje je w Auchan heh:) taka mała zielona buteleczka i są różne rodzaje odplamiaczy m.in. do długopisów, rdzy, krwi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka--❤️Hej!Juz sprzatanko?Ja to nie dam rady tak intensywnie sprztac. belong_to_you ma racje ,ze jest taki odplamiacz.Ja tez kiedys wybrudzilam biale spodnie i tata mi odplamil :p belong_to_you--🌼hej!A moge zapytac w jakim miescie mieszkasz?:) 👄Dzis dzwonila do mnie pani psycholog z wawy.Pocieszyla mnie cieplym slowem i wsparla.To mi pomoglo.Niby nic,ale jednak cos:) Dobranoc dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka, nazywam się teraz platynowa brunetka i siedzę na październikówkach - moja córeczka ma 16 dni :) reszta bez zmian czyli super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Belong za info w takim razie musze poszukac i to zmyc bo fantazje to moj syn ma...:D po mamusi ja tez pisalam wszedzie gdzie sie dalo nawt jak mialam 6 lat to rysowalam po tapetach jak rodzice niepatrzyli hehe w takim razie Platynko gratuluje zdrowiutkiej dzidzi od cioci lorinki :) u nas wspaniale i czynimy starnia o rodzenstwo dla kaziuta :) Nimfa ja nie dam rady uprzatnac calego domu 2 tyg przed swietami no chyba ze sprzatalabym codziennie ale tak sie nie da trzeba miec czas dla dziecka dlatego juz teraz pomalutku sprzatam zastanwiam sie nad prezentami i robie menu swiateczne pomasujcie brzuszki od cioci buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
platynko mialo byc 🌼od cioci lorinki :) ja od pewnego czasu nawet nie zagladam na uczuciowy jakos drazni mnie ta nie miala atmosfera i przepychanka w postach kto ma racje co nie prowadzi do niczego na ow topicu uciekam pod prysznic bo dojsc tam nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Lorinko, dla mnie też zaczął się nowy świat, tam już w ogóle mnie nie ma, strata czasu, przepraszam, że się wcięłam na Wasz topik, ale przypomniały mi się stare czasy i moje stare problemy ( :O ) Pozdrawiam Cięi wszystkie dziewczyny z topiku, Gonia, Tobie też całusy, fajnie że już urodziłyśmy hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) belong Ty w Poznaniu mieszkasz??? ja tez:) pewnie mieszkasz tu troszke dluzej jesli sie orientujesz to jaki szpital jest najlepszy ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belong--Acha,dziekuje za info.Tak zapytalam z ciekawosci;) lorinka--Brzusio pomasowany :) Zle sie dzis czuje od smaego rana:( oj zle.Brzuch mnie caly mocno boli.Nie dobrze mi:(Jeszcze tak nie bylo.Znow jestem senna. Umowilam sie na uniwersytet prawa na 7 grudnia.W zwiazku z alimentami i prawem do ojcostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :) dziekuje wszystkim jeszcze raz za słowo pocieszenia:) juz jest lepiej ... no i mamie przeszło na drugi dzien i do tej pory jest dobrze ... (ciekawe kiedy znowu wybuchnie) no i kupiła dla dzidzi taki rózowy kocyk, i taką wyprawke z 8 częsci ( naprawde bardzo ladna) bylam na nią zła i nie chcialam tego wziąśc ale pozniej pomyslalam ze a co tam dla dzidzi sie przyda napewno :P do tego kupiła mi telefon który chciałam juz wczesniej... buziaki dla wszystkich🌻 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Platynowa fajnie ze sie znalazlas czasem zastanwialam sie jak tam zyje przyszla mamusia ,mam nadzieje ze te problemy sie rozwiaza :) u mnie teraz nie ma problemow jest cudownie a moze to cisza przed burza ?? chyba zaczne weszyc bo cos za spokojnie :D a to moj kazio jak mial 8 miesiecy a nie 9 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f76319c62df95ea1.html ja teraz czesciej jestem na topicu drugie dziecko w zwiazku z rodznestwem i spokojem na tym topicu Nimfa