Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANTYDODA

CHYBA TYLKO DODA JEST W TYM KRAJU ZADOWOLONA ZE SWOJEGO WYGLĄDU

Polecane posty

Gość ANTYDODA

Ale co z tego ze na sama uwaza sie za superlaske a tak naprawde to faceci sie z niej wyśmiewają bo jest sztuczna i zdzirowata dziewczyny, nie dajcie sie zwariowac, duze cycki silikonowe i przyczepiane blond wlosy to nie jest idealny wyglad, to wyglad jaki wymyslily sobie media przed Pamele Anderson i kazda sie teraz robie na sexy pieknosc dla mnie dziewczyna piękna to dziewczyna naturalna, spojrzcie na siebie, na natralnosc, i docencie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antydoda- podoba mi się to co napisałaś. Warto, aby każda z nas myślała o sobie w takich kategoriach. Ale obawiam się, że zaraz zlecą się tu krytykanci i będą pisać, że wypisujemy takie rzeczy tylko dlatego, że zazdrościmy Dodzie jej wyglądu i włosów i cycków i w ogóle i w szczególe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona meznkasd
sorry , ale czego to wiesniarze mamy zazdroscic? SłOMY Z BUTóW?;p sztucznych...cyckow..ktore kazdy kto mas kase moze sobie zrobic sztucznych ust, ktory kazdy kto ma kase se moze zrobic.. ona jest ZROBIONA!!A NIE PIEKNA!! KAZDY KTO MA TYLE PIENIEDZY, MOGłBY WYGLADAC JAK ONA, ALBO DUZO DUZO LEPIEJ... wcale nie jest piekna..bo jest mała..kurdupelek brak wciecia w talii(choc niektore jej zdjecia tam chamsko w photoshopie jej talie dorabiaja graficy) CIERPI NA BRAK WYCHOWANIA I QLTURY...co przejawia sie tym, ze pogardza ludzmi..nazywa mieszkancow małych wiosek wieśniakiami a sama jest wieniarą mentalną! Brak pokory i zarozumiałosc..to wady a nie zalety!! Ona myli szczerosc..z chamstwem!!i brakiem taktu!! i gowno mnie obchodzi jej IQ!!! widocznie jest niemiarodajne..skoro takiej idiotce wyszło 150 IQ!!HEHEHE ALBO ROBIłAM na chybił trafił..i akurat miała szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona meznkasd
znam osobiscie jedna osoba, ktora tez jest bardzo zadowolona ze swojego wygladu:)choc jest duzo brzydsza od dody:) ale grunt to dobre samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan Van Jan
A ja jej nienawidze!!!!Może ktoś wie jakie szkoły ona skończyła??Bo to szlajało sie od młodych lat i nie wiem czy miała czas na nauke......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan Van Jan
A widziałaś jej wyniki testu IQ ? Napewno nie,bo nikt nie widział.... To ściema....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTYDODA
dziewczyny, dlaczego wiec Doda uwaza sie za pieknosc i sexbombę , skoro wszytrscy uwazają ze jest sztuczna, jak myslicie co w niej siedzi? czy wystarczy myslec o sobie ze jest sie piekną superlaską, mpowic o tym wszem i wobec, i wszyrscy w to uwierzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwdwe
JA W TO NIE UWIERZE.pROBLEM W TYM, ZE ONA NIE EJST PIEKNA I NIE MA TEKNTU JAK O TYM MOWI..ALE musi o tym mowic, bo jak by nie mowiła, to sama siebie tak dowartosciowuje!!ona musi miec mase kompleksow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwdwe
JA W TO NIE UWIERZE.pROBLEM W TYM, ZE ONA NIE EJST PIEKNA I NIE MA TEKNTU JAK O TYM MOWI..ALE musi o tym mowic, bo jak by nie mowiła, to sama siebie tak dowartosciowuje!!ona musi miec mase kompleksow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTYDODA
co myslicie o "fenomenie dody"? nie ma drugiej takiej osoby w polskim srołbizsesie, ktoraby byla tak bardzo pewna siebie, co w niej siedzi, jaka jeste naprawde, a moze naprawde taka jest jak w mediach? napiszcie szczerez, zazdrosciecie jej, czy wolicie byc takie jak jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avonnnnnn
może być pewna siebie skoro rządzi opinią publiczną miała plan kariery który się powiódł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech jedzie
