Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

ojej jakie tu pustkii :) dziewczyny piszcie co tam u was:) ja zaraz biegne pranie sprasować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja tylko na momencik!! KRASNALKU!!!!!!! W CIĄŻY NIEWOLNO CHODZIĆ W BUTACH NA OBCASIE!!!!!!!!!! do szpitala kup sobie podkłady poporodowe z belli 1 paczke i 1 paczke najbardziej chłonnych podpasek. Ja kupowałam a z alwaysa. ja bym radziła kupic sobie nakładki na sutki do karminia bo bul jest niesamowity jak sie ma poranione przez dzidzie sutki a trzeba karmic. Ja kupiłam z AVENTU. stanik do karmienia. wkładki laktacyjne tez. Ja miałam z Johnsona ale jak masz mozliwosc kupic tansze to kup tańsze. recznik i kosmetylki dla sbiebie. zapytaj w szpitalu o taką liste czego bedziesz potrzebowac ty i dziecko powinni ci wydac. termoment najlepszy jest elektroniczny taki z wyśleitlaczem bo najłatiej dziecku zmierzyć temperaturke tym bardziej ze na początky powinno sie ją mierzyć w odbycie dziecka. ja kupowałam 2 smoczki i używam jak narazie jednego. Kup sonbie silikonowe bo są najlepsze. Dla dziecka radze niekupowac zadużo ciuszków bo niebedziesz miała okazji mu ich założyc. moim zadniem 10 par spiochów 10 body z krótkim i 10 z długim rekawe. jakies 5 kafataników , 5 pajacyków, 5 par skarpet , 2 pary rekawiczek , jakies 2 ciepłe sweterki i 2 pary ciepłych dresików w zupełności wystarcza na pierwsze 3 miesiace jesli bedziesz regularnie prała. nieopłaca sie kupowac takich \"SUPER KOMPETÓW\" bo są drogie a założysz je moze raz czy dwa. nawyżej jakiś ładny na swięta sobie kup. takie jest moje zdanie. \\ ok ja spadam bo mały sie budzi. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zime jak bede w ciąży to bede chodzic w kozaczkach na plaskiej podeszwie takich sportowych ... ale jak dzidzia urodzi sie w polowie stycznia to jeszcze 2,5 miesiąca bede chodzic w zimowych butach ... wtedy bym chciała miec juz na obcasie :) dzieki bebolku za liste :) i dopisz sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie pisze:P bo patrze za cała strona to ppraktycznie moje wpisy:O.... hehe dziewczyny co tam u wass piszcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj krasnalek :) to moze ja sie przylacze do tematu :) bo faktycznie cos malo psotow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Ja chodze narazie w butach na koturnie ,ok 2 cm.Jest wygodnie.Slyszalam,ze na ciaze najlepsze sa buty na obcasie 2 cm,bo te calkiem plaskie sa bardzo nie wygodne i cos tam jeszcze...bla bla. Zapraszam na herbatke z kaktusa :) \\__/> :) U mnie ciaza daje znac o sobie.Wczoraj mialam wrazenie,ze lydka u jednej nogi mi spuchla,a dzis juz jest ok.Mozliwe to? :o Pozdrawiam i milego dnia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belong - co do wózków to my chcielismy taki za 790zł ale stwierdziłam ze nie warto kupowac za taką kase wózka jeszcze teraz jak mamy razem zamieszkac i trzeba kupic tyle rzeczy:O więc zamówie sobie wózek spacerowy TAKO za 450zł na allegro.. znajoma miala isobie chwaliła ... rozklada sie calkeim na plasko tylko kocyk podkladała i ja tez tak bede robic http://www.allegro.pl/item271044355_2o2_wozek_spacerowy_sportster_wozki_tako_wys0zl.html do tego ma duze koła i kazdy kto go ma chwali :) co do poscieli i tych wszystkich rzeczy to ja do sklepu wejsc nie moge:P bo wszystko tak mi sie podoba i sie nigdy zdecydowac nie moge:P... a ubranka to juz wogle:P a wsobote idziemy na zakupy heheheh :) wiec znowu M. bedzie sie wsciekał ... choc to i tak jest typ chlopaka który lubi zakupy:P o ile nie trwają kilkanascie godzin:P bo robi sie głodny hehhe żaklinka - witaj🌻 jestes w ciązy w którym tygodniu?? i skąd jestes:)? dopisz sie do tabelki :) nimfa- ty tez sie dopisz do tabelki :) ... a ja przez cało ciąże