Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
carmex

carmex jest super balsamem do ust

Polecane posty

Gość artonews
Mało jest dobrych kosmetyków działających w tym kierunku - Balsam pielęgnacyjny do ust SPF 8 Hb jest dobry, usta miękkie i delikatne i ogólna poprawa. Ale to już więcej poczytajcie w opisie produktu - wszystko się przy tym zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wypróbować ten Carmex bo ma duże problemy z suchymi i spierzchnęitymi ustami... Do tej pory używałam Neutrogeny (ale w zimie średnio dawała radę), Nivei, i Bielendy brzoskwiniowego masełka do ust, to ostatnie fajne, ładnie pachniało i nawilżało, ale zużywałam je przez to w zbyt szybkim tempie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmia
A ja niestety nie miałam problemów z ustami dopóki nie Carmex. Zakupiłam w Rossmannie zachęcona opiniami. Po kontakcie z ostrym słońcem skorupa pękająca na ustach. Trwa to już tydzień. Lecze linomagiem i jakoś pomaga. A miałam nadzieję, że zwlaszcza z filtrem 15 będzie ok. Wcześniej też zaczynało się takie dziwne pierzchniecie ust w trakcie stosowania, taki jakby piasek na skórze. Ale wypieralam, że to przez carmex. Cóż, może mi akurat nie służy, choć do alergików nie należę. W każdym razie nigdy więcej nie użyje, o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belka7
Balsam pielęgnacyjny do ust SPF 8 z HB jest bardzo dobry. Usta są delikatne i gładkie. Można go używać w każdej porze roku. Sprawdza się zarówno w lato jak i w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anks2345
Jestem szczęśliwą posiadaczką carmexu od 4 dni . Czytałam wiele dobrego o tym specyfiku.Zastanawiałam się także nad kupnem blistexa ale carmex wygrał !! Przed zastosowaniem moja usta były spierznięte , zdrapane do krwi skurki , obolałe i jednym słowem gorszych ust nie można mieć. Mam 16 lat a od dawna mam problemy z ustami . Zawsze suche ,spierzchnięte , obalałe po mimo tego ze regularnie o nie dbałam . Żadna pomadka ani balsam nie radziły sobie z nim aż to CARMEX. Używałam zachwalanych balsamów w słoiczkach z oriflame, avon(to juz totalna porażka ) , nivea , isana , Bebe, BB, operaol ( najlepsza jeszcze z tych co juz wymieniłam) , mayballine, ziaja, tisana( tez nawet ok) . Joanna ,ados i wiele innych . Te balsamy i pomadki które wymieniłam są dla osob które nie maja problemów z ustami , te panie , dziewczyny , które maja dobrze wiedzą co pisze . Więc gdy kupiłam go byłam zawiedziona gdy pierwszy raz posmarowałem usta miętowym w tubce zraził mnie zapach i smak . Na drugi dzien przyzwyczaiłam sie i przypadł mi do gustu miętowy zapach oraz gorzki posmak . Uważam ze jest rewelacyjny kak na razie usta są super nie pamietam kiedy takie ostatnio miałam , zobaczymy jak bedzie sie sprawował dalej . Mowię tak carmexowi i zachęcam do spróbowania . Zamierzam kupić jeszcze oryginalny i wypróbować blistexa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam carmex i byłam w miarę zadowolona, ale zdecydowanie lepsze są balsamy do ust z myeos.pl Cudownei nawilżają usta, nie pozostawiają uczucia lepkości i dają fajny, delikatny połysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosznak
Balsam do ust Protection HB stosuję, mocna zmiana wyglądu ust, faktycznie nie dopuszcza to spierzchnięcia, usta są zdrowe, ładnie i naturalnie wyglądają. Sam kosmetyk naturalny, ale mnie bardziej od składu po prostu interesują efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie odkryciem jest balsam do ust , taka kuleczka. Zamawiałam do na trena .pl ale z tego co widziałam tez jest normalnie w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyk od Hilegard Braukmann - Balsam pielegnacyjny do ust spf 15. Usta miękkie, delikatne, ładne, zdrowe - używam od kilku miesięcy. Zdecydowanie daj***ardzo fajny efekt, tym bardziej, że moja skóra ust naprawdę nigdy nie była w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry też jest balsam do ust nawilżająco odzywczy Eco Nature z Bielendy. Super naturalny skład z jaśminem, różą i mleczkiem migdałowym. Najlepszy i polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×