Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

marftucha jest mi z tym cieszko.ale za to ide dzis na piwko.zobaczysz jak twoja mama przyleci to bedzie ci dogadzac ze wzucisz pare kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja wczoraj miałam zwarjowany dzien mama przyjechała o 4 rano no i juz koniec spania...Wczoraj szlak diete trafił bo mama miala imieniny i torcika zjadłam sporawo ale dzisiaj jedziemy na cały dzień nad morze to slońce wytopi troche słoninki... milego dzionka kochane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelcia już dawno zjedzony.Bylismy dzisiaj nad morzem było super no i lody podjadłam ale na spacerze troche spaliłam bo kilometrów pokonalismy co nie miara buziole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeejjj :):) to ja - wstrętna baba:D wracam zwarta i gotowa by znowu walczyć sama z sobą...w weekend miałam impreze wiec teraz trzeba sie doprowadzić do porządku;) u mnie gorącooo:o w pracy sobie siedze i sie nudze całe dnie...od nastepnego tyg bede zastępowac sekretarke która idzie na urlop...trche sie boje bo bede musiała latac w koło dyrektora:o Pelcia wysyłam Ci fote mojego face\'a :D tylko tyle bo ni mom aparatu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ewelinko wkoncu sie odezwalas.... :-) Jak tam po imprezie? Ja wlasnie szykuje sie do pracy a tak mi sie nie chce jak cholera. :-( Pozdrawiam was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko widzialam wlasnie twoje zdjecie...Jestes ladną dziewczyna :-D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie jestem ostatnia ale szału ni ma:p zwłaszcza że \"jest mnie za dużo\":( dziś juz nic nie jem. jeśli sie uda to bedzie cudownie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski zycze wam milego dnia. Martucha co slychac?Jak posilki mamusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tak nam idzie kiepsko rozmowa przez ostatnie kilka dni?co tam u was?umnie ok wlasnie ide sprzatac dalej.do zobaczenia laseczki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie jak zwykle nic ciekawego. nienawidze weekendów:o boshe jak siedze w domu to ciągle jem:(:( za to kocham siedziec w pracy do 15:) (za 20 lat pewnie bede myśleć jaka ja głupia byłam:) ) zastępuje z koleżanką sekretarke dyrektora;) .....o 7ej kawka, o 10 herbatka do śniadania BOSSowi:D w między czasie jakies pierdoły i tak leci... musze sie pozbyć wielkiego brzucha....:o chwilami zastanawiam sie czy w ciązy nei jestem:o znikam;) paaaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko po co ty sie odchudzasz? zgrabne dupy jestes z martucha.buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelcia teraz to juz mnie rozbawiłaś:) nie jestem zgrabna du*a tylko wieeelka d*pa :o:o :( ale Ty rano wstajesz!!! matko! chyba że sie dopiero kładziesz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie ok.wlasnie wrucilam do domu po tygodniu czasu bo bylam u kumpeli.ewelinko ja wstaje o 4-tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki co nam tak kiepsko idzie rozmowa. :-( Co tam u was slychac?umnie ok wlasnie ide do pracy,wczoraj mi sie zaspalo i nie pojechalam. :-/ Myslalam ze cos sie tu bedzie dzialo bo mnie nie bylo od srody,a tu cisza.Pozdrawiam serdecznie i cieplutko :-) :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki już jestem mama dzisiaj pojechała wiec mi smutno.Od poniedzałku biore się za siebie bo przez dobroci mamy przytyłam 2 kilo więc waże 72 i trzeba dupe wkońcu ruszyć.biore się za siebie bo jak maly potworek zaczynam wyglądac pozdrowionka pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha przestan ty nie musisz sie naprawde odchudzac ladnie wygladasz z swoja waga.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelcia musze bo poprostu zle się czuje z taka wagą... Postanowiłam ze słodycze będe jadła tylko w niedzele mam nadzieje że dam rade bo poprzedni tydzień wytrzymalam... Dzisiaj zajelam się porządkami i robie blysk w szafie jakos mnie natknelo i stwierdziłam ze nie wchodze w kilka bluzek i w 3 pary spodni wiec do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj martucha nie poznaje cie ja sobie dalam spokoj z odchudzaniem bo mam dolka.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki witam ja własnie przy kawce i dwóch toscikach.Jak to przy niedzieli pozwoliłam sobie na m&m z orzechami i kawałek murzynka co moja mama go jeszcze piekła no i kolacji nie jadłam...Ale od dzisiaj rygor wieczorem cwiczonka z moim misiem mnie czekają bo on postanowil umiesnić sobie brzuszek hi hi hi.Ale razem to zawsze lepiej motywować się do ruchu... Pelcia co za dola masz zaraz prześle ci kopniaczka i odrazu się wezmiesz za siebie... Foczki odezwij się... Ewelinka co tam kochana u ciebi... Buziaki dla was wielkie jeszcze tu zajrze pa😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He HE He HEEEJJJ :) :D:D:D:D Sorka... ale jak zwykle zgubiłam link .. Teraz zapisze go sobie na dobre :P heheh... A ja sie opierdalam na wakacjach,Pracy nie znalazłam wiec korzystam. Włąsnie wróćiłam z weekendu na mazurach z moim lubym :D Takze teeegoo Brzuch mi rośnie bo sie dobrze karmimy :D TZn,,to wszystko przez niego! Ja nie chce jesc!! ale on mówi,ze jak ja nie zjem to on też nie.. No to ja w trosce o niego jem :( Źle sie z tym czuje,musze z tym skonczyc :( Ach Ci faceci.. Potrafią wszystko zepsuć..tAk pracowałam zeby schudnąć a juz widze ze mi przybyło..Ale nie mam wagi kurna i nie wiem jak to sprawdzic. :( Kiepsko kiepsko.. aa hahaha Własnie wpieprzam pringlesy :D Light oczywiscie hahaha Ale to niechcąco w sumie je kupiłam,bo zobaczyłam na stacji benzynowej i sie rzuciłam na nie.a dawno nie jadłam takze troche zrozumienia proszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha!! I dlaczego nie przywitałyscie nowej koleżanki ONA ??? Nie wiem czy nie jest za późno ale ZAPRASZAMY DO NASZEGO GRONA! TY LKO NAPISZ JAK MASZ NA IMIE :D BO TAK GŁUPIO NAZYWAĆ CIE ONA!! ?? POZDRAWIAAAMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej łobuzie to dobrze ci się powodzi .... To troche ogranicz bo potem jak wejdziesz na wage to sie przestraszysz hi hi hi Tylko ci pozazdrościc z tymi wczasami no i widze że milość kwitnie na całego.... witam rówiniez nową koleżanke kurcze jakos przeoczyłam ale niunia byla taka maleńka i wpadalam tylko na chwile to jak nas potczytujesz to odezwij się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miłość kwitnie kwitnie :) heheh Dobrze to zinterpretowałaś :) sa sa sa No dziewczynki..Kalafiorek na obiadzik :D SAaam kalafior,,bez zadnej zasmażki nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki to się zgrałysmy bo ja dzisiaj zupke kalafiorową upichciłam.A tak apropo to z tego twojego ukochanego to niezły przystojniak jest.. A gdzie reszta ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×