gdybym ja miała te lata co Doda i moziwosci takie jak obecnie są to 100 razy byłabym piekniejsza od niej , ale nie z twarzy bo az tak piekna ona nie jest :O Sex bombę zrobiły z niej media, bo przeciez pierwszym punktem w jaki zwrociła ona na siebie uwagę to było chamskie i wulgarne zachowanie jej w BARZE :) Przypomnijcie sobie Dodę , czy wtedy zwrociliscie uwagę na jej urode czy zachowanie ? Media ja wykreowały media ja stworzyły na cudo , a ona z tego umiejętnie skorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielam wasze zdanie, nnie trawie tej baby. Od jej sztucznego śmiechu idotki po silikonowe cycki. fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwo karmi
wlasnie sek w tym ze doda nie ma kompleksow!! jest bardzo pewna siebie i dlatego wszystko sie jej udaje, bo nie ma zahamowan i nie przyjmuje do wiadomosci krytyki na swoj temat.co do jej urody to jest ladna, temu sei nie da zaprzeczyc moim zdaniem, a ze troche zrobiona ok zgadzam sie ale nie kazdego da sie zrobic nawet za milion dolarow u najlepszych chirurgow - przyklad tori spelling, ktora chyb a miala operowane wszystko co mozliwe.natomiast co do charakteru dody to nie rozumiem skad u nas w narodzie takie uwielbienie dla hamstwa (nie wiem czy przez ch czy samo h sie pisze), narcyzmu i nie liczenia sie z nikim oprocz siebie, bo taka doda jest i sama o tym wprost mowi. wszystko jest ok jak mozna sie posmiac ogladajac tv ale jakby sie trafilo na taka w realu ktora na okraglo kogos wyzywa, bije po czole , drapie pazurami , wklada nogi na stol w restauracji i takie tam... no ale widocznie ludziom sie to podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktook
doda jest piekna zgrabna dlaczego mowicie ze jest kurdupel to ile ona ma wzrostu wydaje sie ze jest wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też się wydaje
że jest raczej wysoka całkiem ładna ale chamka i ma śmiech idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie jakieś
168 cm max ma ten pigmej, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wypowiedzi
do tej wypowiedzi z godziny 17:25.....co do wszystkiego prawie sie zgadzam, jesli chodzi o dode...tylko nie rozumiem zupełnie ( nie tylko tu widze takie teksty ), dlaczego uwazacie ze niska osoba musi byc brzydka???skad takie poglądy?...mam co najmmiej 3 koleznka maja niewle ponad 150 cm...i są sliczne...a ja ze swoim 170 moge i tak sie schowac...bo kazdy patrzy za nimi...wiec nie piperzcie juz ze ktos jest niski to od razu druga kategoria...przestancie sie pocieszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
jakkolwiek by ona nie wygladala zazdroszcze jej pewnosci siebie ja jej nie mam i cholernie to boli przed operacja nosa mialam wiare w siebie ale doktor schrzanil mi wyglad i zabil moja samoocene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsy lays
a co cie kurwa obchodzi jak ona wyglada? to jej sprawa a ty chyba zycia wlasnego nie masz. po chuja takie idiotyczne tematy zakladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eNKejowe k00restwo
tatuaże ma na plecach jakby zaraz miała odlecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
temat jest dobry he he zalezy jak kto potrafi go zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko co Doda robi, jak wygląda, jest celowe i przemyślane od początku do końca...znalazła sposób na sławę, wie doskonale, że nic tak ludzi nie wkurza jak prowokacja, bezczelność, pewność siebie...Prywatnie może być całkiem inna ale tego nie wiemy. Ja jej tylko tej pewności siebie zazdroszczę a jednocześnie jestem bardzo ciekawa jak długo jeszcze pociągnie na tym bezkrytycznym uwielbieniu do samej siebie, czy jej kiedyś od tego szajba nie odbije jak Villasce... Szkoda tylko, że poza tym, że jest sławna nie wzbudza u nikogo szacunku. Ja szanuję np. Nosowską za to, że jest piekielnie inteligentną babką i to co robi jest prawdziwe, ona nie potrzebuje nigdzie bywać żeby być popularną - Doda nie wie co to znaczy i nigdy się nie dowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
Swieta racja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×