Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

no hej kochane dzisiaj weszłam na wage w 6 dni po porodzie już 9kg mniej czyli startowałam od 84 kg a dzisiaj już 75 kg dosłownie dieta cud :):):):):):) Pozdrawiam serdecznie i dziękuje Ewelinka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziaaaaaaa
sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeet te twoje bejbi :D !!!!!!!!!!!! :D gratuluje szkrabka;d ja to dziewczynki hm wydaje mi sie troche schudlam no ale wiecie;d nie ma wagi wiec ;d hahah nooo :D i co w ogole to hmm zalamka mnie bierze lenie sie nie mam co robic i w ogole wezcieeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaadziaaaaa
no ciecham sie ciecham :d zaraz lece na rowerek ;d z mamą :D hihihi :D no i w ogole planuje w wakacje tak wiecie sobie ostrooo pocwiczyc;d bo bede na odludziu bez znajomych wiec moze mnie to zmotywuje i w ogole wiecie dlugie spacery albo biegańsko albo rowerek bo tez bedzie:D no i jakos cos sie da rade:D pozdrowionka dla was :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam kupic dziś dżinsy...:o skończyło sie na próbach:o rozmiar 42 a były tak wąskie( wiadomo rurki królują:o ) że ledwo nogę wsadziłąm:o:( nienawidze kupowania spodni😡 poza tym dziś pobiłam rekord w dziennym ruszaniu sie:D tzn - przejechałam ok 15km na rowerze i przeszłam ok 8km pieszo :o oczywiście nie z własniej woli to wszystko:p jak mus to mus... teraz 15 min pokręcilam hula hopem. po tygodniowej przerwie jutro wracam do pracy, ciesze sie bardzo bo jak jestem zajęta to nie mam czasu na jedzienie, a w domu to ciągle coś żre :o no to tyle ;):p Jadziaaaa powiedz gdzie sie podziewa Twoja siostrzyczka??? :):) Marta - śliczniutka ta Twoja córeczka🌻 jeszce troche i pozostałe zbedne kilogramy Ci ubędą, nawet sie nie spostrzegniesz;) koło takiego bobaska tyle roboty że ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. Foczky pogrąża się w smutkach rozstania. nieudanych podrywów i w huj wyjebanej sesji. Martusia.Gratuluje Ci córeczki. Jest piękna i podobna do mamusi :) :*:*:*:*:* Super:) bardzo sie ciesze ze tym sposobem schudłas:P hehe Ja też tak chciałam zrobic,ale mi nie wyszło bo mój przyszły mąż mnie zostawił. Więc poprostu przestałam jeść. i tyle :D hehe. Od kąd zaczęłam się odchudzać teraz schudłam 5 kilo. Buziaczki kochane :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczky wróciła o 5kg lżejsza!:D 🖐️ gratuluje:) swoją drogą to wiedziałam, że jak wrócisz to bedziesz lżejsza:) zawsze tak było:D facetem sie nie przejmuj, zaraz wakacje, jesteś coraz ładniejsza czyt. szczuplejsza, napewno kogoś poderwiesz:D włąśnie zażrłam kolacje, skosiłam trawnik i nie mam siły na nic:o może sie zawezmę i pokręce troche tym głupim kółkiem:p:p do napisania;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski witaj foczki nie przejmuj się facetem taka fajna dziewczyna jak ty napewno szybko znajdzie pocieszenie.Ale widzisz i to ma dobre strony bo przynajmniej ci kilogramy uciekają:):):) Ja czuje że z dnia na dzień lece w dół bo mój ssaczek wszystko ze mnie wyssie.Uciekam bo znowu glodomor głodny.Ona chyba ma jakiegoś rendgena wystarczy że na chwile do komputera siadne to już woła żarełka hi hi hi Buziaczki kochane😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta gratuluję wspaniałej córeczki. jest cudowna! a moja dieta no cóż ..... szkoda gadać Życzę wytrwałości wam i sobie w dalszym odchudzaniu\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio nio :D hehe Dziecina wykazuje zdolności ponadprzyrodzone powiadasz:P hhee Przyda się jej to kiedys :P heheh A ja dziewczyny powiem , wam,że i tak mam zajebiste branie i nie muszę się odchidzać żeby faceta poderwać. wiec tym to sie nie przejmuje, bo nie dlatego się odchudzam :D:D:D A faktycznie zauważyłam,ze jak tu sie nie wypowiadam to chudne :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki u nas pomalutku, u mnie w sobote po ważeniu 13 kg mniej więc nadal chudne z czego jestem hepi.Narazie waga wskazuje 71kg a bylo 84 kg więc nie jest zle.Narazie chce dobrnąć do 69 zobaczymy w następną sobote hi hi hi http://picasaweb.google.pl/martab1982/Czerwiec A to najnowsze zdjęcia mojej zwarjowanej rodzinki... No to super foczki wyrywaj ile możesz może natrafisz na jakiegoś pożądnickiego... ewelinka a co tam u ciebie kochana i jak z tymi facetami nadal sama czy już kogos masz obok no bo wiesz najlepiej chudnie się przy seksie ja juz doczekać się nie moge a zostalo jeszcze 4 tygodnie:(:(:( green dzięki kochana no trzymaj się i prubuj dalej na pewno będa efekty... Całuski moje kochane laseczki...😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Martusia,,poprostu dziewczynke masz genialną.Raz podobna to tatusia a raz do mamusi ;P i opalona jakby z jakiś wakacji wróciła :D hehehe No laski.. To dwie randki mam w tym tygodniu haha :D a na dysce 3 facetów obracałam :D i kilogram mi spadł :D Seks jest dobry,ale taniec jeszcze lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł laseczki :):):):) Foczki to działaj kochana działaj teraz to się wyszalejesz... Ja rano wszamałam dwa tościki z dżemem a teraz platki z mlekiem i zaraz znowu zrobie sobie tościka bo coś mnie jeszcze ssie... Ostatnio mam fioła na pukcjie tych tostów z dżemem bo jadła bym je naokrągło mam nadzieje że nie są zbyt kaloryczne... Green a jak tam u ciebie z miłostkami bo nie wiem czy kogos masz czy sama jestes bo widze że u nas to robi się popularne jak narazie to ja tylko faceta mam.... No dzisiaj wkońcu nocka przespana mala budziła się tylko dwa razy na cyca wiec nie najgorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka nie martw się:) ja jakoś też nie mogę schudnąć.. a faceta też nie mam ale to raczej z wyboru, żaden nie może wytrzymać hehe wiadomo ja z Venus a on z Marsa ;) a teraz jestem z siebie zadowolona bo już się tak nie obżeram jak kiedyś. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki i co tam słychać w bożym świecie.Ja własnie koncze moje tościki i podkreslam że to dzisiaj druga partia już... Nie moge się doczekać soboty i ważenia zobaczyć czy znowu choć troche schudłam.Za jakieś 3 tygodnie zaczne powoli robic brzuszki a potem jakies bardziej wyczerpujace ćwiczenia.Szkoda że biegać nie będe mogła zacząć szybciej ale z tymi moimi bambaryłam ciężko bym teraz miała no i mleko żeby się nie zwazylo przypadkiem hi hi hi miłego dzionka kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szał tościkowy trwa:D też bym zjadła ale to juz bylo by przegięcie w moim przypadku:o dziś ogólnie dużo NIE zjadłam. i zaraz umyje chyba zęby bo ostatnio wieczorem cos zawsze przekąsze zanim zeby umyje:o pisząc że dużo nei zjadłam miałąm na myśli z nie wskazanych rzeczy - małego cukierka i jedną delicje:p co ja poradzę ze mój szef ma w szafce wieeeelką torbe słodyczy:p:o musze sie w końcu zapytać po co mu takie zapasy...;) bo póki co to nie widziałam żeby cos jadł... jutro znowu do pracy, a w piatek wolne...i to mnie wcale nie cieszy bo jak siedze w domu to jem jem i jem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka co tam u was bo ja własnie wcinam obiado-kolacje fryteczki rybke i surówke z kapustki kiszonej pycha mniam... A moja mała przytyła przez tydzień 200g dużo nie hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta cholero jedna zajadasz frytki a i tak schudniesz! jak mozesz mi to robić!:p:D:D A Julka te 200g to wyssała z Ciebie:):) Chwała Bogu ze umyłam juz zęby bo mama przylazła właśnie do mojego pokoju z przecudnie pachnącą wątróbką drobiową...mmm;) pokręciłam dzis hula hopem 15min bo coś mnie jakis mięsień zaczął boleć:o znikam;) do zo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...Mam nadzieje ze moge dolaczyc na to forum? Mam 23 lata i waze 85kg i nie potrafie schudnac bo nie mam silnej motywacj.Obwiniam sie ze przez to tez nie moge sobie znalesc partnera.Proszed pomuzcie mi jakos,bo chodze ciagle zalamana. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...Mam nadzieje ze moge dolaczyc na to forum? Mam 23 lata i waze 85kg i nie potrafie schudnac bo nie mam silnej motywacj.Obwiniam sie ze przez to tez nie moge sobie znalesc partnera.Proszed pomuzcie mi jakos,bo chodze ciagle zalamana. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ \"stare\" koleżanki( :p:p ) i nową koleżanke;) zważyłam sie chyba w czwartek...moja nienormalna waga pokazała 2kg mniej...tyle że ja nie widze tego po sobie:o wyrobiły mi sie mięśnie na nogach od jeżdżenia rowerem, ale to nie sprawia że jestem chudsza:o jak sie kiedyś wkur*** to wywale tego złoma przez okno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia 82 gratuluje pieknego dzidziusia naprawde jest cudowne nawet mojej kolezance sie spodobala. :) dziewczyny kochane macie jakies diety,ktore sie sprawdzaja? tylko odrazu mowie ze ja mam slaba wole. i powiedzacie dlaczego faceci leca na zgrabne i piekne kobiety? bo ja mam przynajmniej do nich pecha i obwiniam sie o wage. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×