mam straszne skurcze łydek:O straszne to jest:O belong - ja z tym heheh tez mam problem:P ale co tam :P moze kiedys sie odzwyczaje w co wątpie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze tabelke :D NICK..........Wiek....MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN....PŁEĆ/Imię ...Wiek Krasnalek........17...woj.podlaskie....17.01.08...Oleńka ...32t+2d belong_to_you..17...woj.Wlkp.........06.04.08....???........20t+3d milkaa20..........20..woj.Wlkp.........08.12.07....???........37t+3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalek poszperałam troszke w necie i znalazłam komis z wozkami. Przejade sie raz z Anią (bo D . mnie wyzywa o te wózki bo mam taką obsesje haha) i popatrze i moze coś sobie upatrze tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka85
Cześć dziewczynki Krasnalku, lub inne dziewczyny jeśli potrzebujesz taniego, sprawnego i dobrego wózka to napisz mi swoje gg, mam dla Ciebie propozycję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........Wiek....MIEJSCOWOŚĆ...TERMIN....PŁEĆ/Imię ...Wiek Krasnalek........17...woj.podlaskie....17.01.08...Oleńka ...32t+2d belong_to_you..17...woj.Wlkp.........06.04.08....???.... ....20t+3d milkaa20..........20..woj.Wlkp.........08.12.07....???.. ......37t+3d Nimfa009........20.woj podlaskie......27.04.08...???..........18t+5d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem co nas poroznilo... Równouprawnienie. To słowo doskonale opisuje wasz związek. Staracie się dzielić obowiązkami, prowadzicie wspólny budżet, nie istnieje podział na męskie i żeńskie zajęcia. Udało wam się stworzyć relację partnerską i sprawiedliwą. Tylko pozazdrościć! W tym także kryje się pewna pułapka! Psychologowie nazywają to pułapką sprawiedliwości. Dbanie, by mój kawałek tortu nie był mniejszy czy większy niż jego... W sytuacji kryzysowej może się to przerodzić w parodię partnerstwa, czyli relację \\\"oko za oko...\\\". To groźne rozumowanie! Dlatego warto czasem zrobić sobie urlop od równouprawnienia i zabawić się w \\\"daj\\\" i \\\"weź\\\" bez oczekiwania rewanżu. Szczegolnie ten kawalek tortu... :o To jest najprawdziwsza prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belong - ale te wózeczki nam sie nie podobają... wogle mielismy problem z wózkiem bo wielki koła nas przerazają a wtym wózku TAKO one jeszcze jako tako wyglądają:P Zreszto dzidzia przyjdzie w połowie stycznia zanim wyjdziemy na podwórko bedzie juz koniec lutego ... zacznie się marzec moze bedzie juz cieplej ... ale jeszcze zobaczymy jak to wyjdzie:P ja juz wstałam zrobilam siusiu do pojemniczka:P hihi a teraz walcze z głodem bo dopiero o 11 na badania :O niewiem jak wytrzymam ... ale od razu jakies rzeczy dla małej dzis kupimy juz sie nie moge doczekac:P jak wróce to wam sie pochwale co nowego nabylismy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xewokvxxsz
Hello! Good Site! Thanks you! hdamlhaaswhq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRasnalek no i co kupiliście?:D:D jak na badaniach i wogóle? Niedawno wróciłam ze szkoły i zmeczona jestem jak nie wiem ale zaliczyłam juz semestr z infy na 5:PP napisałam egzamin z biol i czeka mnie jeszcze TYLKO 6 przedmiotów :D ale dam rade (mam nadzieje). Włąsnie wcinam rodzynki w czekoladzie i zaraz mykam sie polozyc przed TV:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilismy komplet poscieli (poduszka,kolderka, poszwa na poduszke i kolderke, baldachim i ochraniacz) ale sliczna taka rózowa:D 2xbody na długi rękawek (w rózowe paseczki i w rózowe misie:D) ręczniczek z kapturkiem heheh niebieski:D i takikomplecik spodenki takie półspioszki+bluzeczka+takie cudne rózowe bolerko:D to z takiego milusiego materiałui tylko bluzeczka bawelniana :D ... sukienek ladnych nie było:O a te co byly