Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

oj cicho tu ostatnio... od 5 dni nie jem pieczywa [pewnie po tym jak to napisałam jutro znowu zjem:o ] ogólnie to nawet sie pilnuje.;) jesień przyszła, zimno, pada...ech..:( Pelcia - ja to nie sprawdzam ile waże bo wole nie wiedzieć;) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KOCHANIUTKIE co sie tu dzieje co nic nie piszecie?zawiechce jakas macie?umnie wszystko oki.jak wam idzie dieta?umnie stoi ciagle w miejscu.zycze wam milego dnia i do uslyszenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kurde co tu sie dzieje mina prawie miesiac a wy nic nie piszecie....jak wasza dieta??pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze prosze!!!! Ja sie nie odzywam i forum umarło :D zresztą tak jak moja dieta haha :D Planuję zacząć na nowo :P hihih poza tym u mnie wsystko super :) :*:*:* Buziaki dla was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edii
hejka:) też postanowiłam dołączyć heheheh:) odchudzam się od ok miesiąca ale tylko przez 3 tygodnie 3 małam się ściśle diety teraz bazuję tak jak foczky i ogólnie mż - mniej żryj!!! na razie schudłam 3 kilo ale pewnie po świetach i wizycie u babci pewnie znowu efekt poprzedni wrócił - tu nie mam wagi niestety:( Ale wiecie co jest najgorsze że wszysscy mówią że schudłam a mnie się wydaje że jestem grubsza niż byłam;( jestem tutaj najniższa - 168 cm i 65 kg:( - co za wstyd;/ buźka i wspierajcie mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edii
Foczky musisz być z nami bo innaczej to dupa blada :) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×