uroki ciazy :) Krasnalku nie ma to jak u mamy co ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka🌼Ty to musisz byc wyjatkowa:)Twoje Maleństwo jest przesliczne.Poprostu az sie chce utulic :) Widac,ze jest pelne zycia!;) Podsylaj nam swego Niunia jak ,tylko bedziesz mogla :p Chetnie popatrze;) Wstalam rano(8),pod prysznic by miec z glowy,zjadlam,ogladnelam tv,zasnelam przed tv.I teraz siedze tu.Wczesniej mialam te wstretne sny,a teraz snia mi sie tak mile rzeczy,ze jak sie pobudze i wiem,ze moge jeszcze posapc to zasypiam myslac o tym co sie snilo i jest to dalej.Kiedys bylo mi ciezko to uzyskac,a teraz jest super:) Smieszne jest to,ze nie zabardzo pameitam co mi sie snilo,ale wiem,ze jest milo.Nie dotyczy to sexu w snie,hehe!Poprostu z tego co siegam pamiecia to snia mi sie wydarzenia z zycia ,ktorych nie doznalam. To,ze jest babcia bardzo mi pomaga.Swiadomosc,ze nie jestem sama mnie podbudowuje.Wczesniej sie lamalam.Obawiam sie tego,ze pojedzie,ale w sumie zawsze to ja moge jechac do niej,ale po niedzieli ide do lekarza. Wczoraj tat umowil mnie do neurochirurga i wizyta niestety na 8.01.2008\' Ponoc ten facet dobrze zna moja historie choroby sprzed 20 lat i takze mojego ojca.Musi stwierdzic co dalej z ciaza.Mianowicie jak rodzic ostatecznie.Choc nawet neurolog powiedzial,ze cesarka.Okaze sie.Jest wielkie ryzyko porodu naturalnego ,wiec raczej cesarka.Boje sie.Nie ukrywam.Juz tyle razy bylam cieta i kolejny raz ...niby nie robi roznicy,ale na brzuchu nie lubie,bo wtedy nie dam rady sie smiac :p :p haha! Milego dnia Stokrotki!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam dziewczyny :) właśnie wróciłam z usg no i dzidzi zbytnio nei chciała sie pokazać ale pani doktor powiedziała ze na 90 % to dziewczynka:) Liczylismy na chłopaczka, ale z córeczki tez sie bardzo siesze:) będzie mała Oleńka :) Od razu kupiliśmy jeden rożek taki zielony i czapeczke na zime taki słodziutki kapelusik kremowy:) i wózki oglądaliśmjy ... no i niewiem co zrobić bo te wszystkie wózki co mają gondolę mają takie strasznie wielkie koła i jeszcze te szprychy wogle mi sie to nie podoba:O no ale zobaczymy jak to wyjdzie z tym wózkiem ... pozdrawiam was wszystkie :) buziaki i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj jakie tu pustki :) jak bedziecie to prosze napiszcie ile wazyly wasze dzieciaczki :P bo chciałabym porównac :) bo moja dzidzia jakos chyba duzo wazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Krasnalku Wojtuś koło 30 tygodnia ważył 2600 więc b. dużo. ale teraz jest zdrowiutki i koffany:) Platynowa fajowo, że dołączyłaś do naszego topiku Ocho - mały się obudził - muszę zmykać...przepraszam - napiszę więcej jak znajdę chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia nasza kruszynka wazy 1,580 i sie zastanawiam czy to nie za duzo albo nei za mało a moze w sam raz? a z jaką wagą urodzil sie twój szkrab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy jeszcze ktos by mi mógl powiedziec co znaczy ze łożysko wykształca sie na scianie przedniej i ze polożenie podłuzne główkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalku Ja też miałam łożysko na ścianie przedniej -nie myl z przodującym!!Nie oznacza to nic nadzwyczajnego - łożysko czasem jest na przedniej, czasem na tylnej ścianie. Ja przez to czułam maluszka mniej niż inne kobiety - to znaczy jego kopniaki były mniej odczuwalne bo amortyzowało je łożysko. A położenie podłużne główkowe oznacza, że dzidziuś jest dobrze ułożony do porodu - to znaczy już jest przekręcony ghłówką w d ół - czyli wszystko oki:) A masz już imię dla córci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×