wydawaly sie za duze:O ja musze sama przejsc sie na zakupy wtedy bede spokojniejsza a z M. to wiadomo tochlopak .... lubi isc cos kupic itd. ale tak konkretnie wchodzi szybko wybiera płaci i wychodzi:P a ze mnątowiadomojamusze sie zastanowic a to mi przyjdzie do glowy cos innego itd:P wózek znalezlismy jeszcze inny :P i go wezmiemy tylko inny kolor zamowilismy i musimy poczekac:D na badaniach byłam i mam strasznego siniaka na reku teraz:P a co tam u was:D?? belong chyba tylko my tu zostalysmy:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!! My wczoraj złożylismy nasz wózeczek i dziś wędrujemy na pierwszy spacer w wózeczku:) Bardzo mi sie podoba.. pewno porobie jakięś fotki i wkleje na fotosika.. Ja zmykaqm sie szykować bo leciny do rodziców. Pozdrawiam wszytkich!!!!!!! AAA wyczytaląm na którymś forum ze YZa urodziła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:):):) widze ze Krasnalek wpadl w szal zakupow dla dzidziusia:) ja tez bym z checia jeszcze cos pokupowala ale juz wszystko mam a za duzo nie ma co ...;) zostalo 13 dni do porodu ... wczesniej sie balam a teraz nawet nie mysle o tym bedzie co ma byc...jedynie czego sie obawiam to czy dobry szpital wybralam ..:/ pozdrowionka i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/wróciłam ze skzoły:D ale dzisiaj smiesznie było:) tłumaczyłam wszystkim matme bo nasz profesorek jest świetny ale za chiny wytłumaczyc nie umie:) Czułam sie nauczycielka:D haha:D dobra a z tych bardziej fascynujących rzeczy to wstawiłam sobie włąsnie wode na herbate:D Bosh ale mi dzisiaj odbija:D Krasnalek zazdroszcze zakupów:P ja juz sie nie moge doczekać az bede latała po sklepie wybierała, wybrzydzała, i wogóle wogóle:D ale pierwsza rzeczą jaką kupie bedzie......... RECZNICZEK:D Juz sobie uaptrzyłam taki zółty z kapturem i kaczuchą:D Przepiekny:D Tak długo myslalam co napisac ze mi sie woda zagotowałą:D lece:) ZW:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no wiecie dziewczyny:) jak sie do tych sklepóww wchodzi to wyjść nie mozna:P bo wszystko takie fajne i ladne:P za tydzien tez idziemy kupimy wózek:P pewnie cos z ubranek i moze przewijak wezmiemy :P dzis od rana głowa mi pęka:O i chyba choroba rozklada:O ... a nie długo z mamą mam isc żelazko sobie wybrac i odkurzacz:P heheh ... tylko najgorzej ze narazie nigdzie nie słychac o mieszkanku do wynajęcia:O.. bo my bysmy chcieli 2 pokojowe a tu same kawalerki... ale jak cos to najwyzej kawalerke wezmiemy i jakos to bedzie:P ok ja mykam sie przespac bo zaraz usne na siedząco:P pappa :P do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Odbiera mi nogi az od stop po kolana:( Taki bol jak od zmiany pogody.Ciezko sie ruszac przy tym bolu obu nog:( Szok!Zapraszam na capucinko\\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W polsce śnieg.... Oj jak ja wam zazdroszcze tego sniegu... tych drzew zasypanych białym puchem... hmmm u mnie tego niema Mój maluszek wzoraj skończył 2 tygodnie.. kurcze szybciutko to zlecialo!!! wczoraj w nocy troszke marudził a ja zaczełam jak głupia płakać.. mąż wziol małego który w moment zasnoł... oj te normjące sie chormony mnie dobija!!!! oki spadam na spacer z Faim... On to wprost uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebole❤️Witaj!2 tygodnie,no ,a nie dawno sie urodzil :p W sumie 2 tyg. to malutko,ale biorac pod uwage ogolem czasu to juz 2 tyg. ;) A gdzie Ty teraz mieszkasz? 🌼Ja juz po zakupach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki badań. Wszystko ok tzn VDRL ujemny HBs ujemny mocz w miare dobry Z krwia za dużo leukocytów i za mało erytrocytów, hemoglobiny i hematokrtu. W pt do lekarza i zobaczymy co powie:) Zmarzłam jak ne wiem:( niech ta jesien i zima juz sie koncza hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×